Limfmazgiai          

Gerbkime ir mylėkime savo kūną.

Limfmazgiai

Standartinė Smalse 2007 Bal 14, 23:33

man ant kaklo yra limfmazgiu bet sakoma jie atsiranda nuo perputimo ar kai persali bet kai nueinu pas daktara jis paciupineja ir israso net antibiotiku dar sakoma buna jei krutu vėzys nes man ir pazasty yra bet man 13 metu beto krutys dar nevisai uzaugusios beje faina kad yra tokiu vietu kur galima savo bedas issakyt :!:
Smalse
Naujas žmogutis

Standartinė Mantas_svecias 2007 Bal 15, 10:32

na krutu vezys tau vargu ar gresia; padideje limfmazgiai, ypac kaklo, ar pazandziu daznai yra infekcijos pozymis, pvz.: anginos; pazastu limfmazgiai neretai padideja del prakaito liauku uzdegimo (hidradenito); bet jeigu tau taip tesiasi seniai, ir tu limfmazgiu padidejes ne vienas, gal ir reiketu geriau issitirti, pvz.: bent jau pilna kraujo tyrima padaryti; gali buti infekcine mononukleoze, ar kokia nors nemaloni kraujo liga
Mantas_svecias
Rašytojas

Standartinė Faint 2007 Bal 15, 13:09

kaklo limfmazgiai dar gali buti padideje nuo nesveiku dantu, kaip kolega minejo, del infekcijos
Vartotojo avataras
Faint
Rašytojas

Standartinė camila 2007 Bal 15, 19:47

taip pat del imunines sistemos sutrikimu. gali buti, kad tai nepiktybiniai augliukai.
u can't be me, i'm a rock star, i'm rappin' on the top of my cop car
Vartotojo avataras
camila
Aktyvistas

Standartinė Nenuorama 2007 Bal 16, 20:11

Man viena karta buvo ziauriai padideje jie, o padidejo nuo infekcijos. Per susikta spuogiuka kazkoki.. Gavosi infekcija ir padidejo. Tai geriau antibijotikus ir dar kazkokius vaistus, nuo kuriu kaip trenkta vaiksciodavau :wink: Bet praejo greitai.
As tikiu kad galiu padaryti tai, kuo jus netikit..
Vartotojo avataras
Nenuorama
Vietinis veikėjas

Standartinė migleE 2007 Bal 24, 21:23

Eik tu sau,man lygiai tas pats!man 15metu..ir pazasty auga kazkoks gumbelis,nelabai skauda.as baisioj panikoj,padekit kas zinot..;(
Vartotojo avataras
migleE
Naujas žmogutis

Standartinė Nenuorama 2007 Bal 24, 22:37

Nu tai nueik pas daktare manau inai tikrai pades :wink:
Vartotojo avataras
Nenuorama
Vietinis veikėjas

Standartinė Nenuorama 2007 Bal 24, 22:40

Sorry neperskaiciau kad buvai:) nu bet nueik dar karta, pasidaryk kraujo tyrimus ir papasakok jai viska kaip yra.. Man zande toks guziukas yra irgi sake kad ten kazkokas seiliu liaukom ar kazkas pns, o tas guziukas jau belenkiek metu, nors jis vis mazeja ir jo jau beveik nebera, bet kartais vistiek sunervina pagalvojus kad gali but kazkas tikrai negerai...
Vartotojo avataras
Nenuorama
Vietinis veikėjas

Re: limfmazgiai ar blogai

Standartinė Kaliausele 2007 Geg 19, 14:43

Smalse rašė:man ant kaklo yra limfmazgiu bet sakoma jie atsiranda nuo perputimo ar kai persali bet kai nueinu pas daktara jis paciupineja ir israso net antibiotiku dar sakoma buna jei krutu vėzys nes man ir pazasty yra bet man 13 metu beto krutys dar nevisai uzaugusios beje faina kad yra tokiu vietu kur galima savo bedas issakyt :!:

Ant kaklo man limfazgiai padideje jau daugiau nei puse metu. Buvau klinikose infekcijos nerado, kraujo tyrimai geri, alergiju nerado, LOR sake kad is jos puses irgi viskas gerai. tai hematologas sake, kad i onkologini nuvaziuoti pasitikrinti. bet tikrai nevaziuosiu. zodziu blogai jauciuosi, bet sveika. :roll:
Kaliausele
Dažnas svečias

Re: limfmazgiai ar blogai

Standartinė Insensible 2007 Bir 11, 11:28

[quote="Smalse"]man ant kaklo yra limfmazgiu bet sakoma jie atsiranda nuo perputimo ar kai persali bet kai nueinu pas daktara jis paciupineja ir israso net antibiotiku dar sakoma buna jei krutu vėzys nes man ir pazasty yra bet man 13 metu beto krutys dar nevisai uzaugusios beje faina kad yra tokiu vietu kur galima savo bedas issakyt :!:[/quote]
Nesijaudink,limfmazgiai pasirodo tada,kada arteja infekcija (t.y. gripas ar kas kita) .limfmazgiai padeda organizmui kovoti su ta infekcija,tad dziaukit kad jie pasirodo :) man irgi buvo ta pati problema,nuejau pas gydytoja ir man viska isaiskino :)
Vartotojo avataras
Insensible
Naujas žmogutis

Standartinė Viltė:] 2007 Rgp 01, 12:33

merginos, o ar gali padideti limfmazgiai prieš pat mėnesines?
Vartotojo avataras
Viltė:]
Vietinis veikėjas

Grįžti į Sveikata

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]

Fontanai – namų aplinkos puošimui

Smart SEO
Parduodami Domenai
Uzsidirbk

Sveikinimai

Skelbimai »
» Nekilnojamas turtas
» Statyba
» Siūlo darbą
» Kompiuteriai
» Mobilūs telefonai
» Laisvalaikis

www.malonu.com
World of Tanks
CS 1.6 DOWNLOAD
Gineso rekordai

Travel Recipes Free Web Traffic City ad posting Eco Travel world The Adult Paradise