2024 16 balandžio

31 thoughts on “Ar man paranoja?

 1. Čia jau rimta… Ji skiriasi, sutrikus yra, jaučiasi pažeidžiama, nori tos vyriškos meilės ir šilumos, kurią praradus yra. Manau, kad klausydama, kaip jis tave myli, ji gal net kartkartėmis įsivaizduoja esanti tavimi arba norėtų būti. O jei tarp jūsų viskas gerai, jis jai atrodo idealus. Saugok savo vyrą. Stebėk jį. Ir ją. Nenoriu pasakyti, kad ji specialiai norėdama tau pakenkt ar jį pakabint tai daro. Esu buvus ir tavo situacijoj, ir jos. Būk budri.

 2. Matau patinka bedu ieskoti 😀 Manau reiktu dar dziaugtis,jog jis drasiai elgiasi,nes jei sleptusi kazkur dviese tai butu jau visai kas kita.Jeigu zmones randa bendra kalba tai kas cia tokio blogo ? Labiausiai patiko tai "Buk budri" mazdaug jei dabosi diena nakty jis niekur nedings.Jei nores tai paslapcia susitikines ir tu nieko nezinosi ir sirdeles neskaudes.

 3. Mažute, idealių nebūna. Čia tarp kitko tik. O tavo draugei reikia dabar paramos, šilumos ir globos. Daugiau ar mažiau, bet nesuteiks jai to taip stipriai nei tavo drabužiai, nei draugiškas palaikymas, nei praleistas laikas kartu, kaip kitas vyriškis. Galų gale, seksas taip pat šioje situacijoje nepamaišytų. Moteris ji juk. Ne, nesakau, kad tai turėtų vykti su tavo vyru. Pakaktų gero meilužio. O jei tu nerimauji, nuoširdžiai pasikalbėk su juo. Arba tylėk ir stebėk. Tik po to nesistebėk.

 4. Tavo vietoje stengciausi atitolinti ji nuo jos. Truputi retink susitikimus su ja. Bent jau, kad tavo vyro juose nebutu. Atvirai sakant as sunerimciau, nes labai daznai tai baigiasi ne i gera…

 5. ačiū, aš taip ir galvoju.
  nesakau, kad vyru nepasitikiu, tik kai alkocholis veikia tai visi vyrai vienodi.. jei nepasitikėčiau bučiau pavydo scena iškėlus ir patarimu čia neprašyčiau, tik va kad statistiškai taip ir būna.. ir drauge negaliu sakyti, kad nepasitikiu, tik gera ta mano nuojauta, niekada dar neapvylė tad ir sunerimau…
  tad tikrai stebėsiu ir stengsiuos i bendrus pasilinksminimus jos taip džnai neijūnkti, nu arba sedėsiu vyra apsižergus :respekt:

 6. Aitra rašė:

  ačiū, aš taip ir galvoju.
  nesakau, kad vyru nepasitikiu, tik kai alkocholis veikia tai visi vyrai vienodi.. jei nepasitikėčiau bučiau pavydo scena iškėlus ir patarimu čia neprašyčiau, tik va kad statistiškai taip ir būna.. ir drauge negaliu sakyti, kad nepasitikiu, tik gera ta mano nuojauta, niekada dar neapvylė tad ir sunerimau…
  tad tikrai stebėsiu ir stengsiuos i bendrus pasilinksminimus jos taip džnai neijūnkti, nu arba sedėsiu vyra apsižergus :respekt:

  galbut nei jis, nei ji specialiai to nedarytu. Jai reikia paguodos, jam patinka guosti… O dar + alkoholis. Taip ir buna…
  Nekelk jokiu scenu tik stenkis, kad jie nesusitiktu taip daznai…

 7. Ne del vienos drauges TIEK nesistengciau. Kad ir kokiu geru tureciau, vis tiek zinau, kad yra ribos. Is esmes pati esi kalta, per minksto charakterio, is kitos puses, drauge irgi neturetu isijausti i aukos vaidmeni. Be to, buk su vyru daugiau.

 8. na taip šiais laikais daryti kažkam gera nesitikint už tai jokios padėkos būtų kvaila, o jau kažkam save aukoti tai visiška nesamonė.. tagu vadynkit mane kvaile, bet kitaip negaliu.. tokia jau esu nepraeidavau pro sužeista gyvūna jau nuo mažens, o juo lab pro žmogu, ypač kai jis tavo draugas, aš taip aukojuos dėl daugelio savo draugiu, ir kad ir kaip būtu keista daugelis taip aukojasi ir dėl manęs.. kai esi tarp nuoširdžių ir gerų žmonių, nejučia ir pats tokiu tampi..
  tad aš tokia. ir jei nukenčiu galiu kaltinti save, bet savim nenusiviliu.. geriau šiame gyvenime būti gera.. jei visi taip mastytu.. pasaulis būtu gražesnis.
  ačiū už patarimus ir už kritika.

 9. Žinai, kažkada mastydavau kaip tu, bet kad po kiek laiko pastebejau, kad jie gal but ir nėra mano draugai o buna ir laiko mane prie saves tik dėl to kad visada gali manim pasikliauti.. tad pasikeičiau ir tokius jau po pirmo tokio tipo poelgio tėsiog ištrinu lauk iš savo draugu sąrašo, taip atsisijojo visi neverti.. ir liko tik tikri draugai dėl kuriu man ir paranoja nekyla.. :cool2:

 10. avietinis_ debeselis rašė:

  neveltui sakoma , kad vienisa , laisva moteris nepageidaujama tampa tarp draugu ir netik

  taip stereotipinis pasakymas, bet manau kad tai labai priklauso ir nuo to s moters ir nuo draugu..
  pvz mano seses dvi drauges issiskyrė o jie jau visi labai senai bendrauja.. tai dabar tos drauges visas sventes svencia kartu su draugais nors jie visi su šeimom.. ir tikrai nera taip kad maišytu.. ir aš su jais esu buvusi su vyru.. ir būna, kad kai joms dėmesio pritruksta jos ir su maniškiu paflirtuoja.. bet aš visiškai nepavydžiu.. na turbūt dėl to kad jos 16 metų viresnės.. 😆 na bet mano sesė su jom vienmetė ir ir gi nepavydi, nes 100 procentu pasitiki jom/ pabrėžiu jom! o ne vyru!

 11. avietinis_ debeselis rašė:

  neveltui sakoma , kad vienisa , laisva moteris nepageidaujama tampa tarp draugu ir netik

  Pirmą kartą girdžiu. Šiais laikais tai kažkaip nelabai tikėtina.

 12. Aitra rašė:

  Sveiki ,
  noriu pasitarti, taip sakant išgirsti objektyvia nuomone, o gal būt dar kažkam taip buvo??
  Žodžiu aš su savo vyru esame ideali pora, nu bent visi kasdien tai kartoja..
  tai va ir tarp mūsų viskas čiki, mano vyras labai geras ir myli tiek mano draugus ar gimines kaip savus..
  tai va mano bėda:
  mano labai gera draugė, na su kuria ir mano vyras labai senai pažystamas( ir su kuria santykiai buvo nutolę gan ilgokai gal 5 metus) skiriasi su vyru, po ilgo gyvenimo kartu nu beveik 10 metu, mes visaip stengėmės ja palaikyt, visur kviečiamės, visada jei duodu savo rūbus, padedu daryti remontą.. nu labai ja myliu iš tikro. ir va paskutiniu vakarėlių metu pastebėjau, kad mano vyras su ja per daug laiko praleidžia, nu jie tipo kalba apie mane ir kaip jis mane myli, ir kodėl ji skiriasi, bet jie tiesiog atsisėda kur i kampa ir bazarina po pora valandų.. nu iš pradžių stengiaus dėmesio nekreipt.. bet truputi studijavus psichologija, tai skaičiau, kad besiskiriančios moterys dažniausiai remiasi i jai idealiausiai atrodanti vyra( šiuo atveju mano..) ir kad tai dažniausiai baigiasi lova, o tokios durnikes kaip aš lieka su skaudančia širdim..Prašau pasakykit kad man paranoja… ir kaip man elgtis??
  ačiū

  Jei geri draugai tai bus kashkas daugiau. Jei tik draugai, tai draugai visi kartu ir shnekekites, o ne atskirai pakampem. Tu turi stengtis pasikeisti, kad labiau itiktum savo vyrui, nes kitaip gali ji prarasti, o keistis yra nelengva. Tavo vyras automatishkai kaip ir tu jo vietoje, ieshko tai ko negauna ish taves, o tu ieshkotum to ko negauni ish jo. Kita vertus ish tavo pasakojimo daug negalime spresti, gal tu tiesiog perdedi, paziurek kaip ivykiai klostysis toliau.

  Ipatingai skaudu ziuret, kai ilgai givenusios poros ishsiskiria. Tiek vikso kartu pazinta ir pan. tiek bendravimo shuniui ant uodegos. Matyt tie zmones, kuriu deka ir ivyksta ishsiskirimas, tiesiog nevertina tu dalyku. Todel logishka ir ishsiskirti. Kita vertus galvoti vien tik apie save negali yra ir dalyku apie kuriuos reikia galvoti sheimos atzvilgiu.

 13. tiesiog nemegsta vienisu merginu ar moteru seimininese ar susiporavusiose kompanijose …zinoma, jei artima ir sena drauge , tai dar dar … bet jei nea , tai tikrai neskuba kviestis ar apsidziaugia jos dalyvavimu…:)

 14. avietinis_ debeselis rašė:

  tiesiog nemegsta vienisu merginu ar moteru seimininese ar susiporavusiose kompanijose …zinoma, jei artima ir sena drauge , tai dar dar … bet jei nea , tai tikrai neskuba kviestis ar apsidziaugia jos dalyvavimu…:)

  o su vienisais vyrais ne tas pats tada?

 15. ir jei perdaug savimi pasitiki, jie net nemano, kad jų antra puse nuvilios koks vienišius kol tai realiai neatsitinka, tuo tarpu moterys stengiasi užbėgti įvikiams už akių..

Parašykite komentarą