2024 21 gegužės

6 thoughts on “Ar jus patenkinti savo gyvenimu?

  1. Pala, pala. Tai tu viską čia apie save!? Na tu, tu, nu tu turėk sąžinės nors biški, ką..? Taigi taip tu nusirisi į pakalnę ir dar ko gero susirgsi kokia nervine liga. Nu negalima taip, jokiu būdu taip negalima. Jeigu tu netiki, kad tu gali, tai niekada ir negalėsi. Nėra ir tikrai nėra čia viskas jau taip blogai. Tu paieškok savęs, tu pasistenk nusišypsoti sau, tu tikrai turi būti kažkur labai puiki. Atsistok prieš veidrodį ir nuoširdžiai, iš visos širdies imk ir nusišypsok sau. Pamatysi kokia tu visai nieko. Ir neužsikrauk sau tiek, kad nebegalėtum panešti. Niekas niekur nedings. Nesėdėk namie, o geriau sugalvok kur nors nueiti. Kad ir į gamtą prie tekančio vandens, į kokį muziejų nueik, spektaklį kokį pažiūrėk. Ir tik neužmiršk šypsotis, džiaugtis sutiktais žmonėmis. Jie tirai puikūs, tik šypsokis sau ir jiems. Kiekviena nors mažiausia save nuvertinanti mintis tik užkerta kelią progresui. Pykti ant kitų, nemėgti kitų yra negerai, bet būti nepatenkintai savimi, tai yra katastrofiška. Greitai apsitvarkyk apie save ir lėk kur nors pasilinksminti, pakrykštauti. Išvalyk kambarį ir pasidžaiug atsisėdusi koks jis pasidarė jaukus ir savas. Pasimerk parsinešusi gėlių ir grožėkis jomis. Paimk žiedelį ir tyrinėk kaip nuostabiai jis sudėtas, kokios spalvos ir aromatas. Juk gali ir tu būti tokia, o ir esi panaši tik nedrįsti židėti. Jei imiesi kokio darbo, tai tikėk, kad jį tu įveiksi, o jei šį kartą nepavyko, tai juk pavyks kitą kartą. Kiekviena nesėkmė, tai tik kelias į sėkmę. Tik būtinai reikia tikėti sėkme ir anksčiau ar vėliau ji pas tave ateis. Nenorėk viską daryti maksimaliai gerai, o stenkis tik truputi padaryti geriau nei anksčiau. Ir niekada nenusivilk savimi, o džiaukis , kad dar taip yra ir gerai, kad dar taip yra. Vėliau bus dar geriau.

  2. Klaipėdiete apėmęs neigimo jausmas.. kas besisuktų aplink, kas benutiktų tavo gyvenime tau atrodo, kad tu to neverta?
    Dabar pasiūlymas toks – pasiimk tą patį neigiamų dalykų sarašą ir tiesiog juos pakeisk teigiamais ir kasdien skaityk.. pamatysi, diena po dienos pajusi, kad viskas pasikeitė priešingai ir nepasitenkinimas gyvenimu dingsta..
    Gyvenimas yra toks koks norime, kad jis būtų.
    Žmonės dažnai gyvena nuo vieno tikslo iki kito, ar laukia tinkamo momento, nuolat skundžiasi, nepasitenkina niekuo.. taip dienos prabėga pro šalį, dienos subėga į gyvenimą. Kiekviena diena yra brangi ir verta geriausio, nes jos sudaro tavo gyvenimą ir niekas kitas. Jei nesuskubsi, gyvenimo pabaigoje suvoksi, kad taip ir nepažvelgei į viską teigiama prasme. Sėkmės.

Parašykite komentarą