Žaidimai vakarėliuose          

Kad gyvenimas būtų linksmesnis...

Žaidimai vakarėliuose

Standartinė Toxin 2006 Rgs 09, 14:21

man labai idomu butu suzinti kokie buna zaidimai vakareliuose, zinoma daugiausiai ten geriama :lol: , bet jei jau matai kad visi nuobodziauja tai gal turetu but kokiu zaidimeliu, as nekalbu apie tuos zaidimus vaikams :lol: tokius kaip akla vista, slepynes ar pan, man reiketu ko nors rimtesnio :) galetumet pasidalint patirtimi, ir geromis idejomis.... :wink: :) :)
Vartotojo avataras
Toxin
Dažnas svečias

Standartinė avietinis_ debeselis 2006 Rgs 09, 15:16

mafija ....idomus visai ir linksmas
kazkur rasyta apie ji siame forume jau yra
Vartotojo avataras
avietinis_ debeselis
Moderatorius

Standartinė KaLiL_ 2006 Rgs 09, 15:52

Legendinis žaidimas BUTELIS :lol: :lol: :lol:
Tai, ka turi, nebutinai turi buti tavo,
Tai, kas su tavim, nebutinai turi buti salia,
Tai, kas skaudu, neturi buti liudna,
Tai, kas pamirsta, neturi buti istrinta..
Vartotojo avataras
KaLiL_
Naujas žmogutis

Standartinė Chomby 2006 Rgs 09, 16:10

Legendinis vakarėlių žaidimas :lol: :lol:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Chomby
Vietinis veikėjas

Standartinė ledi 2006 Rgs 09, 18:38

Dieve, nu jau butelį tai paskutinį kartą žaidžiau, kai man buvo 12 metų gal.. :lol:

Bet gal kai visi jau prigėrę, tai būtų linksma sužaist, tik nesinorėtų kažkaip visų bučiuot, nebe tas amžius. Kai buvau maža, tai norėjos, nes įdomu gi - pakšt vienam, pakšt kitam. O dabar kažkaip... 8)

Aš vis dėlto manau, kad jei yra gerti, yra muzika ir yra gera kompanija, tai jokių žaidimų neprireiks :lol:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
ledi
Rašytojas

Standartinė Chomby 2006 Rgs 09, 19:42

ledi rašė:Dieve, nu jau butelį tai paskutinį kartą žaidžiau, kai man buvo 12 metų gal.. :lol:

Bet gal kai visi jau prigėrę, tai būtų linksma sužaist, tik nesinorėtų kažkaip visų bučiuot, nebe tas amžius. Kai buvau maža, tai norėjos, nes įdomu gi - pakšt vienam, pakšt kitam. O dabar kažkaip... 8)

Aš vis dėlto manau, kad jei yra gerti, yra muzika ir yra gera kompanija, tai jokių žaidimų neprireiks :lol:

Man 12,o aš nė sykio nežaidžiau :lol:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Chomby
Vietinis veikėjas

Standartinė KaLiL_ 2006 Rgs 09, 20:18

Chomby rašė:
ledi rašė:Dieve, nu jau butelį tai paskutinį kartą žaidžiau, kai man buvo 12 metų gal.. :lol:

Man 12,o aš nė sykio nežaidžiau :lol:

Tai pats metas pažaisti, nes paskui bus per vėlu.. :D
Tai, ka turi, nebutinai turi buti tavo,
Tai, kas su tavim, nebutinai turi buti salia,
Tai, kas skaudu, neturi buti liudna,
Tai, kas pamirsta, neturi buti istrinta..
Vartotojo avataras
KaLiL_
Naujas žmogutis

Standartinė Toxin 2006 Rgs 09, 22:22

nu buteli tai ir as zinau, teko zaisti, nu bet nejau nera ko nors idomesnio??? as zinau viena zaidima poromis labai geras. kiekvienai porai reikia po 10 segtuku (nuo skalbiniu, na nebutinai desimt galit skaiciu patys isrinkt, beto galima zaisti ir dviese :wink: ) dar reikes saliko ar ko nors pan akims uzristi, taigi vienam is poros uzrisamos akys, o kitas turi prisikabinti ant savo rubu segtukus (gali vieno nekabinti butu idomiau zaisti t.y. ji paslepti) taigi, nestigs nei glamoniu nei ko kitko, pats dar nebandziau, bet blyn turetu but idomus ka manot?
Vartotojo avataras
Toxin
Dažnas svečias

Standartinė Toxin 2006 Rgs 09, 22:23

daba noreciau kad parasytu tikri vakareliu liutai :wink: butu idomu ka jie zaidzia... :lol: :lol:
Vartotojo avataras
Toxin
Dažnas svečias

Standartinė toro 2006 Rgs 09, 22:31

suzaiskit kas laimes milijona is fanto :lol: fantai gali buti tik asmeniniai daiktai tokie kaip drabuziai :lol:
arba kortomis is fantu.......... :lol:
Vartotojo avataras
toro
Moderatorius

Standartinė Oni 2006 Rgs 10, 12:11

Aš irgi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vartotojo avataras
Oni
Gera teta

Standartinė skotukas 2006 Rgs 10, 14:54

Geras zaidimas yra " Waterfall".. Suseda visi ratu.. Padeda kalade kortu i vidury ir tuscia kuo didesne stikline.. Taisykles tokios:

Visi paeiliui traukia kortas,kortos reiskia:

2,4,6 jei istrauki : turi isrinkt zmogu kuris savo gerimo nugers atitinkama kieki gurksniu ( priklauso nuo kortos)

3,5 jei istrauki : pats turi gert tuos gurksnius..

7 jei istrauki : judesiu istorija.. turi parodyt judesi,salia sedintis turi pakartot tavo ir dadet savo,sekantis pakartot abu ir dadet savo ir t.t. Kol kazkas suklis... Suklydes geria.. (norma galit nusistatyt patys..)

8 jei istrauki : Waterfall... Visi turi gert pradet is karto (kas sedi istraukusiam is desines,nepasiseke)... Kai asmuo istraukes korta nuleidzia savo gerima,tada gali nustot gerti sedintis jam is kaires,kai tas baigia,gali baigt kitas ir t.t. Sedintis is desines geria tol kol nustos gerti visi sedintys iki jo..

9 jei istrauki: siaip istorija... viskas tas pats ,kaip su judesiais,tik zodziai.. kol suklysit..

10 jei istrauki: trenki delnu i stala,paskutinis geria ...

B jei istrauki: keli rankas i virsu,vel paskutinis geria

Q jei istrauki: nupili savo gerimo kiek nori i didele stikline vidury (idomiausia jei visi geria kazka skirtingo , 4 damos, keturi skirtingi gerimai bus zaidimo pabaigoje.. Istraukus paskutine turi isgert visa turini ir zaidimas baigiasi)

K- blexa pamirsau ka reiskia,pasitiklinsiu pranesiu.. :)

A- jei istrauki: turi sugalvot taisykle,kuria draudziama pazeist viso zaidimo metu.. (pvz: draudziama istart koki zodi,geriausia "gerti"... arba rodyti viens i kita pirstais.. Atrodo lengva nepazeist,bet... :lol: ) na taisykles sugalvot nuo jusu fantazijos jau... Jei pazeidi taisykles.. vel geri :lol:

Atrodo kad tik gert ir gert,bet is tikro labai smagus zaidimas.. prisijuokt iki numirimo galima.. Na vienai prancuzei teko isgert alaus ,sidro ir vyno misiny... jai juokinga nebuvo ,bet :lol:
...Tamsus alus geriau uz sviesu rytoju...
Vartotojo avataras
skotukas
Aktyvistas

Standartinė Oni 2006 Rgs 10, 18:40

Teko girdėt apie tokį žaidimą, tik taisyklių nežinojau. :lol:
Vartotojo avataras
Oni
Gera teta

Standartinė Toxin 2006 Rgs 10, 21:38

oi geras :lol: :lol: butinai reikes pabandyt... e sudominai tu cia :wink: 8)
Vartotojo avataras
Toxin
Dažnas svečias

Standartinė stranger 2006 Rgs 12, 11:29

Shiaip per vakarelius zaidimu nezaidziam, bet cia barake parode toki viena gera, patiko ;).

Zodziu esme tokia, zaidimas vadinas "Gimtadienis" taisykles tokios: Yra vienas vedantysis kuris veda zaidima, reikia pasirinkti daikta, kad eitum i gimtadieni, daiktai gali buti betkokie tarkim gele, akvariumas, medis ir t.t Reikia suprasti kokius daiktus reikia pasiimt kad eitum i gimtadieni, kadangi tu vienas tezinai kokius reikia pasiimti, o reikia pasiimti daikta kuris prasideda is tavo vardo raides - atrodo paprasta? Bet kol visi supras gali praeit ir pusvalanadis ;) Vedantysis pradeda zaidima ir pvz sako sako "Jonas pasiima Jazmina ir Jonas eina i gimtadieni" (cia savo varda sakai), kito eile pvz kokia Elenute, tu sakai "Elenute pasiimta..." ji pasako daikta tarkim Grebli, ir tu sakai "Elenute pasiimta grebli ir neina i gimtadieni" ir taip toliau ratu, gali keleta kartu pats suklyst, kad idomiau butu =) zaidimas tesiasi tol kol visi supranta kur shuo pakastas. ;), jei ko nesupratai - klausk.
Vartotojo avataras
stranger
Dažnas svečias

Standartinė Toxin 2006 Rgs 12, 12:45

shaunumelis, viskas aisku :) 8) 8)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Toxin
Dažnas svečias

Standartinė ledi 2006 Rgs 12, 17:21

Toxin rašė:nu buteli tai ir as zinau, teko zaisti, nu bet nejau nera ko nors idomesnio??? as zinau viena zaidima poromis labai geras. kiekvienai porai reikia po 10 segtuku (nuo skalbiniu, na nebutinai desimt galit skaiciu patys isrinkt, beto galima zaisti ir dviese :wink: ) dar reikes saliko ar ko nors pan akims uzristi, taigi vienam is poros uzrisamos akys, o kitas turi prisikabinti ant savo rubu segtukus (gali vieno nekabinti butu idomiau zaisti t.y. ji paslepti) taigi, nestigs nei glamoniu nei ko kitko, pats dar nebandziau, bet blyn turetu but idomus ka manot?

nu čia žiūrint kokio amžiaus kompanija švenčia.... nes vyresni abejoju ar norės žaisti tokius dalykus. jei baliavoji, tai baliavoji, būna ir taip linksma :lol:
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
ledi
Rašytojas

Standartinė Toxin 2006 Rgs 12, 18:48

nu jo bet jei nebuna linksma tai stai galima taip pagyvint savo vakareli :D
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Toxin
Dažnas svečias

Standartinė JulyteXXX 2006 Rgs 16, 16:48

nju mes per tusus irgi pagrinde geriam,bet ir kaj nebebuna ka wejkt taj pazajdziam...aisku bonka :lol: paskiau tiesa drasa,degtuka.
Tiesa-drasa: zajdejaj bet kuriam zmogui uzduoda klausima:tiesa drasa?jej pasirenka tiesa ko nors jo paklausi,jei drasa sugalwoji jam uzduoti
Degtukas: galima zajsti ir sju dantu krapstuku.Zajdejaj suseda ratu ir burnoj sueme degtuka siuncia gretimam,ratuku.Po kiekvieno rato nulauziama vis kiek nors degtuko.Tas kas netycje ismeta degtuka turi pasilaizytji su tuo kuriam siusdamas ismete :D
Vartotojo avataras
JulyteXXX
Dažnas svečias

Standartinė latifa 2006 Rgs 16, 17:30

kazkada zaidem toki zaidimuka toks kaip tik smagus sedint prie stalo...nu vnz ka nors pasako kokia nors raide ir visi ratu vardina daiktus, veiksmazodzius ir pan, tik negalima vardu, pavardziu ir kad pvz ten tik linksni pakeist ir visi ratu taip eina ir eina ir jeigu jau nesugalvoji zodzio ir krenti is zaidimo ,aisq varzomasi tol kol iskrinta visi 8)
galiu suklupt, bet niekada negriūnu....
Vartotojo avataras
latifa
Vietinis veikėjas

Standartinė Lady angel 2006 Rgs 16, 20:23

JulyteXXX rašė:nju mes per tusus irgi pagrinde geriam,bet ir kaj nebebuna ka wejkt taj pazajdziam...aisku bonka :lol: paskiau tiesa drasa,degtuka.
Tiesa-drasa: zajdejaj bet kuriam zmogui uzduoda klausima:tiesa drasa?jej pasirenka tiesa ko nors jo paklausi,jei drasa sugalwoji jam uzduoti
Degtukas: galima zajsti ir sju dantu krapstuku.Zajdejaj suseda ratu ir burnoj sueme degtuka siuncia gretimam,ratuku.Po kiekvieno rato nulauziama vis kiek nors degtuko.Tas kas netycje ismeta degtuka turi pasilaizytji su tuo kuriam siusdamas ismete :D

Geras paskutinis žaidas :wink:
Nugresk mano mano akis, kad nematytu tos tustybes....
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Lady angel
Dažnas svečias

Standartinė JulyteXXX 2006 Rgs 17, 16:19

taj aisku 8) :P
Vartotojo avataras
JulyteXXX
Dažnas svečias

Standartinė Oni 2006 Rgs 17, 16:58

JulyteXXX rašė:nju mes per tusus irgi pagrinde geriam,bet ir kaj nebebuna ka wejkt taj pazajdziam...aisku bonka :lol: paskiau tiesa drasa,degtuka.

Jau kažkaip išaugom iš to amžiaus, kad bausmė susimovusiam - laižiakas. Paskui ir prasideda "meilės istorijos", kad va, ji pasilaižė per žaidimą su juo, aš esu tikra, kad ji tyčia išmetė degtuką, netgi mačiau, kaip ji jį spjovė, vajatuškis, kaip baisu. Aš jos nekenčiu.

Kiek tau metų? Man tik šiaip įdomu.
Vartotojo avataras
Oni
Gera teta

Standartinė PussyCat 2006 Rgs 17, 17:02

Tarp 13-15 nedaugiau.
Rytojaus nenusipirksi,vakar diena jau buvo ir tik siandiena yra tavo rankose!
Vartotojo avataras
PussyCat
Rašytojas

Standartinė Oni 2006 Rgs 17, 17:04

Lakikės. :lol:
Vartotojo avataras
Oni
Gera teta

Standartinė PussyCat 2006 Rgs 17, 17:16

Ka? :lol:
Rytojaus nenusipirksi,vakar diena jau buvo ir tik siandiena yra tavo rankose!
Vartotojo avataras
PussyCat
Rašytojas

Standartinė Oni 2006 Rgs 17, 17:18

:lol: Nieko, čia šiaip išsprūdo. Čia ne apie tave. :lol: :lol: :lol:
Vartotojo avataras
Oni
Gera teta

Standartinė Toxin 2006 Rgs 17, 18:16

geras tas su degtuku... dar negirdejau apie toki :lol: kazkur turejau visa knygute su panaseis zaidimukais, reiktu susirast tada daug parasyciau, ir jie tikrai nera vaikiski...
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Toxin
Dažnas svečias

Standartinė JulyteXXX 2006 Rgs 17, 19:09

man irgi tajp atrodo :P
Vartotojo avataras
JulyteXXX
Dažnas svečias

Standartinė Oni 2006 Rgs 17, 19:21

Tai tu irgi turi tą knygutę, kurioje nevaikiški žaidimai?
Vartotojo avataras
Oni
Gera teta

Standartinė JulyteXXX 2006 Rgs 18, 17:06

nje
Vartotojo avataras
JulyteXXX
Dažnas svečias

Standartinė Oni 2006 Rgs 18, 19:16

Tai jis čia apie tuos žaidimus, kurie parašyti knygoje sakė, kad nevaikiški. :lol:
Vartotojo avataras
Oni
Gera teta

Standartinė JulyteXXX 2006 Rgs 19, 19:32

yr apje paskutini zajdima kur as parasjau 8)
Vartotojo avataras
JulyteXXX
Dažnas svečias

Standartinė zaliai_balta 2006 Rgs 19, 19:47

Dalyvauti turi bent 2 poros. Kiekvienai porai duodama viena stiklinė su brendžiu/alumi/vynu ir vienas mažas šaukštelis. Vaikinai turi paimti merginas ant rankų, o jos turi šaukšteliais kuo greičiau sugirdyti gėrimą vaikinams. Laimi pora, kuri greičiausiai įvykdo užduotį.

Reikia bent 3 žaidėjų ir 3 alaus ar vyno bokalų. Žaidėjai gurkštelėję gėrimo turi padainuoti dainą jo nenurydami. Laimi tas, kuris padainuoja gražiausiai ar aiškiausiai. Laimėtoją išrenka publika.

Ant tikros šaškių lentos vietoje šaškių sustatomos taurelės. Pvz., vienoje pusėje raudonas vynas, kitoje – baltas. Žaidžiama kaip įprastomis šaškėmis, tačiau, nukirtus priešininko taurelę, ją privalu išgerti. Maniakai gali prisipilti taureles degtinės ir konjako.

Ratu perduodama stiklinė, ir kiekvienas įpila tenai truputį vynelio. Kurio rankoje stiklinė prisipildo, tas išgeria. Žaidžiama tol, kol baigiasi vynas, pinigai, arba iškrinta žaidėjai...

kazkada ieskojau zaidimu, galvojau linksmesnis bus tusas, bet nei vieno is ju neprireike... :)
meile - tai graziausia ka turiu....
Vartotojo avataras
zaliai_balta
Vietinis veikėjas

Standartinė Gysliuz 2006 Rgs 27, 21:06

1233333
Paskutinį kartą redagavo Gysliuz 2006 Spa 30, 01:43. Iš viso redaguota 1 kartą.
Gysliuz
Naujas žmogutis

Kitas

Grįžti į Šventės

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]

Fontanai – namų aplinkos puošimui

Smart SEO
Parduodami Domenai
Uzsidirbk

Sveikinimai

Skelbimai »
» Nekilnojamas turtas
» Statyba
» Siūlo darbą
» Kompiuteriai
» Mobilūs telefonai
» Laisvalaikis

www.malonu.com
World of Tanks
CS 1.6 DOWNLOAD
Gineso rekordai

Travel Recipes Free Web Traffic City ad posting Eco Travel world The Adult Paradise