2024 18 balandžio

3 thoughts on “3 mėnesiai minus 12kg

 1. Manau eini teisinga linkme. Tik nepradek ivairiu badavimu nes tai tik sujauks visa naturalia tvarka organizme. Jeigu tikslas yra pagrinde tik skaiciukai ant svarstykliu, tada tikrai nereikia eiti i sporto kluba, nes gali padideti muskulaturos tonusas ir del to gali uzaugti pora kg. Velgi eilinis stereotipinis pilvo presas… 😀 ji darant pilvas tau netirps,presas lygiai toks pat ramuo kaip ir kiti ir gaudamas fizini kruvi jis auga.
  Jeigu svoris ir toliau krenta tada viska daryk kaip ir darai, jei prades stoti, pradek mazinti angliavandenius ir bendra kcal kieki.

 2. Tai taip išeina, kad geriau išvis nedaryt ant pilvo preso tų pratimų? 🙂 Sporto klube sportavau apie 2 mėnesius, kol šalta buvo, tai svoris praktiškai nė kiek nesumažėjo, šiek tiek net susinervinęs dėl to buvau. O dabar kadangi susilažinau taip, tia svarbu man skaičiukai. Manau rudens pabaigoj bus galima grįžti į sporto salę.
  O kokį maistą rekomenduotum, mažinant angliavandenius, nes dabar visgi pagrindinis maistas ir yra ryžiai, grikiai, avižinės kruopos, vištienos krūtinėlė…

 3. Jeigu tau kolkas ir taip krenta svoris viska daryk kaip darai, nes stagiai sumazinus maisto kieki, kunas gali patirti soka ir staigiai suletes medziagu apykaita.
  Svoriui mesti pilnai pakanka cardio 3-5 cardio treniruociu per savaite, svoriu sale nera butina.
  Jeigu jau nori pradet zaist su dietom tai riekia viska tiksliai apskaiciuot ir susidaryt rezima. Patarsciau apmazint visas tas koses, kurias isvardinai, geriausia butu pasilikt ryzius, nes juose esantys angliavandeniai yra auksto GI (vertes), vietoj grikiu ir avizu geriau uzkrimsk kokiu darzoviu (del vitaminu, nes metant svori, ju daug isgaruoja atliekant fizine veikla), riesutu( jie gan kaloringi, bet viena kita saujele nepamaisytu, kadangi apmazinai riebalus, kunui gali atsirasti stygius, del to gali pakisti plauku,nagu isvaizda, bet atsirasti energijos stygius) taip pat gali koses pakeisti liesa mesa kaip vistiena ar zuvis, tam kad kiek imanoma daugiau islaikyti raumenine mase.

Parašykite komentarą