2024 16 balandžio

12 thoughts on “Ar tikite likimu?

 1. nu matysim jos vyras dar komoje jis ir gi skristi turėjo ir dar du pransūzai jie dar vis jaučiasi laimės kūdikiai… tikėkimės tai sutapimas labai nemėgstu tokių dalyku kaip mistinės mirtys… ar ba tokio tipo sutapimai.. kraupoka..
  kaip pvz klasiokas pašnekėjo kad penktadienis 13 visai nebaisi diena ir gryžęs iš mokyklos tą dieną rado tolete pasikotusį tėtį.. žiaurus sutapimas..

 2. As irgi daznai sakau, kad man tokia diena visai nebaisi, bet nieko blogo ir nenutiko 😉
  Gyvenime daug sutapimu buna, o kai jie skaudus ir isimenami tai mes juos tuo pririsame prie kitu ivykiu, pasakymu…

 3. oi ne jei taip pasakau tai šakės o jei nežinau kad ta diena būna tai viskas ok ir tikrai nebemanau kad čia sutapimas gal pati save koduoju bet kas kart visokių nelaimių pvz eini namo nuložo kulniukas darai valgyt apsiplikai aliejum ir dar aišku sudegini tada atsitinka kas nors kad susiknisa visi vakaro planai ar ba mašina sugenda nu žodžiu man penktadienis 13 yra penktadienis 13 tik be jeisono.. 🙂

 4. aga o kaip juos nuvyti jei stengies negalvoti ir būti pozityvi.. oi nepatinka man ta diena karta pamenu sakau neisiu niekus o dar gi penktadienis visi tusai nu žodžiu pasiėmiau knyga tv pažiūrėt.. nu jom knyga užsimečiau ant mažojo pirštelio, susinervinau ir nusviedžiau į kampa galvoju tv geriau žiūrėt ir dingo elektra parai opapa kaip čia tokį prisišaukt nežinau bet dab tai juokas ima, o tada tai iš nervo apsižliumbau.. nu 16 buvau..

 5. Pamenu karta spoksojau kazkuria laida per LNK, kurioje kalbejo mano buvusi dailes mokytoja is Vln, jinai ten ir ragana kartu. Pasakojo kaip reikia daryti, kad visa diena butu sekminga. Isejes is namu, uz duru, uzsimerki ir isivaizduoji apie save zieda, tada tari sau, kad jis tave apsaugos nuo siandienos artejanciu nesekmiu ir kad diena bus sekminga. Nzn, bet man padeda 🙂

 6. womencat rašė:

  Ar girdėjote apie nukritusį nesenai lėktuva?
  į jį nesuspėjusi italė laikė save laimės kūdikiu, bet šendien žuvo autoavarijoje…
  čia kaip iš Final destination, truputi kraupu… ar tiesa kad nuo likimo nepabėgsi, kaip skirta taip bus ar čia tik žiaurus sutapimas… kaip manot?

  Nesidziauk rades, neverk pametes 🙂
  Tikiu likimu ir visada tikejau.

 7. Likimas, lemtis, tai labai viskas persipynę. Anksčiau buvau daugiau linkęs manyti, kad kažkuri tai dalis visiškai nepriklauso nuo žmogaus. Dabar jau keičiasi kažkiek šis supratimas. Tačiau tie visokie dėsningumai, sąveikos laike yra tiek persipynusios, kad ką nors žinoti kaip konkrečiai vienas kitą įtakoja ir vyksta tolimesnė kūryba, yra be galo sudėtinga. Įtaką turi labai senei praėję įvykiai ir taip pat būsimieji įvykiai ir esamasis laikas. Nors esamasis laikas gal ir nėra konkretus, nes kiekvienas akimirksnis, akimirksniu virsta praeitimi. Aij, čia gal aš per sudėtingai pradėjau. Vienu žodžiu atsikėlus iš ryto momentinė nuotaika, mintys ir visa kita emocinė būsena įtakoja tiek šios dienos įvykius, tiek rytojaus įvykius, tiek po kelerių metų ar po keliasdešimt metų, o ir busimus vaikus bei vaikaičius. Priklausomai nuo emocijų gilumo ir stiprumo. Ir taip kiekvieną gyvenimo akimirka.Tad jei vakar suklydau, nesuvaldžiau neigiamų emocijų ir dar iš pat ryto nubudau susierzinęs – tikėtina, kad diena gali būti neištisai sėkminga, o jei po pirmos nesėkmės pirmas impulsas ir vėl priekaištingas, tai jis išprovokuoja sekantį, kad ir smulkų nepasisekimą. Aišku, tai nėra kokia tai ytaisyklė. Čia taisyklių iš viso nėra. Tiesiog vienu metu, vienu akimirksnių vykstančių procesų sankaupa kuria sekantį akimirksninį procesą. Kadangi laikas turi galimybę sueiti į vieną tašką, tai ta įtaka pasiskirsto laike. Kadangi gyvenimą žemėje taip pat galima prilyginti akimirksniui, tai šios dienos teigiamos ar neigiamos emocijos gali pasireikšti kaip priežastis, tuoj pat arba po gana ilgo laiko.

  Kadangi atsirado tokia tema, tai pagalvojau, kad gal kam bus įdomu ir įdėjau S.Kanišausko truputi. Kanišauskas yra skaitęs daugybę paskaitų ir neblogas lektorius, tad ir rašo gana įdomiai. Nėra ten labai gilių minčių, bet užtat lengviau skaitoma ir lengviau suprantama. Šiaip tai aš jį iki galo ir neperskaičiau. Kažkaip neišsamiai, paviršutiniškai ir per daug techniškai jis ten aiškina, tačiau pakankamai įdomiai. Jei ne šita tema ir atviras diskutavimas, tai tikriausiai jo ir nebūčiau atsivertęs.

  P.S.Kas čia buvo su http://www.chatas.lt nutike? Kelias valandas niekaip neatvertė šios svetainės.

Parašykite komentarą