2024 18 liepos

10 thoughts on “Ar auklėtoja nusišneka dėl soc. valandų, ar taip yra? 11 kl.

 1. aš taip pat eisiu 11kl, per 9-10kl nesusirinkau nei vienos soc valandos, nu ir ką? nu ir nieko, niekas neknisa proto ir niekas nieko net nesako, negrasina, kad per 11kl turėsiu susirinkti 30 ar kiek ten tų valandų, be to mokaus gimnazijoje, kur manyčiau labiau turėtų kreipti dėmesį į tokius dalykus. Išvis tos soc valandos yra didžiausia nesąmonė…

  įstatymo tokio kaip: nesusirenki soc valandų skrendi iš šulios nėra ir negali būti.
  Mano manymu tos soc valandos yra tik tam, kad mokiniai būtų užsiėmę po pamokų ir turėtų ką veikti, kad nevalkatautų ir neslampinėtų be jokio tikslo gatvėmis. Su savo auklėtoja kažkada kalbėjau šia tema, na nieko daug nepasakė,pasakė tik tiek, kad kitaip negali priversti mokinių padėti mokytojams. Peršasi tik viena mintis, jog tokiu būdu mokytojai bando mokinius priversti atlikti jiems skirtus darbus. Juk valandos rašomos už tokias nesąmones, kaip langų kamšymą, renginiu organizavimą, už pagalbą mokytojai/mokytojui jo kabinete, už pagalbą medicinos seselei suorganizuoti ar palengvinti darbą organizuojant renginį skirtą mokinių švietimui ir t.t.

  Visa tai yra beveik mokinių išnaudojimas. Kai pirmą kartą sužinojau apie tas soc valandas iškarto mokyklos pavaduotojai pasakiau, kad net nežadu rinkti tų soc valandų. Viskas šiuo pokalbiu ir baigėsi.

 2. mum tas valandas liepdavo atidirbti kaip nors, bet ne i kokius uzsiemimus vaikscioti, pvz mes su klasioke isdazem aukletojos klases suolu metalinius remus, tai mum iskarto uzrase visas val. bet tai vargom dvi dienas, prisiuostem tiek dazu kad svaigo galva ir eme juokas is nieko. Kitiem mokytojai tarkim liepdavo kokia knyga atsviesti po 1000lapu ir t.t. cia grynas mokiniu isnaudojimas.
  dabar gerai neatsimenu bet is klases kazkas neturejo visu valandu, tai berods atestato nenorejo atiduot, tai vistiek turejo eiti atidirbti tas valandas….

 3. Na va ir man knisa protą, kad turėsiu atitirbti tas trūkstamas valandas + naujas. Tiesiog galvoju ar į tai kreipti dėmesį, ar praleisti pro akis ir bandyti ką nors aiškintis. Laiko tokiems dalykams tikrai neturiu, na o taip pat ir noro nėra. Beja, mokausi taip pat gimnazijoje.
  Atestato dar kolkas negavau, ir kaip ir sake, kad negausiu iki tol, kol neturėsiu tų valandų, bent taip auklėtoja sakė, o su ja sutaria vos keletas žmonių iš klasės.

  Taigi, tokių įstatymų nėra. O tai kaip čia taip yra, kad duoda lapus? Tiesiog mokyklos taisyklės?
  Beja, gal kur nors galima būtų kreipktis, kad nereiktų atlikti tų valandų? Ar gal ką nors dar gudriau sumąsčius? Nelabai aš turiu laiko sėdėt 9 pamokas ir ką nors paišyt ar iki 7 vakaro karstyt mokyklą blizgučiais… :/

 4. Čia visur vis kitaip, vieni žiūri rimčiau, kiti ne.. mums mokykloj taip pasirašydavo. aišku ne už nieką, taip kažką padaryt reikėdavo, prirašydavo daugiau valandų ne priklauso. Jei pavyks susitart su mokytojais tai liuks 🙂 sėkmės.

 5. Blyn ne mokytojai o sadistai pas jus. As atsimenu kai mokiausi irgi reikejo ten tu valandu surinkti, aisku as nerinkau ir nieko nedariau, 12kl pabaigoje nuejau pas kelis mokytojus paprasiau ir parase tas valandas. Tiesiog reikia mokykloje tureti bent kelis mokytojus su kuriais gerai sutariate ir bus lepata. Ir valandu kiek reikia parasys ir jei taryboje del kazko svarstys uzstos.

Parašykite komentarą