2024 18 liepos

35 thoughts on “A. Kašpirovskis

 1. juodasis magas? iskur cia toki termina istraukiai? 🙂 tai dar ir baltuju magu buna? man tai jie visi vienodi. zinau, kad egzorcistai atpazysta tik apsestuosius, is akiu. gal jis ta ir norejo pasakyt?

 2. Faint rašė:

  juodasis magas? iskur cia toki termina istraukiai? 🙂 tai dar ir baltuju magu buna? man tai jie visi vienodi. zinau, kad egzorcistai atpazysta tik apsestuosius, is akiu. gal jis ta ir norejo pasakyt?

  kaip suprast is akiu ir is kur zinai?

 3. nes akys sielos veidrodis, ir cia netik posakis. kataliku egzorcistai is akiu dazniausiai nustato, zmogus demono itakoje ar ne. beje, yra ivairiu apsedimo formu. nebutinai turi skraidyt kambary daiktai ar pan, dazniausiai su tuo zmogus gyvena visa gyvenima to nezinodamas. yra pvz neapykantos demonas arba tarkim melo. visi zmones daro nuodemes, bet jau kai zmogus pastebi, kad kazka nuolat kartoja, kazkokia yda arba kitokia sunkia nuodeme ir nikeaip nesugeba valios pastangomis to atsikratyt, tai galima manyt, kad esi demono valioje. tada gali nueit pas egzorcista, kad isitikintum kaip yra istikruju. pasak egzorcistu, demonai klajoja po pasauli ir iesko silpnos valios zmoniu, kuriuos galetu apsest.

 4. Faint rašė:

  nes akys sielos veidrodis, ir cia netik posakis. kataliku egzorcistai is akiu dazniausiai nustato, zmogus demono itakoje ar ne. beje, yra ivairiu apsedimo formu. nebutinai turi skraidyt kambary daiktai ar pan, dazniausiai su tuo zmogus gyvena visa gyvenima to nezinodamas. yra pvz neapykantos demonas arba tarkim melo. visi zmones daro nuodemes, bet jau kai zmogus pastebi, kad kazka nuolat kartoja, kazkokia yda arba kitokia sunkia nuodeme ir nikeaip nesugeba valios pastangomis to atsikratyt, tai galima manyt, kad esi demono valioje. tada gali nueit pas egzorcista, kad isitikintum kaip yra istikruju. pasak egzorcistu, demonai klajoja po pasauli ir iesko silpnos valios zmoniu, kuriuos galetu apsest.

  o is kur zinai , kad jie nustato is akiu butinai ? idomu, ka butent mato…paklaikusias akis ar spalvas kokias ?
  kiek man teko perskaityt isgirst, tai egzorcistai nelabai aiskina, kaip kas ..vadina tiesiog igudziais ir , zinoma, niekuriems ir suteikta dovana dvasiu skirimo ir t.t. Bet kiek supratau , tai ne pagal akis , o pagal atsakynejima, kalba, elgesi ir t.t.
  zodziu neaiskina natsako konkreciai kaip;)

 5. avietini, is akiu pagrinde, pasidomek labiau 😉 pvz, skaiciau laikrastyje apie pokalbi su pnvz apskrities kataliku kunigu egzorcistu, tai jis tokius zmones nustato butent is akiu ir kad tam reikia igudziu ir gal siek tiek pasaukimo. as nekalbu apie sunkias formas, kai ten buna apsesti belekaip, tada jau ir akiu nebereikia tam nustatyt, bet tipo daznai buna tokiu uzsleptu formu

 6. Ar tas kunigas kartais nepatare neziuret Hario Poterio ir Ziedu Valdovo, nes ten propaguojamas raganavimas bei neklausyt Lordi, nes ten velnio apsesti ir patare klausytis Marijos radijo?

 7. mano tai kuklia nuomone kaspirovskis padeda tuo kad visi juo tiki. tiesiog itakojo visuomene savo nerealiomis galiomis, ir visi tiki, o kaip zinia placebo poveikis daug kur bandytas kaip sekmingai veikiantis. dar kazkur skaiciau kaip ten ligoninej keite vaistus reikalingus gydymui i paprastas tabletes o zmonems buvo sakoma kad tai vaistai, jie pagijo nes tikejo kad ten vaistai ir jiem pades. anywya pasauly pilna keistenybiu, tarkim kai kaspirovskis rode uzkalbejo mergina kuri buvo alergiska kazkokiai medziagai kuri nuskausmina, tai kazka ten suvele ir ja operavo, ta krc guli su juo sneka ir nejaucia nieko 😀

 8. O juk egzorcistai tikrai turetu ka papasakoti…. uztektu skeptikams dirsteleti minutele i tai kas vyksta egzorcizmo metu…. kad kaipmat atsiverstu i krikscionybe:) 😯 Net neabejoju tuo!. Na o Kaspirovskis mano manimu tera pukiai itaigos moksla ismanantis sukcius!

 9. soulvoicas rašė:

  O juk egzorcistai tikrai turetu ka papasakoti…. uztektu skeptikams dirsteleti minutele i tai kas vyksta egzorcizmo metu…. kad kaipmat atsiverstu i krikscionybe:) 😯 Net neabejoju tuo!. Na o Kaspirovskis mano manimu tera pukiai itaigos moksla ismanantis sukcius!

  teko skaityt ir siaip isgirst is egzorcistu paciu biski juju patyrimu , tai kad pilnai tiketina , kad Kashpirovskis gali but ir tamsiuju jegu itakoj

 10. man tai jis šarlatanas atrodo.. ištikro tai nžnau.. bet pamenu kai būdamas dar mažas stebėdavau jį per tėliką… ir jis ten typo visus gydidavo :mrgreen: dabar tai juokas ima kai pagalvoju…

 11. avietinis_ debeselis rašė:

  soulvoicas rašė:

  O juk egzorcistai tikrai turetu ka papasakoti…. uztektu skeptikams dirsteleti minutele i tai kas vyksta egzorcizmo metu…. kad kaipmat atsiverstu i krikscionybe:) 🙂

 12. soulvoicas":xzogb3wv] avietinis_ debeselis rašė:

  [quote="soulvoicas rašė:

  O juk egzorcistai tikrai turetu ka papasakoti…. uztektu skeptikams dirsteleti minutele i tai kas vyksta egzorcizmo metu…. kad kaipmat atsiverstu i krikscionybe:) 🙂

  kad labai jau daug ten tokiu budavo ..vos ne kas 4-5 enktas, tai mazai tiketina kad toki buri samdydavo , va i scena einancius tai dar patikeciau, kad nusamdyt galejo , bet trecdali ar ketvirtadali sales, tai nelabai tikiu:)

 13. Pirmiausia,tai jis yra psichologas.Man atrodo tai jau daug ką pasako apie jį.Daug ką daro tikėjimas,savitaiga…Tai pagrindinis jo koziris.Jis tik padeda žmogui pačiam save išgydyti.Pasiskaitykit apie tai knygutę "Pasąmonės galia".Svarbiausia – tikėjimas…Nors šiaip,tikri "Kašpirovskiai" nesiskelbia… 🙄

 14. Krasavica rašė:

  Pirmiausia,tai jis yra psichologas.Man atrodo tai jau daug ką pasako apie jį.Daug ką daro tikėjimas,savitaiga…Tai pagrindinis jo koziris.Jis tik padeda žmogui pačiam save išgydyti.Pasiskaitykit apie tai knygutę "Pasąmonės galia".Svarbiausia – tikėjimas…Nors šiaip,tikri "Kašpirovskiai" nesiskelbia… 🙂 Taip – pritariu, Kashpirovskis tuo ir naudojasi – Ytaiga..tai faktas! O ar daugiau zmoniu padejo jo seansai, ar pakenke…va TAI,- idomu butu suzinoti?

 15. psixotarapeutas lietuvis (manau, visiem matytas per telika ) per radija komentavo Kashpirovskio darba ir sake , kad po jo seansu padidedavo pacientu i lygonines su sirdies krajaugysliu ligomis ( jo kolegos dirba lazdynu lyg greitojoj) ir su nerimo sutrikimais

 16. Aš manau,kad tas nerimas neatsiranda iš niekur.Jis dažnai tūno žmoguje ir pasireiškia dėl neišspręstų problemų ir pan. dalykų.
  O taip pat manau,kad ir dėl žmogaus menko žinojimo(arba net ir visiško nežinojimo),nes nesupranta,kas vyksta ir kokiu pagrindu,todėl prisisvajoja visokių nebūtų dalykų.
  Žinau žmonių,kurie sugeba ir daugiau nei jis…
  O dėl širdies kraujagyslėm…Manau,kad tam yra logiškas paaiškinimas.Aš tokiais dalykais tikiu,bet man tokių paslaugų nereikia…

 17. Realistas rašė:

  Ar tas kunigas kartais nepatare neziuret Hario Poterio ir Ziedu Valdovo, nes ten propaguojamas raganavimas bei neklausyt Lordi, nes ten velnio apsesti ir patare klausytis Marijos radijo?

  patare

 18. Krasavica rašė:

  Aš manau,kad tas nerimas neatsiranda iš niekur.Jis dažnai tūno žmoguje ir pasireiškia dėl neišspręstų problemų ir pan. dalykų.
  O taip pat manau,kad ir dėl žmogaus menko žinojimo(arba net ir visiško nežinojimo),nes nesupranta,kas vyksta ir kokiu pagrindu,todėl prisisvajoja visokių nebūtų dalykų.
  Žinau žmonių,kurie sugeba ir daugiau nei jis…
  O dėl širdies kraujagyslėm…Manau,kad tam yra logiškas paaiškinimas.Aš tokiais dalykais tikiu,bet man tokių paslaugų nereikia…

  tj koks tas logishkas paaishkinimas?

 19. Pvz.liga išlenda netikėtai arba labai daug žmonių miršta nuo širdies ligų pavasarį.Yra daug aplinkos faktorių,kurie įtakoja žmogaus organizmą.Nežinau,iš kur toks įsitikinimas to gydytojo,bet jis man kiek juokingas.
  Pvz.kai sužinojom,jog mėnulyje kažkas gyvena-daug pacientų užtvindė ligoninę su virškinamojo trakto ligomis. 😆

 20. Krasavica , taip sutinku , kad paumejimai buna sezoniski ir pan.
  bet kalba ejo butent apie jo pasirodymo meta ..po jo seansu plusteledavo banga tokiu lygoniu ir ne i poliklinikas , o i lygonine , tai irgi si bei ta reiskia
  beto visvien gal ir issikalbedavo su gydytoju, kaip kas buvo ir uzsiciklino jiems – atkreipe demesi, kad mini ta Kashpirovski pacientai

  o tas kalbejes psichotarapeutas labai tolerantiskas ir protingas zmogus  … tikrai nelinkes i mistifikavima , jis nieko nekalbejo jo kaip mago ar pan. paranormalia itaka veikla , o kad jis naudoja hipnoze masiskai, kas siaip visur yra uzdrausta ir t.t. kad neetiska , kad net gali but kenksminga ir t.t.

  o as manau, kad jis susijes su magija…neveltui tokios kalbos juk eina

 21. Mano mama pasakojo kad ziurejo ten seniai ta kaspirofsky per tv ir mano tevukui buvo kaskoks guzas kakle ar kur ten tai tas guzas pranyko tiesiog tevukas pabrauke ta vieta ranka ziuri kraujas o guzo ner . Dar apie kaspirofsky rodys treciadieny per sos pagalba .

 22. Kiekvieno žmogaus smegenys yra sudėtingesnės už kompiuterį…O tai ką jis naudoja gydymui,pasak Avietinio_Debesėlio,kiekvieną gali veikti skirtingai.Ne kiekvienas gali gydyti biolaukais ar panašiai dalykais.Tai labai sudėtingas dalykas.Šiaip,aš nieko negaliu tvirtinti,juk pati to nežinau ir nemačiau.

 23. truputi turiu galu sibire pas dedes tiriancius visokius paronormal .ir siaip viska……… kasp. dirbant aiskiai fiksuojamas iseinanti s energ. laukas pan kaip baznycios kupolas ismeta srauta i 21km.tai faktai kuriu fiksavimu usiima moksl.sitas dede dirba ne zmonem . eiti galima.lietuvoj jo darbas blokuotas. panasiai kaip cirke…. o kas placebinis tai ir namie galima i kosmosa nuskrist…va tokia info!!! matykim geriau ji grabe….
  tegu amerikonus durina-jie energijos nebeturi tai cia atsivilko ….

 24. vygintas rašė:

  truputi turiu galu sibire pas dedes tiriancius visokius paronormal .ir siaip viska……… kasp. dirbant aiskiai fiksuojamas iseinanti s energ. laukas pan kaip baznycios kupolas ismeta srauta i 21km.tai faktai kuriu fiksavimu usiima moksl.sitas dede dirba ne zmonem . eiti galima.lietuvoj jo darbas blokuotas. panasiai kaip cirke…. o kas placebinis tai ir namie galima i kosmosa nuskrist…va tokia info!!! matykim geriau ji grabe….
  tegu amerikonus durina-jie energijos nebeturi tai cia atsivilko ….

  kas blokavo ir kieno darbas blokuotas ..dedes ar kashpirovskio?

 25. Šiaip tai, jis ne šarlatanas. Dėl juodosios ar baltosios magijos nežinau, bet, kad žmonėm padeda-tikrai.
  Senelis sunkiai sirgo, negalėjo vaikščioti, dienomis žilo ir silpnėjo plaukai. Daktarai sakė, kad jokie vaistai nebepadės.
  Kadangi senelis tikėjo tokiais žmonėmis kaip Anatolijus, žiūrėjo jo laidas. Bet tik laidas. Po kelių laidų jam pakaušyje ataugo juodi, sriprūs plaukai, tas pats atsitiko ir su antakiais. Atsistojo ant kojų, ko ankščiau nė neišėjo padaryti. Vaikščiojo sunkiai, bet vaikščiojo. Nuo to laiko tikiu jo galiom. Ir koks skirtumas, magas jis, ar šiaip, stiprų energetinį lauką turi.

Parašykite komentarą