Sąnarių skausmas          

Kitoks požiūris į sveikatą.

Sąnarių skausmas

Standartinė simka 2005 Rgs 06, 14:25

sweiki mano mama gydesi akupunktura, nuo sanariu skausmo. kiek seansu tai tikrai neatsimenu, bet jai nepadejo, gydytoja buwo tikrai gera.ka jai daryti, gal kas zino kas padeda sanariam?
simka

Standartinė Stasys 2005 Rgs 06, 19:42

tas dalykas bando energetiką sutvarkyti. Jei matomų rezultatų nėra tai gali reikšti ir kitas priežastis, susijusias su kūnu.
Pabandyk smulkiau apibūdinti , nes pasakymas kad skauda nedaug tenusako.
Stasys
Rašytojas

Standartinė Feja 2005 Rgs 27, 21:41

[Mano mama n metu kankinosi del keliu skausmo. negelbejo nei vaistai nei zoles.. dabar naudoja (vynioja kelius i lapus ir geria arbata) kazkokia zolia-kruma parstupas (barstupas) ir jei per nakti palaiko is ryto laksto kaip prisukta.. tik va kas cia per do daigtas tai neisivaizduoju... niekur informacijos nerandu..
Duok durniui kelia ir pats eisi sunkeliais ;)
Vartotojo avataras
Feja
Vietinis veikėjas

Standartinė donatass is jav 2005 Spa 03, 08:45

nu zinok as galiu patarti is savo patirties esu krepsininkas ir ir turiu problemu su kelio sanariais tai kai man labai skauda nusiperku Glucosamine. Po kol kas tai geriausias mano vaiskas. Jis kainuoja apie 30-40lt uztenka 1menesiui.
donatass is jav

Standartinė SenderiS 2006 Vas 12, 14:36

Reikėjo stengtis sveikai gyvent, o dabar jau per vėlu. Gers vaistus - sugadins skrandį, negers - skaudės toliau. Uždaras ratas. Nebent kokios nors žolelės, ar kitokia netradicinė medicina, tik manęs neklausk, kokia :)
Eiti į niekur mokam kiekvienas, bet pasirinkti Kelią ne visi sugebame.
Vartotojo avataras
SenderiS
Naujas žmogutis

Standartinė Feja 2006 Vas 20, 20:07

donatass is jav rašė:nu zinok as galiu patarti is savo patirties esu krepsininkas ir ir turiu problemu su kelio sanariais tai kai man labai skauda nusiperku Glucosamine. Po kol kas tai geriausias mano vaiskas. Jis kainuoja apie 30-40lt uztenka 1menesiui.

juo sita mama ir isbande.. ir kaimyne isbande :) dziaugias abi kad geriau :)
Duok durniui kelia ir pats eisi sunkeliais ;)
Vartotojo avataras
Feja
Vietinis veikėjas

Standartinė Lelija33 2007 Bal 20, 17:42

Šiuo metu vartoju maisto papildus nuo sąnarių skausmo "Cur cur". Tikrai veiksmingas preparatas. Vartojau ir gliukozaminą anksčiau, ir Artrostop - irgi gerai.
Vartotojo avataras
Lelija33
Naujas žmogutis

Standartinė Faint 2007 Bal 20, 18:36

tai visu papildu sanariams pagrindine sudetine dalis yra gliukozaminas... tik kaina ir veikliosios medziagos kiekis skirias.. o seip arthrostop tikrai neblogas. visi jie skatina kremzlinio audinio atsinaujinima, taciau padeda tik tada, kai sanarys nera visiskai isdiles ir dar yra is ko jam atsinaujint.
dar vienas dalykas, tai ilgo veikimo preparatai, jie ima duot naudos tik ilgeliau juos vartojant. vieno menesio, vienos pakuotes toli grazu nepakaktu.
Vartotojo avataras
Faint
Rašytojas

Re: Sąnarių skausmas

Standartinė Ele 2012 Geg 25, 18:28

Sveiki,zinau,kur galima gaut Litozine forte ir Arthrostop perpus pigiau epetruskeviciene@yahoo.com
Vartotojo avataras
Ele
Naujas žmogutis

Grįžti į Netradicinė medicina

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]

Fontanai – namų aplinkos puošimui

Smart SEO
Parduodami Domenai
Uzsidirbk

Sveikinimai

Skelbimai »
» Nekilnojamas turtas
» Statyba
» Siūlo darbą
» Kompiuteriai
» Mobilūs telefonai
» Laisvalaikis

www.malonu.com
World of Tanks
CS 1.6 DOWNLOAD
Gineso rekordai

Travel Recipes Free Web Traffic City ad posting Eco Travel world The Adult Paradise