Istatymai ir teismai.          

Socialinės ir psichologinės problemos graužiančios mūsų visuomenę

Istatymai ir teismai.

Standartinė shakalasss 2008 Lap 30, 02:48

Buciau labai dekingas jei kas apsviestu siek tiek. Turiu tokia vat beda kuria zemiau aprasiau, sorry, kad daug skaityt reiks :oops:

kadaise nusipirkau is kaimyno mamos daihatsu applause masina, susirasem pirkimo pardavimo akta ir pasijamiau as ja sau. Ji buvo nuo iskaitos nuimta ir per 7 ar 14 dienu turejau pastatyt ant iskaitos. Pasivazinejau kelias dieneles ir sugalvojau, kad ** man jos nereikia.
Suradau zmogu kuris ja is manes nusipirko. Tas terminas dar buvo nepasibaiges, kad pastatyt ant iskaitos. Vel pasirasem pirkimo pardavimo akta ir pagaliau atsikraciau jos.
Po kokiu metu man paskambino kaimyno mama ir sako, kad mano masina, daihatsu nuvilko i stovejimo aikstele.
Kadangi nei as nei zmogus kuriam pardaviau jos nepriregistravo, tai paskutinis savininkas buvo ji. Ji pateike pirkimo pardavimo akta ir nuo jos atsikabino, nes masina jau ne jos.
Dar po kokio pusmecio man atejo is teismo rastas, kad man reikia sumoket apie5000 lt uz ta masina.
As susiradau popierius ir su jais nuejau i susisiekimo paslaugas tilto gatveje. Ten su kazkokiu tai pareigunu atsakingu uz mano byla pasisnekejau ir jis pasidare kopija mano pirkimo pardavimo sutarties ir pasake, kad pabandys viska sutvarkyt, o man liepe laukt teimo saukimo. Dar po kazkiek laiko atejo man is teismo nutarimas kuriame kaina jau buvo apie 6000, kad buvo uz akiu priimtas sprendimas, kad visa suma priteist man.
As nuejau i teisma, parasiau prasyma, kad perziuretu bylos sprendima uz akiu ir pateikiau pirkimo pardavimo akto originala.
Per ta laika keleta kartu skambinaus i teisma klausinejau kaip ten viskas vyksta bet tai teiseja sirgo tai atostogavo. Kaina dabar sios masinos apie 8000.
Ir va vakar tevai gavo dar viena nutarima is 3-iojo apylinkes teismo.
Teiseja perziurejusi mano prasyma nustate, kad:
teismas netenkina mano pareiskimo del bylos nutarimo uz akiu perziurejimo.
Dar vienas faktas yra tas, kad nutarime yra parasyta
Ieskovo nurodyta aplinkybe, jog automobilis, kuriuo atzvilgiu yra susidariusi skola priklauso kitam asmeniui nera pagristas leistinais, turinciais reiksme irodymais. Pirkimo-pardavimo sutartyje nera duomenu apie jos iregistravimo fakta ir del to si sutartis negali buti panaudota pries treciuosius asmenis - ginco atveju pries ieskova.(CK 1.75str. 2 d.)

Tai kodel tada kaimyno mama pateikusi toki pat popieriu liko ne prie ko, o as pateikes ta popiergali jau esu kaltas.
Galite man neismanaciam pasakyt kas cia per velnias?
Ka man dabar daryt? Nes bent jau man atrodo, kad net durnas suprastu, kad masina ne mano ir ne as ja pastaciau kazkur neleistinai.
Ar cia musu teismai tokie jobnuti ar as kazko nesuprantu, nes masina buvo parduota, o nuvilkta po keliu menesiu.

P.S.:
mane biski baugina sita citata is ck 175 str del sandoriu registravimo
...Jeigu tą patį daiktą ar daiktines teises įgijo keli asmenys, tačiau vienas asmuo sandorį įregistravo, o kiti ne, tai laikoma, kad daiktą ar daiktines teise įgijo sandorį įregistravęs asmuo. Jeigu nė vienas asmuo sandorio neįregistravo, laikoma, kad teises įgijo pirmasis sandorį sudaręs asmuo.

sitas dalykas skamba absurdiskai

:cry: :cry: :cry:
I can...
Vartotojo avataras
shakalasss
Naujas žmogutis

Re: Absurdiski istatymai ir teismai. Padekite issiaikinti

Standartinė Joline 2008 Lap 30, 15:37

susirask advokata...gera advokata...ir bek pas ji greiciau...gal ras butu kaip tau padet..teismai tokie visur......
Vartotojo avataras
Joline
Moderatorius

Standartinė Some1 2008 Lap 30, 16:09

"Pirkimo-pardavimo sutartyje nera duomenu apie jos iregistravimo fakta" jei nebuvo sito punkto tai teisiskai kalbant masinos pardavimas neisigaliojo pagal civilinio kodekso 2 str. rasoma (Neįregistravusios sandorio šalys negali panaudoti sandorio fakto prieš trečiuosius asmenis ir įrodinėti savo teisių prieš trečiuosius asmenis remdamosi kitais įrodymais).Bet jeigu sakai kad toki pati dokumenta buvo pristate tavo kaimyno mama ir nuo jos atsikabino tada jau teismas neadekvacei pasielge,bet tu turi teise per 30dienu nuo teismo nutarties apskusti ji apygardos teismui,arba apeleiciniam teismui apeliacine tvarka.Siulyciau su visa turima informacija nueiti pasikonsultuoti pas advokata ir jis tau patars ka daryti,tik netemk gumos per 30 dienu apsisukt turi nes kitaip priteis tau ta suma. Sekmes!
Vartotojo avataras
Some1
Vietinis veikėjas

Standartinė shakalasss 2008 Lap 30, 16:30

teismo nutarime yra parasyta, kad per 7 dienas as galiu apskust si nutarima.
Reiks pirmadieni taip ir pasielgt
Paskutinį kartą redagavo shakalasss 2008 Lap 30, 16:52. Iš viso redaguota 1 kartą.
I can...
Vartotojo avataras
shakalasss
Naujas žmogutis

Standartinė lekkerbekje 2008 Lap 30, 16:43

pzdc kas cia per nutarimai uz akiu?? sikart pas advokata eik, turbut teks kazkiek paklot jam bet manau tikrai maziau nei 8000
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
lekkerbekje
Aktyvistas

Standartinė shakalasss 2008 Lap 30, 16:51

Va snekejau su teisininku tai jis man pasake stai ka:
Man reikia nueit i teisma ir pasiimt kopija arba originala pirkimo-pardavimo sutarties, pirmo nutarimo uz akiu kopija, mano prasymo perziureti nutarima uz akiu kopija ir antro nutarimo kurio yra atmestas mano prasymas perziureti nutarima uz akiu kopija. Su visais sitais popieriais per 30 dienu nuo paskutinio nutarimo iteikimo t.y.
per 30 dienu nuo 08-11-26 apskusti viska aukstesnes instancijos teismui (apygardos teismui)
kaip uzknisa :evil: :evil: :evil:
blogiausia yra tai, kad zyminis mokestis yra 3%nuo sumos tai man grubiai reiks sumoket apie 200lt uz tai, kad paduot apeliacija
I can...
Vartotojo avataras
shakalasss
Naujas žmogutis

Standartinė Some1 2008 Lap 30, 16:55

shakalasss rašė:Va snekejau su teisininku tai jis man pasake stai ka:
Man reikia nueit i teisma ir pasiimt kopija arba originala pirkimo-pardavimo sutarties, pirmo nutarimo uz akiu kopija, mano prasymo perziureti nutarima uz akiu kopija ir antro nutarimo kurio yra atmestas mano prasymas perziureti nutarima uz akiu kopija. Su visais sitais popieriais per 30 dienu nuo paskutinio nutarimo iteikimo t.y.
per 30 dienu nuo 08-11-26 apskusti viska aukstesnes instancijos teismui (apygardos teismui)
kaip uzknisa :evil: :evil: :evil:
blogiausia yra tai, kad zyminis mokestis yra 3%nuo sumos tai man grubiai reiks sumoket apie 200lt uz tai, kad paduot apeliacija

pasakiau beveik ta pati ka pasake advokatas tau,per 30dienu gali skustis jei paveluosi nuosprendis isigalios.
Vartotojo avataras
Some1
Vietinis veikėjas

Standartinė shakalasss 2008 Gru 05, 02:12

padaviau atskira skunda, ziuresim kas gausis
I can...
Vartotojo avataras
shakalasss
Naujas žmogutis

Grįžti į Žmogus, visuomenė ir kultūra

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]

Fontanai – namų aplinkos puošimui

Smart SEO
Parduodami Domenai
Uzsidirbk

Sveikinimai

Skelbimai »
» Nekilnojamas turtas
» Statyba
» Siūlo darbą
» Kompiuteriai
» Mobilūs telefonai
» Laisvalaikis

www.malonu.com
World of Tanks
CS 1.6 DOWNLOAD
Gineso rekordai

Travel Recipes Free Web Traffic City ad posting Eco Travel world The Adult Paradise