2024 16 balandžio

14 thoughts on “Ar lietuviai moka švęsti

 1. Švenčiu be alkoholio. Kartais pavartoju sidrą ar likerį, ar karštą vyną, bet labai nedideliais kiekiais. Jei tai sidras – puse litro, daugiausiai litras. Jei likeris – keturi stikliukai, jei tai karštas vynas – užtenka poros stiklinių 🙂

  Labai mėgstu šventes, kai išvis nėra alkoholio. Jos labai nuoširdžios ir kupinos tikro linksmumo.

 2. Nemoka. Akmuo į pačių daržą, bet nieko čia nenuslėpsi. Užtenka pažiūrėt transliacijas per TV – ten vien girti šlaistosi, o dar ko nerodo. Nueini į ‘padoresnę’ šventę, o ir ten tas pats.
  O tokios šventės, kur ‘no alcohol’ yra gerai ir šimmmtą kartų linksmiau ir nuoširdžiau, tik ne visi taip sugeba.

 3. kitazh rašė:

  Kiekvienas šventimą supranta savaip. Bet imant alkoholį, tai be jo lietuviai nemoka apseit. 🙂

  Labai mėgstu šventes, kai išvis nėra alkoholio. Jos labai nuoširdžios ir kupinos tikro linksmumo.

  pastebejau, dabar i ta sidra deda kashkokio sulfito, tai jis man visa skoni gadina, beje ir skrandi gadina. Geriau tada dektine, vynas arba alus.

 4. magistras rašė:

  Ats į klausimą – NE, NEMOKA. Išvis lietuviai greit nieko nemokės, degraduoja jaunimėlis.

  Aš moku, ką tu į tai ir dar + esu lietuvis. Pagal tave išeitu, jog 100 proc lietuviu to daryti nemoka. Taigi rink tuos zodzius bishki cia magistre tu, atsirado cia magistras mat. Nu o bendrai paemus vidurki tai sutinku jog dauguma nemoka to daryti.

  Manyciau vienos ish priezashciu yra:
  1. bloga shvietimo sistema, kas salygoja prasta kulturine atmosfera
  2. aisq Lietuvos ekonomines problemos, kurios salygoja gyventoju uzimtumo problemas, ryshium su 1 punktu, nes daugumoj "negimdome" geru spec, kurie rengtu gerus istatymus ir projektus uzimtumo problemai spresti.
  3. Stoka valstybiniu ir nevalstybiniu organizaciju veiklos, kuri skatintu pilieciu vaisinga bendradarbiavima. Rodz siekiama tik naudos ir kad viskas atitiktu standartus, o zmogus uzmirshtamas.

Parašykite komentarą