2024 19 balandžio

50 thoughts on “Anime

 1. Jeigu tau malonu paishyti anime, ziureti ir dometis jei, tai puijku. Gal chia tik nera bendraminchiu, bet tikrai rastum ju kitur. Ka gali zinot gal viena diena tu kursi anime ir didelius pinigus uzdirpsi!

 2. Taj wa man biski kejstoka kad nera bendraminciu. kitose forumose kajp nekejsta taj ju afigenaj daug. kas antras. net anime milziniska tema su potememis sukurta. kokie 4psl su temomis iwajriomis… taj galwojau kad ir cia bus bendraminciu. o japoniskas stajlas piesimo man pats graziausias. nekenciu amerikonisku multifilmu.

  wa kas per anime. ir kokie jie skirtingi bej fajni…mmm… 😉

 3. Manau anime fanų kitur daugiau nes ten susirinkę daugiau paauglių. Aš tai nesidomiu, nežiūriu ir niekada to nedarysiu, ne prie širdies, geriau jau pažiūrėsiu 100 kartų matytą ‘Tom and Jerry’ filmuką 😆

 4. Frivolous_girl, visiskai tau pritariu! nemegstu as tu simpsonu!Japonisko anime piesimo stilius, zanrai ir viskas yra genialus! Juose tiek daug jausmu, paprasto gyvenimo isminties ir dar devynios galibes visko!

 5. bi0dileet rašė:

  Nesišypsosiu rašė:

  maciau faina anime vakar nezinau pavadinimo bet ziauriai fainas apie tokia mergina zudike 😀

  gal „Blood” kur žudė vampyrus

  ne ten zmones zude, buvo samdoma zudike

 6. žiuriu čia jaunimas ne apsiskaitęs apie anime jau kalba vėjus, nes nesupranta, kad 80% skirta suaugusiems animo, o sako, tipo paaugliams nors spėju pačiai nedaugiau 20, šeip jei per tv3 pamatėt digimonus ir rėkiat šūdas tai ir pats pritariu, bet atsisiuskit normalių animų ir pamatysit skirtumą

 7. Nepasakyciau, kad visi anime kuriuos rodo lietuvoje yra nerimti.Daugumoje pasleptos gilios mintys, jie yra silti, bet tuo paciu ir ziaurus.Ir ziurint ka tu laikai rimtu anime.ziauruma ar tiesiog rimtuma…be to kiekvieno zmogaus poziuris i anime yra skirtingas.

 8. Imagine rašė:

  Aha Sipmsonai dar geriau :)” title=”Smile” />

  simpsonai ir naruto bet naruto negirdetas lietuvos kanaluose bet jau ira kai kurie bohurai suzinoje;] 😆

 9. O man daug kas patiko. Hellsing, Sailor Moon, Trigun, Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch, Gankutsuou: The Count of Monte Cristo, Paradise Kiss, Samurai Champloo, Naruto, Tenjou Tenge… daug gerų anime yra 😉

 10. Anime yra jega! Jie daug geriau nei dabartinai holivudo filmai.Beto joks aktorius taip nesuvaidintu, kaip yra nupiesta anime. Ir kaip jau buvo mineta,jei jus apie anime sprendziate tik paziureje digimonus ar DBZ, tai geriau atsisiuskite normalesniu.
  Bet nesiginciju, kad kiekvieno skonis skirtingas.vat mano sese irgi nemegsta anime 🙂

 11. Jenkis rašė:

  waikiukai waikiukai 😆 Matosi, kad apsišvietęs šioj srity nesi.. Bet komentaras tj siaubingas.. na, bet jei tai šitaip supranti.. Ne mano reikalas.. nekritikuosiu…

 12. kokius teko matyt tai FMA, fate stay night, grenadier(nuobodus viso nemaciau)..norejau bleach bet neradau siust..butu smagu zet per tv igarsintai lt jei rodytu normalesnius, o ne kazkokius iki 7metu dual masters ir bidamanu kovos krc..

Parašykite komentarą