2024 21 gegužės

18 thoughts on “Asmenybės testas

 1. Sudarantys apie 5 procentus visų žmonių, ENFJ yra puikūs grupių lyderiai, išsiskiriantys nepajudinamu tikėjimu, jog kiti žmonės norės paskui juos sekti. Paprastai šis jų tikėjimas pasiteisina, kadangi ENFJ tipas pasižymi neįprastai didele charizma. Šio tipo žmonės taip pat itin vertina kitų žmonių bendradarbiavimą su jais ir patys yra linkę bendradarbiauti.

  opa kaip Obamos… 😀

 2. klausimus tai greit įveikiau va viska paskaityt apie save bandau ir suprantu kad tikrai ne šendien.. 😀
  bet šeip labai atitinka, žiauru ir trūkumai visi, ir teigiamybės nu visiškai ..

 3. Testas tikėtina, kad neblogas. Itin atidžiai ir pasvertai parinkti klausimai, o ir rezultatų apskaičiavimas sumuojant atskirų savybių procentus, tikėtina, kad yra arčiau tiesos. Truputi per mažai radau minusų į ką reiktu atkreipti dėmesį. Aš jų savyje randu kiek daugiau. Na, pliusai, tai jau darosi kažkiek pavojingi. Taip galima nesunkiai save pervertinti. 🙂

 4. Algis957 rašė:

  Jau dabar, Pinky, neišsisuksi. Atseit klausimų daug.., neturiu tam nei noro nei laiko.., gal kada vėliau… ir panašiai. Prašom neišsisukinėti ir atsakyti į tuos keliasdešimt klausymų neatidėliojant. 😛

 5. PupaUoga rašė:

  na ir klausimų daug :)) O šiaip, tai ten labai nesunku pramazinti vien tik atsakymuose, o dar aišku yra ir paklaida. Juk kiekvienas žmogus dar ir individualus, standartų nėra ir negali būti.

 6. womencat rašė:

  Sudarantys apie 5 procentus visų žmonių, ENFJ yra puikūs grupių lyderiai, išsiskiriantys nepajudinamu tikėjimu, jog kiti žmonės norės paskui juos sekti. Paprastai šis jų tikėjimas pasiteisina, kadangi ENFJ tipas pasižymi neįprastai didele charizma. Šio tipo žmonės taip pat itin vertina kitų žmonių bendradarbiavimą su jais ir patys yra linkę bendradarbiauti.

  opa kaip Obamos… :DD

Parašykite komentarą