2024 23 liepos

66 thoughts on “Anime dailininkai

 1. as jau seniai ant ju pasinesus. o piesiu as wiska ziauriai smulkiai ir ant A4 formato. stambiai piest uznerwina. o smulkiai taj galiu piest ir piest.beje songoku pripiesus ir as turiu.tik dar nenuskanawau bet wa cia keletas kitu:

 2. i parodele? cia aisku zinoma, priklauso kokia dar paroda turi omenyje, bet i kokia rimtesne- tai be sansu, tik negalvokit, kad man cia baisiai nepatinka, kaip jau minejau grazu,bet reikaluose susijuose su menu nusimanau.

 3. As apie profesionalu mena neismanau , tai man atrodo grazu . Spalvotiems neblogai atspalviai perteikti . Ypac israiskingai atrodo vyrukas su kryzium dantysse . O kokius dazus naudojai spalvotiems piesiniam ?

 4. wyrukas su kryzium-wampyras Hellsing. o piesiu ir realius zmones. portretus,modeliuoju drabuzius. bet anime labiausiai traukia. kajp matau cia bewejk niekas nzn kas cia per zanras ir nelabaj nusimano apie anime personazus… 🙄

 5. na, as ir piesiu tiksliau tapau ir jau seniai, manau iseina visai neblogai, buvau daug kur t.y. ivairiose konkursuose ivertinta- geriausias pasiekimas japonijoje, todel ir klausiu, nes man idomu ar tik sio zanro piesinius piesi, aciu uz atsakyma, bet manau klysti sakydama, kad niekas nezino sio zanro, o tuo labiau nenusimano, nes nera labai ka ir ismanyti, tiesiog piesi multiku personazus, arba pasitelki vaizduote ir sukuri savus, nera kazkokiu nuorodu kokie turi buti veikejai,viskas priklauso nuo tavo fantazijos, zinoma sugebejimo piesti, spalvu pajautimu ir ju suderinimo. beje anime zanras nera labai isskirtas jis priklauso- siuolaikiniam piopartui, kitaip tariant holivudiskai produkcijai.

 6. Drysiu papriestaraut. anime kuriamas jau laaaaaaabaj seniai… pirmasis anime buwo sukurtas 1920m. beje anime yra unikalus. akys dideles nes budizme tikima kad per akis galima pazinti zmogaus siela.o kuo akys didesnes tuo geriau… 🙂

  Kas yra anime?

  Nesiimant ilgų japonologinių paaiškinimų, dera tiesiog nurodyti, kad nuo Japonijos atsivėrimo Vakarams 19 amžiaus vidury šioje šalyje buvo ilgą laiką siekiama perimti visas svarbiausias vakarų technologijas – įskaitant komunikacines. Laikraštinė komiksų juosta su teksto balionėliais ir taupia grafine išraiška rado gerai išpurentą dirvą šiame krašte, kur prieš tai kelis šimtus metų gyvavo populiarių, trumpų, iliustruotų medžio raižiniais naratyvų žanras.

  Japoniškai vadinami manga, laikraštiniai komiksai patyrė tą pačią transformaciją į kartais elitinį meną, kaip ir vakarietiški jų prototipai. Kas nuo pat pradžių skyrė jų grafikos stilistiką buvo ypatingas vaizdinių kodas, ypač pastebimas vaizduojant žmogiškas būtybes. Vakarų skaitytojas pirmiausia pastebės neproporcingai didelių akių ir mažos, itin plastiškos burnos dermę – rytų Azijos susižavėjimo europeidų anatomija pėdsaką.

  Nuo dvidešimto amžiaus pradžios dar viena informacinė technologija sukrėtė Japonijos menininkų vaizduotę – tai kinematografas ir ypač animacija, dinamiškai pratęsianti komiksų žanrą. Pirmoji anime pasirodė 1918 metais. Prieškariu pradedantieji Japonų animatoriai žinoma buvo labiausiai veikiami Walt Disney ir brolių Fleischnerių studijų produkcijos. Didelių akių manija yra atėjusi būtent iš šių studijų.

  Labiausiai nusipelnęs manga ir anime raidai yra Osamu Tezuka, kuris pirmas sėkmingiausiai išplėtė tiek manga, tiek anime naratyvų ribas bei iš esmės nustatė to vizualinio, lengvai atpažįstamo kodo standartą – apvalios galvos, didelės akys ir kiti nuo to laiko daugumos anime ir manga menininkų naudojami elementai. Tezukos siekis buvo ištęsti ir pagilinti naratyvą bei pagausinti naratyvo veikėjų emocinių išraiškų kodus. Jis naudojosi tuo, kuo žavėjosi vaikystėje – Disnėjaus animacija, ypač peliuko Mikio ir antino Donaldo serijomis.

  Didelio masto (iki 100 psl.) komiksai ir ilgos trukmės animaciniai filmai (pvz. 2 valandos) – tai Tezukos braižas, kuris buvo paverstas standartu ateinančių kartų. Televizija tik papildė šią naują subkultūra nauju raiškos kanalu.

  Anime žanrai

  1.Sci-Fi (Mokslinė fantastika) – tai dažniausia ateityje vykstančios istorijos su kosminiais laivais, naujoviška ginkluote, robotais ir pan. Viena iš Sci-Fi šakų yra, tik anime būdingas cyberpunk’as. Tai pasakojimai apie kyborgus, kurie gyvena sugriuvūsiuose ateities megapoliuose, įvairiausius hakerius, bei dirbtinį intelektą. Tipiškas cyberpunk pavyzdys yra Ghost In The Shell.

  2.Mecha – tai anime, milžiniškų robotų tematika. Nors tai yra Sci-Fi atšaka, tačiau dauguma otaku mecha laiko atskiru žanru. Mecha įvikiai dažnai rutuliojasi apie paauglius kurie valdo įvairius robotus ir kovoja taip su priešais. Priešų buna įvairių – tiek kitų valstybių robotai, tiek įvairūs ateiviai ar monstrai. Legendiniai mecha anime yra Neon Genesis Evangelion ir milžiniška Gundam serija.

  3.Fantasy (Fantazija) – tai pasaulis su riteriais, jų damomis, drakonais, orkais, elfais ir burtininkais (rečiau vampyrais, zombiais ir monstrais). Geriausi, šio žanro, atstovai yra Berserk, Record of Lodoss War ir Slayers.

  4.Romance – tai populiarus anime žanras. Paprastai istorija buna apie gyvenimą mokykloje, pirmąją meilę, sudaužytas širdis ir pan. Pagrindiniai veikejai dažniausiai yra 14 – 18 metų mokiniai. Šis žanras dar dažnai vadinamas „School”. Žinomiausi anime yra Love Hina ir Video Girl AI.

  5.Comedy (Komedija)- taip pat visų mėgstamas žanras. Nors vieniems komedija yra ištvirkę ir nešvankūs juokeliai, kitiems komedija gali atrodyti kvailos situacijos ir nesusipratimai, o dar kitiems komedija yra įvairiausios parodijos. Nors visi anime turi komedijos elementų, tačiau ne visi skaitomi komedijomis. Tad ieškantys lengvo pobūdžio juokelių rinkites Comedy + Romance, o tuos, kuriuos domina nešvankūs pokštai rinkitės Comedy + Echii. Populiariausios komedijos yra Golden Boy, bei Love Hina.

  6.Echii – tai vienas japoniškas žodis talpinantis viską, kas susiję su nešvankybėmis, xxx ir kitomis N-18 fantazijomis. Kartais anime yra echii tipo vien todėl, kad kažkurioje dalyje yra kadras su apatinėmis kelnaitėmis (merginos aišku), o kartais echii gali buti ir šiek tiek daugiau… kad ir tam tikros, intymios scenos. Geriausi yra jau anksčiau minėtas Golden Boy, Hanaukyo Maids, Agent Aika, Iketeru Futari.

  7.Hentai – tai tik suaugusiems skirtas anime žanras. Žodis Hentai reiškia iškrypęs, ištvirkęs. Jis daug ką bendro turi su echii, tačiau skiriasi tuo, kad jame daug daugiau žiaurių sekso scenų. Dažniausiai siužietas buna apie ateivius, engiančius dailiosios lities atstovęs, mokytojus kurie išnaudoja savo mokinukes, bei apie valkatas kurie prievartauja gimnazistes.Kai kurie hentai pavyzdžiai – Angel of Darkness, Angels in the Courts ir Night Shift Nurses.

  8.Horror (Siaubo)- tai anime apie vampyrus, zombius, monstrus, įvairias mutacijas ir pan. Dažnai siužietas yra apie vampyrų medžiotojus, mokslinius experimentus ir panašias temas. Geriausi atstovai yra Vampire Hunter D: Bloodlust, Hellsing, Blood: The Last Vampire ir Gungrave.

  9.Historical settings (Istoriniai) – tai anime apie samurajus, nindzes, feodalinę Japoniją, tikrai vykusius mūšius, kartais apie 2 Pasaulinį. Labai dažnai šis žanras persipina su Fantasy ir Horror, ypač kai buna apie feodalinę Japoniją. Pagrindiniai anime – Princess Mononoke, Ninja Scroll, Rurouni Kenshin, Grave of Fireflies

 7. o as ir nesakau, kad piesti anime yra lengva, taciau kalbant apie anime jis yra viena is sudedamuju poparto daliu (bent jau siomis dienomis), beje pastarasis anksciau atsirado. sakai didziaakiai baibokai- taip, bet toks stilius labiau budingas rytu kulturos anime,kuris tik veliau ispopuliarejo vakaruose, beje ne vien del budizmo apskritai posakis „akys sielos veidrodis” yra budingas visai rytu kulturai ir priesingai nei kitu saliu multikai jie issiskiriantys,bet siu dienu japoniskas anime tapo dar viena pigia holivudiska produkcija,anskciau ar veliau daug kas ja tampa. taip, tai savitas stilius, bet visokie meno stiliai yra originalus ir labai idomus. as nevertinu tavo piesiniu itakos pasauliniam menui , nes esu maciusi visko nuo „monalizos” iki „kristus myzaluose”, tik norejau pasakyti,kad klydai sakydama, kad anime zino nedaugelis, ji zino visi tik ne visi juo domisi.

 8. oj ne ne ne tajp suprataj. ta prasme nezino anime kuriuos rodo cia lietuwoj. kaj paklause kas tas wyrukas su kryzium. as manau kad wisi zino kas yra tas anime bet ne smulkiai ir ne wisi domisi tuo zanru. as taj norejau pasakyt. kazkajp wisi zino wieninteli anime Dragon ball kuris 20metu senumo 🙄

 9. na as zinau ta dragon ball, dar samurajaix, bet manau, kad jie is tikruju ,kitaip vadinasi, dar visi digimonai, pukemonai, samanu valdonas, taip pat helsingas rodydavo per lnk sestadieniais po 23val. 😉 hm…kas cia dar?…

 10. Norechiau paklausti ar visi paveikslikai yra kopijuoti? Ar ish vaizduotes kai kuriuos su kurei. Jei sugebi tai sukurti ish vaizduotes tai tikrai tu turi talenta.
  Kiek pats kopijuodamas problemu dideliu neturedavau. Betj eigu bandydavau ish „galvos” paishyt tai „sh” dazniausiai ir gaudavosi

 11. is viso dabar man nelabai sekasi piest… kai pries du metus meciau dailes mokykla, tai piestuko i rankas neimiau, ka kalbet apie guasa… tai isviso atbukau ir nupiesiu ka nors fajno tik is lb dideliu pastangu… o anksciau-pasiemiu piestuka ir viskas kaip is pypkes einas… et durna buvau…

  cia ne prie ko, bet gal kas zino kur kaune yra dailes bureliu?

 12. neblogai neblogai dar yra vietos tobulet belekiek bet tikrai labai gerai as asmeniskai tokiu nenupiesciau bet kada draugelio paprasysiu kad ka gero nupiestu ir gal imesiu jai dar ineta turesiu. Tas tai zmogus nerealiai piesia!

 13. O kopijuot ne wisi su geba…. ir idomu ka tu lajkaj kopijawimu… jej per kalke taj aisq kad kiekwienas mulkjis ta sugeba, bet jej is akies stengiesi wisas proporcijas nupiest, sumajsyt pansias spalwas ir tinkamose wietose padeng seselius taj tikraj nera lengwa. wiena darbelis as 12 wal kopijawau kol idealiai (bent ja man atrodo) padariau… isties yra lb sunku… 🙄

 14. Na taip tikrai sutinku, kad ne kiekvienas sugeba tiksliai nukopijuoti, čia ranką gerą reikia turėti, taip pat ir gerą akį. Paprastą mikimauza tai lengva nukopijuot, o tokį anime, kaip mums čia padorei, tai tikrai labai sudėtinga, nemanau, kad sugebėčiau nukopijuoti tokį, ir manau, tikrai nemažai laiko užima toks darbas. Sėkmės toliau piešiant, įmesk dar ką nors gražaus Frivolous_girl 😀

 15. frivolous_girl labai labai grazu respect… aisq kad nevisi moak kopijuoti va pvz as piesiu modelius jie iseina tikrai geri (taip sako tai kas zn) irspalvos gerai guanas, bet va nukopijuot nemoku ir nors tu ka…:(

 16. Frivolous_girl, cia tave visi giria, dediesi labai protinga ir pan, bet pazvyzdziui Rurouni Kenshin, sakei yra klajoklis kenshis, seip ten yra klajunas Kenshis, Nobuhiro Watsukis ta zodi „rurouni” sukure ir jis reiskia klajunas ir samurajus be seimininko. 😈

 17. Frivolous_girl rašė:

  Drysiu papriestaraut. anime kuriamas jau laaaaaaabaj seniai… pirmasis anime buwo sukurtas 1920m. beje anime yra unikalus. akys dideles nes budizme tikima kad per akis galima pazinti zmogaus siela.o kuo akys didesnes tuo geriau… 🙂

  Kas yra anime?

  Nesiimant ilgų japonologinių paaiškinimų, dera tiesiog nurodyti, kad nuo Japonijos atsivėrimo Vakarams 19 amžiaus vidury šioje šalyje buvo ilgą laiką siekiama perimti visas svarbiausias vakarų technologijas – įskaitant komunikacines. Laikraštinė komiksų juosta su teksto balionėliais ir taupia grafine išraiška rado gerai išpurentą dirvą šiame krašte, kur prieš tai kelis šimtus metų gyvavo populiarių, trumpų, iliustruotų medžio raižiniais naratyvų žanras.

  Japoniškai vadinami manga, laikraštiniai komiksai patyrė tą pačią transformaciją į kartais elitinį meną, kaip ir vakarietiški jų prototipai. Kas nuo pat pradžių skyrė jų grafikos stilistiką buvo ypatingas vaizdinių kodas, ypač pastebimas vaizduojant žmogiškas būtybes. Vakarų skaitytojas pirmiausia pastebės neproporcingai didelių akių ir mažos, itin plastiškos burnos dermę – rytų Azijos susižavėjimo europeidų anatomija pėdsaką.

  Nuo dvidešimto amžiaus pradžios dar viena informacinė technologija sukrėtė Japonijos menininkų vaizduotę – tai kinematografas ir ypač animacija, dinamiškai pratęsianti komiksų žanrą. Pirmoji anime pasirodė 1918 metais. Prieškariu pradedantieji Japonų animatoriai žinoma buvo labiausiai veikiami Walt Disney ir brolių Fleischnerių studijų produkcijos. Didelių akių manija yra atėjusi būtent iš šių studijų.

  Labiausiai nusipelnęs manga ir anime raidai yra Osamu Tezuka, kuris pirmas sėkmingiausiai išplėtė tiek manga, tiek anime naratyvų ribas bei iš esmės nustatė to vizualinio, lengvai atpažįstamo kodo standartą – apvalios galvos, didelės akys ir kiti nuo to laiko daugumos anime ir manga menininkų naudojami elementai. Tezukos siekis buvo ištęsti ir pagilinti naratyvą bei pagausinti naratyvo veikėjų emocinių išraiškų kodus. Jis naudojosi tuo, kuo žavėjosi vaikystėje – Disnėjaus animacija, ypač peliuko Mikio ir antino Donaldo serijomis.

  Didelio masto (iki 100 psl.) komiksai ir ilgos trukmės animaciniai filmai (pvz. 2 valandos) – tai Tezukos braižas, kuris buvo paverstas standartu ateinančių kartų. Televizija tik papildė šią naują subkultūra nauju raiškos kanalu.

  Anime žanrai

  1.Sci-Fi (Mokslinė fantastika) – tai dažniausia ateityje vykstančios istorijos su kosminiais laivais, naujoviška ginkluote, robotais ir pan. Viena iš Sci-Fi šakų yra, tik anime būdingas cyberpunk’as. Tai pasakojimai apie kyborgus, kurie gyvena sugriuvūsiuose ateities megapoliuose, įvairiausius hakerius, bei dirbtinį intelektą. Tipiškas cyberpunk pavyzdys yra Ghost In The Shell.

  2.Mecha – tai anime, milžiniškų robotų tematika. Nors tai yra Sci-Fi atšaka, tačiau dauguma otaku mecha laiko atskiru žanru. Mecha įvikiai dažnai rutuliojasi apie paauglius kurie valdo įvairius robotus ir kovoja taip su priešais. Priešų buna įvairių – tiek kitų valstybių robotai, tiek įvairūs ateiviai ar monstrai. Legendiniai mecha anime yra Neon Genesis Evangelion ir milžiniška Gundam serija.

  3.Fantasy (Fantazija) – tai pasaulis su riteriais, jų damomis, drakonais, orkais, elfais ir burtininkais (rečiau vampyrais, zombiais ir monstrais). Geriausi, šio žanro, atstovai yra Berserk, Record of Lodoss War ir Slayers.

  4.Romance – tai populiarus anime žanras. Paprastai istorija buna apie gyvenimą mokykloje, pirmąją meilę, sudaužytas širdis ir pan. Pagrindiniai veikejai dažniausiai yra 14 – 18 metų mokiniai. Šis žanras dar dažnai vadinamas „School”. Žinomiausi anime yra Love Hina ir Video Girl AI.

  5.Comedy (Komedija)- taip pat visų mėgstamas žanras. Nors vieniems komedija yra ištvirkę ir nešvankūs juokeliai, kitiems komedija gali atrodyti kvailos situacijos ir nesusipratimai, o dar kitiems komedija yra įvairiausios parodijos. Nors visi anime turi komedijos elementų, tačiau ne visi skaitomi komedijomis. Tad ieškantys lengvo pobūdžio juokelių rinkites Comedy + Romance, o tuos, kuriuos domina nešvankūs pokštai rinkitės Comedy + Echii. Populiariausios komedijos yra Golden Boy, bei Love Hina.

  6.Echii – tai vienas japoniškas žodis talpinantis viską, kas susiję su nešvankybėmis, xxx ir kitomis N-18 fantazijomis. Kartais anime yra echii tipo vien todėl, kad kažkurioje dalyje yra kadras su apatinėmis kelnaitėmis (merginos aišku), o kartais echii gali buti ir šiek tiek daugiau… kad ir tam tikros, intymios scenos. Geriausi yra jau anksčiau minėtas Golden Boy, Hanaukyo Maids, Agent Aika, Iketeru Futari.

  7.Hentai – tai tik suaugusiems skirtas anime žanras. Žodis Hentai reiškia iškrypęs, ištvirkęs. Jis daug ką bendro turi su echii, tačiau skiriasi tuo, kad jame daug daugiau žiaurių sekso scenų. Dažniausiai siužietas buna apie ateivius, engiančius dailiosios lities atstovęs, mokytojus kurie išnaudoja savo mokinukes, bei apie valkatas kurie prievartauja gimnazistes.Kai kurie hentai pavyzdžiai – Angel of Darkness, Angels in the Courts ir Night Shift Nurses.

  8.Horror (Siaubo)- tai anime apie vampyrus, zombius, monstrus, įvairias mutacijas ir pan. Dažnai siužietas yra apie vampyrų medžiotojus, mokslinius experimentus ir panašias temas. Geriausi atstovai yra Vampire Hunter D: Bloodlust, Hellsing, Blood: The Last Vampire ir Gungrave.

  9.Historical settings (Istoriniai) – tai anime apie samurajus, nindzes, feodalinę Japoniją, tikrai vykusius mūšius, kartais apie 2 Pasaulinį. Labai dažnai šis žanras persipina su Fantasy ir Horror, ypač kai buna apie feodalinę Japoniją. Pagrindiniai anime – Princess Mononoke, Ninja Scroll, Rurouni Kenshin, Grave of Fireflies

 18. Frivolous_girl rašė:

  Drysiu papriestaraut. anime kuriamas jau laaaaaaabaj seniai… pirmasis anime buwo sukurtas 1920m. beje anime yra unikalus. akys dideles nes budizme tikima kad per akis galima pazinti zmogaus siela.o kuo akys didesnes tuo geriau… 8)

 19. Frivolous_girl rašė:

  oj ne ne ne tajp suprataj. ta prasme nezino anime kuriuos rodo cia lietuwoj. kaj paklause kas tas wyrukas su kryzium. as manau kad wisi zino kas yra tas anime bet ne smulkiai ir ne wisi domisi tuo zanru. as taj norejau pasakyt. kazkajp wisi zino wieninteli anime Dragon ball kuris 20metu senumo 😀 🙄

  O as maniau kad tik bachurai ziuri anime :), kazkada ziurejau labai intensyviai, utrejau visus geriausius anime, draugas turi failu saugykla na daug hdd tai turejau virs terabaito anime 1000gb :} na bet ziurejas is ju gal 20 anime jei nemaziau, megau kolekcionuoti 😀 ir ftp palaikiau megdavau kaip is manes siusdavosi ta anime, megau diskutuoti apie jy net saitu esu prikures, pripiesias daug anime visko… man labai patinka tos dideles akys jos tokios nekaltosir daug ka pasakancios, beje ten merginos pacios rodo didesnia iniciatyva draugauti ar myleti nei vaikinas, viska daro merginos vaikinai ten visi tokie kvailiai nesusiprateliai 🙂 … na bent jau as ziuredavau tik romance,school, biski ecchi 😛 , vampires tai tik trinity blood ir blood+, na dabar ka teturiu tai galbut 6 anime kadangi jis perdaug brangaus laiko atima… jei kam idomu rasit cia ftp://ani.hopto.org 🙂

 20. as nelaikau to menu, kadangi tai yra jau kazkieno sukurtas "sriftas", kekvieno anime atliekjo braizas yra tas pats.Tiesiog neizvelgiama isskirtiniu ar specifiniu anime "menininko" bruozu.Lyg tai butu dares tas pats zmogus.

Parašykite komentarą