2024 16 balandžio

17 thoughts on “Ar vaikinas jaučia…

 1. Na iprastai toji pleve nera tokia jau stora tai sunku su daiktu pajausti ja, bet lengva pajusti is merginos isitempiomo,baimes tiesiog ir skausmo perkreipto veido, nors nevisoms teskauda.Bet mano drauges pleve buvo stora ir kieta(ginekologes zodziais) tad ir daiktas juto ir akys mate jos skausma.

 2. Iš esmės, kai mergina yra nekalta, ne tik kad makštį dengia mergystės plėvė, bet dar ir raumenys būna nepripratę ir įtempti (ypač, jei perdėtai jaudinasi, taip įsitempdama), tad vaikinui pajusti „nekaltybę“ – vieni juokai. Žinoma, būna išskirtinių atvejų.
  Raumenys pripranta ne iš karto, tiesa, tad vaikinas verčiau jaučia ne nekaltybę, o merginos „nepatirtį“, kuri neišvengiama, būnant nekaltai. 🙂

  Į tą itin taiklų „iš kur žinai“ tegaliu atsakyt – o iš kur Tu nežinai?

 3. Kad gali pajaust tai taip, bet gali ir nepajaust. Ypatingai, jei vaikinas dar mazai patyres. Gali neatkreipt demesio i tokias smulkmenas kaip plieveles plysimas ar merginos isitempimas. Didziajai daugumai jaunu vaikinu nekaltybes irodymas yra kraujas. O jo nebuvimas sukelia dvejoniu. Ne karta esu skaicius, kaip vaikinas klausia "ar ji tikrai buvo ne kalta?".

 4. Faint rašė:

  Fleur-de-liz rašė:

  Ar vaikinas jaučia, kad mergina buvo skaisti, jei nėra kraujo ir ji pati to nepasako?

  turetum isgirst garsa, panasu i celofano plysima 🙄

  geras palyginimas 😀

 5. Fleur-de-liz rašė:

  Ar vaikinas jaučia, kad mergina buvo skaisti, jei nėra kraujo ir ji pati to nepasako?

  Faktas tas, nereikia stumt vaikinuj, kad esi nekalta, jej esi jau pasimylejusi. Nes kai viskas isaiskes, papulsi i nemalonia padeti.

 6. Fleur-de-liz rašė:

  Ar vaikinas jaučia, kad mergina buvo skaisti, jei nėra kraujo ir ji pati to nepasako?

  Jei neklystu tai "Panele" zurnale skaiciau kad pas panas gali cielka but labai plona tai tokios ir nepajaust galima

Parašykite komentarą