2024 23 birželio

5 thoughts on “Alergija

 1. Jei taip yra dėl alergijos nueik pas daktarą, jis turėtų išrašyti vaistų kuriuos teptum ant tų spuogelių. Matai tai kas tinka naikinti jaunatviniam spuogam gali netikti alerginiam išbėrmui. Valgyti gali normaliai, išsivirk kokių košių nuo kurių tikrai žinai, kad nešbers tavęs. Ir visdėlto tikrai nueik pas daktarą, gal dar priedo kol tirsiesi dėl alergijos (nuo ko ji) porą dienų išsisuksi nuo mokyklos 🙄

  P.S veido perdažnai plauti irgi negerai, kuo daugiau jį lieti rankom, rankšluoščiais(žiūrėk, kad būtų švarūs) ir pan tuo labiau išberia, plauk veidą kokius 3kart dienoj ir užteks.

 2. Eik pas gydytoją.Jokie spiritukai, šū*ukai nepadės.Turi nustatyti ar čia virusinis išbėrimas,ar alerginis(nuo maisto produktų).Mane,pvz.,beria nuo abrikosų,apelsinų ir persikų.
  Jei virusinis išbėrimas,tai gydytojas parinks spec. tepaliuką,kuris gana greitai viską užgydys.Šitaip savivaliaujant savo odai tikrai nepadėsi,o tik dar labiau pažeisi.Good luck! :kla:

 3. migleE rašė:

  atsibundu ryte..paziuriu i veidrodi,ir manes vo neistiko sokas!!visas veidas isbertas 😥 gelbekit..

  gal pradekim nuo gydytojo; pirmiausia issiaiskink ar cia ne infekcine liga; kodel manai, kad ne vejaraupiai? sirgai vaikysteje? yra dar daug kitu "beriminiu" ligu; paklausk mamos, nuo ko esi skiepyta, o nuo ko ne

Parašykite komentarą