2024 21 gegužės

13 thoughts on “Apyrankės ant kojų

 1. zimbabvej berods, del pernelyg didelio gimstamumo ir lpl valstybe dalina nemokamai prezervatyvus. o ka jie ? jie pradejo is ju gamint apyrankes. sake tarp turistu labai paklausios. gal tokia visai nieko, m ?

 2. kelmas rašė:

  zimbabvej berods, del pernelyg didelio gimstamumo ir lpl valstybe dalina nemokamai prezervatyvus. o ka jie ? jie pradejo is ju gamint apyrankes. sake tarp turistu labai paklausios. gal tokia visai nieko, m ?

  tikiuos ne is panaudotu…

 3. Simutia rašė:

  kaip manot ar vis dar madingos apyrankes ant koju? ar tai jau atgyvena? 😕

  Tikrai ne atgyvena. Jas nesioja daug kas ir daug kur. Lietuvoj ateina mada ir greit praeina, o tarkim Anglijoj, kiek zmoniu tiek nuomoniu ir visi pasilieka prie savu stiliu arba regeneruojasi i kitus. Kojines apyrankes,ziedai vis dar labai madingi vakaru salyse, o Lietuvoje jos buvo madingos tik tada kada pasirode pasaulineje mados rinkoje.

 4. O dieve…kai perskaičiau temos pavadinimą, tai prisiminiau klasiokę…žodžiu, trumpas sijonėlis, kūno spalvos pėdkelnės, kedai, ir….oou ye, grandinėlė ant kojos 🙄

 5. Aki~lan~da:) rašė:

  O dieve…kai perskaičiau temos pavadinimą, tai prisiminiau klasiokę…žodžiu, trumpas sijonėlis, kūno spalvos pėdkelnės, kedai, ir….oou ye, grandinėlė ant kojos 😀

Parašykite komentarą