2024 24 birželio

77 thoughts on “Alus suartina zmones

 1. SECONDA rašė:

  Esantiems silpnų nervų nežiūrėti…
  http://www.uch.lt/2007/08/08/kontrabanda.html

  ir kodėl nežiūrėt silpnų nervu žmonėms? Man pavyzdžiui nei šilta nei šalta kiek šnapso išpilama savartyne ar į skrandį. Alkoholikai blt.

 2. Isgeriau pora alaus ir jauciuosi apsineses, vat ka trys menesiai abstinencijos is zmogaus padaro… Man reikia skubios reabilitacijos! Galgi verta pamastyti apie forumo myta? Rudens pradzioje…

 3. rain_crow rašė:

  TSR rašė:

  paslepta mintis cia buvo tipo : forumo alko myt 😀 ?

  tu čia sugėrovų neturi ir bandai susirast ar šiaip beviltišku darais?

  Alus gerai… tik tuo ir gyvenu…

  sugerovu tai as turiu nors ir keli nauji nepakenktu , ir beviltisku dar nesijauciu , bet nu man tai cia nebendravimas , kol nesugeri zmogiskai.

 4. Va va.. Vaikuciai neskubekit. Prisiragaut alko dar spesit. Alkoholiku Lietuvoj nestinga. Ju gretu didinti ner reikalo.

  Prisiminus istorija apie 12mecius zmogzudzius, surpas nukrato..
  Ir vardan ko nuzude 8meti.., del to, kad varkso tevas pagavo juos degtines buteli vogiant!… 😕

  Nuotykiu tokiam amziui noris kaip vandens dykumoj, bet matant 14mecius grindim sliauziojancius nuo pasigerimo, apie linksmuma mintis nekyla..
  Nuotykiai yra kur kas idomesni, kai jie daromi blaivia galva.

 5. Smilga rašė:

  Va va.. Vaikuciai neskubekit. Prisiragaut alko dar spesit. Alkoholiku Lietuvoj nestinga. Ju gretu didinti ner reikalo.

  Prisiminus istorija apie 12mecius zmogzudzius, surpas nukrato..
  Ir vardan ko nuzude 8meti.., del to, kad varkso tevas pagavo juos degtines buteli vogiant!… 😕

  Nuotykiu tokiam amziui noris kaip vandens dykumoj, bet matant 14mecius grindim sliauziojancius nuo pasigerimo, apie linksmuma mintis nekyla..
  Nuotykiai yra kur kas idomesni, kai jie daromi blaivia galva.

  matai pasimti 2 alaus bonkas prie pokalbio yra viena , o kai desimtmeciai geria litrais vodzia ir poto ten vemalioja kampais tai jau kita. reikia skirti tokius dalykus.

 6. TSR rašė:

  matai pasimti 2 alaus bonkas prie pokalbio yra viena , o kai desimtmeciai geria litrais vodzia ir poto ten vemalioja kampais tai jau kita. reikia skirti tokius dalykus.

  Kaip ten sakoma… dideli dalykai prasideda nuo mazu?

 7. O as nenegeriu ir nerukau.Galima isgert laikas nuo laiko,bet kai per daug tai nesveika.Na o pvz man nepatinka alus ir ka?As gejus,pyderas,pedikas?Na o siaip labiau man kazkas stipresnio patinka kaip brendis,balta… 😈

 8. Dariukas rašė:

  Smilga rašė:

  Siaubas! 🙂 ir dar svarbiausia laka tai nors sleptusi ir tyletu, tai ne tik, kad nenutyli, bet dar ir pasigyria visam forumui ;]

  Ale ir keistas poziuris, juk alkoholis visuotinai pripazinta ir priimtina bendravimo dalis, zinoma, nera butinybe, nori geri, nenori negeri ir jokia cia mada.

 9. Nesigiriu, tiesiog pasipasakoju, jeigu kazkam tai sukelia neigiamas emocijas, galiu ir patyleti. Esu daug maz pilno proto pilnametis pilietis, nebereikia sleptis, eiti per parduotuves, kad nusipirkti cigareciu ar alkoholio, ieskant kur parduos. Ir man tai tikrai nera mados dalykas, anksciau, kokiu penkiolikos metu, sutinku, tai budavo tarsi kietumo irodymas, bet dabar tai tera toli grazu ne butinas prieskonis bendraujant. Viskam yra ribos, jei gerti, tai gerti protingai. Nezinau kodel, bet jauciu nora ginti tuos velnio lasus, tada, kai jie vartojami protingai.

 10. Na, aš nesakau, kad tai yra blogai. Mastai vartojimo yra blogi. Kaip, kad tu knysliuk papasakojai tai tikrai nėra blogis ar kažkas. Ir, tai jau anaiptol nėra kietumo įrodymas. Priešingai.

 11. As cia kazkada maciau kaip ejo girtas griuvo ir pisosi su galva i cementa galvoju pagaliau sulaukiau, nes girti eina eina susvyruoja, bet issilaiko ant koju nusibosdavo toks vaizdas. Tai as visada kai matydavau, kad girtas aina visada taip sakydavau: Griuk griuk griuk griuk ir pagaliau sulaukiau. Dabar taip nebedarau supratau, kad negerai taip

 12. Alkoholis = narkotikai!

  · 1975 m. Pasaulio Sveikatos Organizacijos 28 sesija pripažino alkoholį narkotiku.
  · 35% nuodų kaupiasi nervinėse ląstelėse, kurios sudaro tik 2% svorio.
  · Alkoholis organizme išsilaiko ne 2 paras, o nuo 8-20 parų
  · ,,Saikingai gerkit" – mokslu paremtas melas. Juk kalba eina apie narkotiką! Saikingai gerkit,- neliko blaivių žmonių. 1913 m. 95% Rusijoje nebandė alkoholio. Dabar nebandžiusių neliko.
  · Po 15 metų saikingo gėrimo 60% tampa alkoholikais.
  · 1926 m. 1 žmogui teko 0,8 litro degtinės; 1983 m. – 60 butelių degtinės.
  · 1983 m. Sovietų Sąjungoje iš alkoholio buvo 40 mljrd. pelno ir 150 mljrd. rublių nuostolių. Nuostoliai dėl darbo našumo kritimo, pravaikštų, avarijų, 40% Sveikatos Apsaugos lėšų gydymui dėl alkoholio sukeltų ligų.
  · 90% baisiausių nusikaltimų padaroma alkoholio pagrindu.
  · Geriantys gyvena 17 m. trumpiau.
  · Išgydyti nuo alkoholizmo neįmanoma: po gydymo kurso 90% pradeda gerti 1 metų laikotarpyje, 10% – po 3 metų.
  · Neįgalūs vaikai gimsta ne alkoholikams, o ,,normaliai" geriantiems. Alkoholikai vyrai tampa impotentais, o moterys nevaisingos. (Dėl alkoholio sukelto lytinio nepajėgumo gausėja oralinio sekso).
  · ,,Nedidelės alkoholio dozės tonizuoja, šiek tiek stiprina erotinį jaudinimąsi, pagerina savijautą ir sumažina varžymąsi. Tai palengvina erotinį kontaktavimą. Bet norint tokią būseną palaikyti, tenka kartoti, didinti alkoholio dozes." ,,Jaunimo gretos" 1991`3.
  · Lietuvoje yra 1/3 milijono girtuoklių, o 1/3 – alkoholikai.
  · Kas 6 gimęs vaikas būna pažeistas alkoholio. Kas 3 šeima turi girtuoklį ir ne vieną.
  · Lietuvoje po II Pasaulinio karo pirmiausia atkurta maisto pramonė ir degtinės- tabako fabrikai.
  · 1990 m. lietuviai pragėrė 1 milijardą rublių: tai daugiau nei už lengvuosius automobilius, motociklus, dviračius, baldus, kilimus, laikrodžius, statybines medžiagas, miltus, duoną ir jos produktus, pieną ir jo produktus, kiaušinius, cukrų, druską ir už bulves išleista kartu paėmus.
  · Dėl alkoholio: 80% žmogžudysčių, 83% nuskęsta, daug savižudybių, ligų, pravaikštų, kritęs darbo našumas, prasta kokybė, sugadinta technika, traumos, gaisrai, vagystės 70%, 89% užsikrėtė venerinėm ligom.
  · Mergina ir alkoholis nesuderinami. Kodėl? -nes alkoholis yra pats didžiausias šeimos, meilės ir laimės priešas. Vyras lėtiniu alkoholizmu suserga per 5-7 metus, o moterys ir paaugliai per 1-2 metus.
  · 80% mergaičių neteko brangiausios vestuvių dovanos – nekaltybės- apgirtusios.
  · Gerianti moteris yra už vyrą daugiau nesusilaikanti, agresyvesnė, ciniškesnė, pasileidusi. Moteris netenka moteriškumo, patrauklumo, moteriško lengvumo, balsas tampa grubus, oda grublėta, – vidinių liaukų pažeidimo rezultatas.
  · Moteris daug jautresnė alkoholiui: 1/3 sumažėja lytinis potraukis, sutrinka menstruacinis ciklas, atsiranda nevaisingumas, gimdymo traumos, pataloginis gimdymas. Vaikai nekenčia geriančios motinos.
  · Prokuroras Šišovas surinko duomenis iš profilaktoriume besigydančių moterų, kodėl pradėjo gerti:
  29,5% artimųjų mirtys ir skyrybos.
  24,5% vyrai padarė.
  25% bloga kompanija.
  12% nėra vaikų.
  10% darbe tradicijos.
  65,5% moterų alkoholikių iš išsiskyrusių šeimų.
  12% iš normalių.
  2,4 karto daugiau geria vienišos moterys.
  · Moterys dažniausiai pateikia tokias alkoholio vartojimo priežastis: specifinės moterų problemos – įtampa prieš menstruacijas, pogimdyminė depresija, nevaisingumas, abortas, gimdos pašalinimas, persileidimas, lytinis šaltumas; psichologinės traumos – artimųjų mirtis, skyrybos; ekonominiai nepritekliai – pinigų stygius, kasdieninė rutina, sekinanti mažų vaikų priežiūra. L.: Takas – Moterims.htm Vida Kilikevičienė, Žurnalas "Psichologija Tau".
  · Alkoholis yra grandininė reakcija, perduodama vieno žmogaus kitam, tėvų vaikams. Šį užburtą ratą kažkas turi nutraukti. O tai turi moteris. Jei ne ji, savo vaiko motina, tuo pačiu ir žmonijos motina, tai kas?
  · Sociologai paskaičiavo, kad ,,būtinų išgerti" progų per metus yra 40-50.
  · Jei norime abstinentais tapti, turime įsitikinti, kad gėrimo papročiai yra nesąmonė.
  Dr. Bungė sako:,,Kuomet aš matau, kaip giliai yra įleidęs šaknis alkoholio garbinimas draugų tarpe, tai aš visuomet prisimenu senovės egiptiečių tikėjimą į krokodilus. Senovės egiptiečiai tikėjo į krokodilus, juos garbino ir dievino, šie gi, ėdė žmones. Tūkstančiai metų turėjo praeiti, kol šį krokodilų tikėjimą pavyko žmonėms iš galvos išvaryti.
  · ,,Nelauki, Tėvyne, šviesios ateities,
  Kol gers visi luomai, gers be išimties" – Žalvarnis
  · ,,Blogi žmonės gyvena, kad galėtų valgyti ir gerti. Geri žmonės valgo ir geria, kad galėtų gyventi". Sokratas 469-399 pr.Kr.
  · Two pints, one quart. Two quarts, one fight. One fight, two policemen. Two policemen, one judge. One judge, fourteen days. (Dvi pintos, viena kvorta. Dvi kvortos, viena kova. Viena kova, du policininkai. Du policininkai, vienas teisėjas. Vienas teisėjas, keturiolika dienų.)
  · Per vieną valandą 1 kg vyro kūno svorio tenka 0,1 g sunaikinto alkoholio, moters – tik 0,085 g. Taigi moterų organizme alkoholis sunaikinamas lėčiau.
  · Dvi taurės vyno ar pusė litro lengvo alaus gali pavojingai sudrumsti sąmonę. Olandų tyrinėtojai išsiaiškino, kad 0,04 proc. alkoholio koncentracijos kraujyje pakanka, kad žmonės nepajustų darantys klaidų.
  · Kas jaunas girtuokliauja – senatvėje elgetauja.
  · Aš vadinuosi alkoholis. Iš vaikino aš atimu sveikatą, iš mergaitės garbę, iš vyro jėgą, iš moters gėdą.
  · Degtinė į trobą – protas laukan.
  · Impotencija. Šekspyras labai pataikė ,,Makbete” pasakęs, kad alkoholis sukelia norą ir atima galimybes. Taip vyksta todėl, kad alkoholis slopina nervų sistemą. ,,Jis nuslopina refleksus, sukeldamas priešingą susijaudinimui būseną, – aiškina dr. Bergeris.- Net dvi taurelės per pobūvį gali sukelti pavojų. Dažnas alkoholio vartojimas gali pažeisti nervus ir kepenis. Jeigu sutrinka kepenų funkcija, ateina toks laikas, kai vyro organizme susikaupia moteriškų lytinių hormonų perteklius”. O jums reikia turėti tinkamą proporciją testosterono, kad viskas funkcionuotų kaip reikia. L. (1) psl.164.
  · ,,Alkoholis lėtina, stabdo kaulų formavimąsi, -sako dr. Kuperis pridurdamas, kad tyrimų rezultatai rodo, kad alkoholikų kaulai ypač linkę išakti.” L.(1) 324 psl.
  · ,,Manau, kad alkoholio vartojimas labai pakelia triacilglicerolių lygį, – sako dr. R. Biankas. – Svarbu vengti net mažų alkoholio dozių.” L.(1) 498 psl.
  · Apie 80% alkoholikų, besigydančių psichoneurologijos dispanseryje arba klinikoje, pradėjo vartoti alkoholį iki 20 metų amžiaus, 16 – 18% – 20 – 25 metų ir 1,5 – 3,7% – 26 – 30 metų. Visai menkas procentas ligonių pradėjo vartoti alkoholį senesnio amžiaus. A.Potnovas ir I.Piatnickoja “Alkoholizmo klinika”1971 m.
  Vaikai 20 kartų jautresni nuodų poveikiui negu suaugusieji. Alkoholis vaikams ypač pavojingas, daugiausia dėl jauname organizme nepakankamai išlavėjusios sistemos, kuri padaro nekenksmingas nuodingąsias medžiagas. Žindomam kūdikiui net spirito kompresas gali būti pavojingas gyvybei.

Parašykite komentarą