2024 22 liepos

75 thoughts on “Astralinė projekcija, telekinezė ir meditacija

 1. beje manau kad meditacija priklauso nuo zmogaus poreikiu jai esi issekes gali pasikrauti energijos jai uzsiimineji astraline projekcija manau bent saw pries pabandant reiktu pamedituot taip butu saugiau nes isnyksta baimes jausmas ir itampa bei astralines butybes negali siurbti energijos nes jai nera baimes nera ir kelio i energija ir taip apsisaugoma nuo beprotystes nes zmogus kai pasiekia toki lygi kai gali skaityti mintis tuomet sawo galios nebesuvaldo ir…..

 2. taipat meditacija paruosia telekinetinius gebejimus nors tiesa del astralo man pavyko pirma kart netycia buwau tai pradejas vadinti sapnu suoliais nes uzmiges galejau keliauti kur tik panorejas bet telekineze nesiseka nors apie tai pradejau dometis tik pries keles dienas

 3. toro rašė:

  man reikia klausimo nes as sawamokslisir tai darau apie 10 metu
  as seip meditacija vadinu atsipalaidawima ir pasiekima wibracijos busena …

  Kaip geriausia ir lengviausia atsipalaiduoti,sutelkti dėmesį į kvėpavimą,mėginti nemąstyti ar dar kaip?

 4. aš taip pat domėjausi astraline projekcija…nu pvz man priimtiniau skamba kaip OBE:D skaitydavau ir skaitydavau apie astralą ir atsiskyrimą nuo fizinio kūno..net turėjau tokiį žiaurų planą, kurio niekam neatskleidžiau, bet aišku norint pasiekti užsibrėžtą tikslą reikia nemažai kantrybės, kurios tuo metu pritrūko ir boom:DD viskas staigiai užsimiršo ką buvau perkaičius, ką išbandžius…dabar po mažu vėl atsigaivina tas noras bandyt, mėgint ir siekt…pilnai pasiryžau jau…tik aišku reikia su savąja psichika susitvakyt kitaip nuvažiuosiu ne ten kur reikia:D manau reikia turėti logikos ir bent kiek supratimo apie tai, viską išstudijuot ir tada imtis veiksmu kitaip nežinai kas laukia, pati dar jaušiuos žalia kaip lapas, bet turiu begalinį norą pažiūrėt kas ten…prireiks nemažai metų, kol viskas bus taip lengva:)

 5. Mane labiau domina telekinezė.Internete kažkiek skaičiau,bet ta info nebuvo vertinga.Manau,kad visiems šiems dalykams pasiekti yra reikalinga meditacija…
  Ir dar manau,kad žmogus turi būt labai pasišventęs,kad pasiekti nors kažkokį rezultatą 🙂

 6. pasiswentimas ? taip tai swarbu, bet swarbiausia tikejimas tarsi zinojimas kad tau pawyks del meditacijos tai atsipalaiduoti padeda paprasciausias nieko negalvojimas o jai tai sunku padaryti man is pat pradziu padejo isivaizdavimas kad esu prie ezero taciau tai yra individualus dalykas paprasciausia muzika kuri tawe ramina gali padeti tau atsipalaiduoti stenkis tiesiog nieko nemastyti pamirsti buiti namus pasauli isivaizduok kad tiesiog esi nebuti kur niekas netrukdo ir nera jokiu garsu tau tiesiog niekas netrukdo todel gali jaustis ramiai siam kartui tiek……..

 7. ammm ..zinau kas tai yra – daiktu stumdymas , bet netikiu tokiais dalykais, kad zmogus gali tureti tai dabar -tokiame savo issivystymo lygyje – tai tas pats kas bezdzionei duot granata… antra, nelabai ir domiuosi , nes nemanau, kad man to reikia, o dar ir nenoriu ilyst kur nereikia, jau buvau biski ilindus 😆
  o tu kodel domiesi??

 8. seniai domiausiu atsipalaidawimo ir nieko negalvojimo menu (meditacija) taciau neseniai pradejau dometis ir tokiais dalykais kaip obe….
  jai nepaslaptis tai kur buwai ilindus 😀

 9. visad trauke paranormalus visokie reiskiniai…dabar domiuosi religija , bandau kuo daugiau suprast, suzinot…o del ilindimo, tai biski nesamoniu buvo susije su ezoteriniais dalykais 😉

 10. ne tiesiog manau kad tai prailgins gyvenima nors manau kad gyvenimas per trumpas kad kazko atsisakytumem todel stengiuosi viska suderinti prijauciu sweikai gyvensenai nors per baliukus tai daznai uzmirstu 😀

 11. toro,o is kokio miesto esi?del meditacijos taj aplamai nieko nzn..o telekineze…mm esu girdejus kad tas galias galima gauti is setono per tam tikrus ritualus….bet nepatariu tuo uzsiimti..o del tos astralines projekcijos,taj gali but kad ir man ji buwo,ir man taj ka maciau tikraj nepatiko….bet gal newisad buna tajp zeuru…
  jej kas mane pamokytu tokiu dalyku tikraj mielai mokinciausi..

 12. shadow cat rašė:

  toro,o is kokio miesto esi?del meditacijos taj aplamai nieko nzn..o telekineze…mm esu girdejus kad tas galias galima gauti is setono per tam tikrus ritualus….bet nepatariu tuo uzsiimti..o del tos astralines projekcijos,taj gali but kad ir man ji buwo,ir man taj ka maciau tikraj nepatiko….bet gal newisad buna tajp zeuru…
  jej kas mane pamokytu tokiu dalyku tikraj mielai mokinciausi..

  kaunas

 13. na kai zmogus nepasiruoses priima pernelyg dideli jam nesuprantamos energijos ir ziniu kieki jo psichika gali neatlakyti o as tai jau su neblogu mistiniu poziuriu stazu nes turejau ir su dwasiom reikalu buwau prisidirbes bet as sugebejau atsikratyti ju….na pernelyg didelio zinojimo nebebijau is kur tu esi?????

 14. ai na buwau pradinukas ir truputi prisizaidziau bet gan nesunkiai atsikraciau nes megstu klausytis muzikos o kai pajutau kad jos mane nori tik isgasdinti bet tiesiogiai nieko nedaro emiau jas ignoruoti ir jos isejo pacios o ka pati buwai prisidarius? ❓

 15. tajp as is kauno,o ko tajp nustebai?….chi chi…dwasios sakot….buwo buwo ir man ir daugeu nenoriu…(nors kazkai ir lb traukia)net nzn ar man atsikratyt ju pawyko…o del psichikos taj manau manoji truputuka pawazewo…as negaliu nesidometi tuo bet ta nuolatine baime irgi nerwina…

 16. na nuolatine baime nera gerai 🙄 av radau siek tiek apie telekinetine energija: Telekinetinė energija natūrali

  Telekinetiniai gebėjimai – natūralus reiškinys ir visi mes tai sugebame, tereikia to išmokti šiuo gebėjimu naudotis. Pirmiausia tai su protu (psichika), smegenimis bei sąmone susijęs fenomenas, tačiau jo šaknys subatominės prigimties kaip ir visų apsireiškimų (?)/apraiškų/pasireiškimų. Kai kurie tyrimai rodo, kad su tuo susijęs smegenų žievės aktyvumas. Dažnai tai, ką vadiname parapsichologiniu fenomenu ar mistiniais įvykiais, atsitinka nesąmoningumo fazėse.

  Sąmonė nėra pastovi. Ji sudaryta iš nuolat viena kitą keičiančių fazių, kuomet būname sąmoningi, o po to iškeliaujame už sąmonės ribų ir t.t. Toks fazių kaitos fenomenas – energijos ir šviesos pasireiškimas, susijęs su fotonais. Energija, apie kurią čia kalbame, yra tarsi mažos energijos kvantų kišenėlės. Gebėjimas lankstyti šaukštus, pakilti į orą pasireiškia kaip psichinis įvykis, netelpantis į mūsų įsivaizduojamas realybės ribas. Žinoma, čia yra ir daug fantazijos. Reikia sugebėti skirti viena ir kita. Kartais yra didžiulis skirtumas tarp to, ką galvojame ir matome bei tarp to, kas vyksta iš tiesų.

  Kas yra telekinezė

  Telekinezė – iš esmės gebėjimas judinti daiktus fiziniame plane naudojant tik telepatinę galią. Žmonės mano, kad tai – magiški veiksmai. Tačiau yra ne visai taip. Galiu pateikti tik savo požiūrį, tačiau tikiu, kad visi iš prigimties turime šį gebėjimą. Tai įgimta, kaip ir gebėjimas vaikščioti, kalbėti, kvėpuoti. Tačiau mes paprasčiausiai vieną dieną imame tai ignoruoti.

  Paprastai aiškinama, kad telekinezė veikia energijos laukų (magnetinių ar elektrinių) ar telepatinės energijos bangų pagalba. Telepatinė energija pakankamai galinga, kad sugebėtų pastumti/atremti objektą ar įtraukti jį vidun. Daugelio žmonių vienintelis susidūrimas su telekineze būna atsitiktinis – kažkas paslaptingai nukrenta, daiktai skraido po kambarį. Tai dažnai painiojama su poltergeistu, kai tuo tarpu tai paprasčiausiai veikia žmogus, turintis telekinetinių gebėjimų.

  Bet kas gali įvaldyti jų jėgą ir dievobaimingai ja naudotis.

  Telekinezės teorija

  Telekinezė laikoma nuostabiu talentu, kurį turi tik kai kurie žmonės. Priešingai, aš manau, jog telekinezė – tai, ką iš prigimties turime visi. Mes paprasčiausiai to nenaudojame. Apskritai visi turime telepatinių gebėjimų. Leiskite paaiškinti.

  Kiekvienas gyvas žmogus turi smegenis. Akivaizdu. Teigti kitaip būtų absurdiška. Tačiau mes nepanaudojame visų smegenų galimybių, mes nepanaudojame didžiosios jų dalies. Taip pat kai kurias smegenų dalis naudojame daugiau nei kitas. Kai kuriem žmonėms patinka menas, kitiems – matematika, skaičiavimas, logika, sportas, rašymas, šokiai, kolekcionavimas… kiekvienai iš paminėtų veiklos rūšių pasitarnauja vis kita smegenų dalis. Taip yra ir su telepatiniais gebėjimais. Visi naudojame tam tikrą dalį telepatinių gebėjimų, tačiau toli gražu ne juos visus. Kai kurie iš mūsų tiesiog „žino“, kad kažkas įvyks, ar gali numatyti pasekmes geriau nei daugelis kitų arba „jaučia“, ar tik ką sutiktas žmogus yra geras ar blogas. Visa tai ir yra telepatinių galių panaudojimas.

  Kaip galime priversti dirbti nenaudojamas smegenų dalis, taip ir su šiais gebėjimais. Menininkas gali išmokti algebrą, jei dirbs be atvangos. Taip ir telekinezės galima išmokti tinkamai lavinantis ir panaudojant įgimtus parapsichologinius gebėjimus.

  Vienintelis dalykas, kuris nuo to sulaiko – nepasitikėjimas savimi. Kaip ir vaikas, sakantis:“Aš nemoku matematikos, tai neįmanoma“, taip ir žmogus, sakantis:„Negaliu naudotis telekinetiniais gebėjimais, aš jų neturiu“, save sulaiko. Patys sau esame griežčiausi kritikai. Gana! Tikėkite savimi ir gebėjimai atsiras.

  Skeptikų apibrėžimas

  Telekinezė – daiktų judėjimas moksliškai nepaaiškinamais būdais, dėl magiškų galių poveikio. Psichokinezė – fizinių daiktų judėjimas veikiant telepatinėms ar psichinėms/minčių galioms. Uri Geller tvirtina, jog gali lankstyti šaukštus, sustabdyti laikrodžius išorinių daiktų kontrolei pasitelkdamas vien mintis. Kitas tvirtina, jog vien panorėjęs gali priversti pieštuką ridentis stalu. Tokių saloninių triukų, demonstruojančių psichokinezines galias yra begalė.

  Mano nuomone, žinoma, tokių saloninių triukų daugybė. Tokių saloninių triukų galima rasti kiekvienoje srityje. Tačiau tai nereiškia, kad tikroji telekinezė neįmanoma.

  Plačiau apie tai, kaip veikia telekinezė

  Telekinezė – daiktų judinimas minčių pagalba. Jei ruošiatės išbandyti telekinezę, Jūs turite atsipalaiduoti, išsilaisvinti nuo minčių, bei sugebėti susikoncentruoti tik į tą objektą ir į nieką daugiau. Kai kurie mano, jog prieš telekinezę reikia pamedituoti. Jūs turite tam pasiaukoti, nes tai gali mokymasis gali trukti metų metus, tačiau manau, jog laukti verta. Galvokite apie savo tikslą. Darykite tai tol, kol ims lengvai sektis, darykite tai kasdien. Po kurio laiko pastebėsite rezultatus. Štai keletas eksperimentų: ridenti parkerį kaskart vis mažiau jį liečiant šviesaus popieriaus skiautele visai lengva(?), dantų krapštukas vandenyje, bandymas nukreipti žvakės liepsną viena kryptimi, plunksna butelyje, šaukšto balansavimas ant stiklinės krašto stengiantis sustabdyti šaukšto supimąsi, ir paskutinis, bet visai paprastas – sidabrinių stalo įrankių ar raktų lankstymas. Sidabrinių stalo įrankių lankstymas kiek skiriasi. Jūs laikote pasirinktą objektą rankoje ir jaučiate įsivaizduojamą paviršių, lankstantį sidabrinį įrankį. Esmė yra tame, jog Jūs ne sulankstote,bet leidžiate sulankstyti.

  Levitacija didžiąja dalimi yra telekinezės forma, taigi naudokite tą patį telekinezės metodą, jei norite ką pakelti ar pats pakilti nuo žemės. Kai kurie žmonės mano, jog telekinezė veikia magnetinės energijos pagalba, o kai kurie mano, jog tai energijos panaudojimas.

  Energijos apdorojimas mintyse dažnai naudojamas psi kamuoliams suformuoti. Tai būdas išmokti apdoroti energiją. Sudedate rankas taip, lyg kažką jose laikytumėte, o tada įsivaizduokite, jog tai Jūsų energijos kanalas, tiesiog leiskite jai tekėti Jūsų rankomis į kamuolį jose. Jei Jūs to nematote, galbūt reikia dar pasistengti. Nesijaudinkite, jei nepavyksta iš pirmo karto, gali būti, kad Jūs dar nesugebate sutelkti visų pastangų. Ar jau pavyko suformuoti psi kamuolį, galite suprasti sutelkę dėmesį į rankas. Jos užkaista ir kartas nuo karto sutrūkčioja. Jei rankas skauda, nesijaudinkite, tai normalu. Pabandykite suformuoti psi kamuolius skirtingų pojūčių pagalba ir pastebėkite skirtumus. Galiausiai matydami psi kamuolius Jūs galėsite keisti jų spalvą, formą ir t.t. galėsite daryti su jais ką panorėsite.

  Šydai paprastai formuojami tokiu pat būdu, bet energija apsupa Jus. Jūs galite programuoti ją pagal savo norus. Ji darys tai, ką Jūs panorėsite.

  Telepatija kitų asmenų minčių skaitymas. Jūs jiems taip pat galite pasiųsti mintis. Tai laiško siuntimas draugui ir jo atsakymo laukimas. Įsivaizduokite, kad susisiekiate su jais, jų mintimis (siuntėjas). Kai jau pajuntate, Jūs susisiekėte, neturėkite kitų minčių išskyrus laišką. Įsivaizduokite laišką įvairiomis spalvomis, įvairaus dydžio ir šrifto. Įsivaizduokite žodžius tokius, kokie jie yra (?). Gavėjas privalo neturėti jokių minčių, būti atviras gaunamoms ar įsivaizduojamai gaunamoms mintims. Nepasakokite gavėjui apie laišką tol, kol jis nėra iki galo įsitikinęs, jog žino, kas tai.

  Empatija – kitų žmonių jausmų pajautimas.

  Telekinezė

  Telekinezė – tai pastebimas pokytis daiktuose ar jų materialių objektų judėjimas, sukeltas vien psichinėmis jėgomis. Tai dar vadinama psichokineze (PK). Izraeliečio Uri Geller (1946- ) tvirtinimas, kad jis galįs sulaužyti metalinius daiktus vien sukoncentravęs į juos mintis, sulaukė didelio atgarsio. Telekinezė buvo pasitelkta aiškinant levitaciją ir poltergeisto atvejus.

  Nuo ko pradėti

  Yra tam tikri dalykai, su kuriais reikia dirbti, kad galėtumėte ko nors pasiekti telekinezės srityje. Čia aptarsiu kliūtis, kurias turite įveikti ir pratimus, kuriuos treniruotis atlikti.

  1.Abejonė. TELEKINEZĖ YRA TIKROVĖ. Žmonės tai padarė, žmonės tai daro nuolat. Tai dovana, kurią turi visi. Pirmiausia turite tuo patikėti, kad galėtumėte žengti toliau. Abejonė – tarsi siena tarp Jūsų ir telekinezės. Perlipkite šią sieną, ir telieka ji toli užnugaryje. Jūs turite neabejoti savo tiesos paieškomis, ypač kai tai paliečia psichikos galias.

  2. Logika. Taip, jūs gyvenate realiame, praktiškame pasaulyje, natūralu mąstyti apie tai, kas mus supa. Nereikia nerimauti. Palikite nuošalyje logiką, kai pasieksite telekinezę (?), pamatysite, kokia apskritai paika yra logikos sąvoka.

  3. Širdies tyrumas. Kodėl norite išmokti telekinezės? Priežastys tam turi būti pozityvios, o ketinimai tyri. Jei norite to išmokti tam, kad pakenktumėte kitiems, pasipelnytumėte iš neįprasto talento, ar tiesiog padarytumėte įspūdį draugams, pamirškite apie tai. Išmokite to, kad lavintumėte protą, išmokite to kaip iššūkio realybei. Nebandykite to iš puikybės. Jei Jūsų tikslas toks, Jūs nieko nepasieksite.

  4. Meditacija. JŪS TURITE MEDITUOTI. Tai reikalavimas. Meditacija – tai raktas paruošti psichiką telekinezei.

  Telekinetinių gebėjimų tobulinimas

  Nuolat gaunu laiškų, kuriuose rašoma:“Aš vis bandau ir bandau pasiekti telekinezę (?), bet man nepavyksta!”. Priežastis visuomet ta pati. Žmogus mano, kad savaitė bandymų – tai „ilgas laikas“. Pamirškite apie tai. Telekinezė verta laukimo. Labai įgudę pasiekia ją per dvi savaites. Didesnė mūsų dalis to negali pasiekti mėnesius ar net metus. Parengiau šį aprašą tam, kad nukreipčiau Jus teisingu keliu telekinezės link. NENUSTOKITE BANDĘ!

  * Kasdien medituokite po pusvalandį, kad ir penkiolika minučių, jei esate labai užsiėmę.

  * Bandykite pasiekti telekinezę vieną kartą, jei įmanoma du kartus per dieną. Paskirkite tam 30-60 min.

  * Susitelkite ties vienu metodu savaitei, jei jis neveikia, metodus pakeiskite.

  * Atsipalaiduokite; vietoje to, jog galvotumėte apie tai labai rimtai, priimkite tai kaip eksperimentą, kaip žaidimą. Jei stengsitės pernelyg stipriai, tik susierzinsite ir nieko nepasieksite.

  * Nepasiduokite.

  * Nesakykite sau, jog negalite to padaryti, nes Jūs tai galite.

  TIKĖKITE!!!

  Ką galite daryti telkinezės pagalba:

  * Judinti daiktus, pvz., žurnalus, puodelius ir pan.;

  * Lankstyti daiktus (šaukštus, šakutes, parkerius ir pan.)

  * Galite formuoti psi kamuolius (energijos kamuolius) ir juos mėtyti.

  Jei jau esate pažengęs, Jūs galite:

  * Atidaryti/uždaryti langus;

  * Užrakinti duris;

  * Įjungti šviesas;

  * Mesti daiktus į žmones ar kitus objektus.

  Ko nedaryti

  Prieš Jums pradedant bandymus lankstyti šaukštus, šakutes, leiskite užsiminti, dėl kokių priežasčių bandymai gali būti nesėkmingi.

  1. Priežastis, dėl kurios nesiseka lavinti savo telekinetinių gebėjimų, gali būti viena iš keleto. Tokios žmogiškos emocijos kaip stresas gali kliudyti telekinezės procesui, nors stresinė situacija kartais gali net padėti pasiekti tai, kas žmogui atrodo neįmanoma. Esu įsitikinęs, jog Jums teko girdėti apie tai, kaip netikėtas atsitikimas žmogų priverčia padaryti neįtikėtinus dalykus. Taip, tai susiję su adrenalinu, bet čia veikia kvantų dinamika. Tais momentais žmonės pajunta, jog jų gebėjimai nebepaklūsta mokslui. Tuomet jie apie tai nebegalvoja, jie tiesiog tai daro. Jokio mąstymo, jokio išankstinio nusistatymo. Negalvokite apie tai tiek daug, tiesiog darykite tai be išankstinių nuostatų.

  2. Paprastai, jei nėra realaus pavojaus ar poreikio, žmogiškos emocijos neleidžia ……………. Negatyvios emocijos, tokios, kaip kaltė, baimė, nepasitikėjimas, išankstinė nuostata, įtarimas pažeidžia reikalingą natūralią tėkmę. Būtina tikėti, kad tai įmanoma. Kaip kitaip galime tikėtis, jog kažkas įvyks, jei manome, jog tai neįmanoma?

  3. Atsipalaiduokite, negalvokite apie tai įsitempę. Mėgaukitės lavindami naujus gebėjimus. Tai ne varžybos ar išbandymas. Čia nekalbama apie vertę. Labai daug dvasingumu grindžiamų filosofijos krypčių remiasi atlygio principu. Dvasinis suvokimas ir evoliucija nėra prizas, kurį laimime. Perėjimas į aukštesnius dvasinio suvokimo lygmenis yra augimo procesas, sąmoningumo vystymasis. Telekinezė tėra dar vienas gebėjimas, kuris gali atsiskleisti.

  4. Nepuoselėkite savyje išankstinių nuostatų apie tai, kokie turėtų būti rezultatai. Tiesiog leiskite sau tai patirti natūraliai. Nekurkite scenarijaus. Neakykite sau kas ir kaip turėtų būti, ar kurioje vietoje kokiu laiku turėtumėte būti, visa tai stabdo energiją. Kai Jūs tai darote, Jūs būnate taip užsiėmę galvojimu, kad negali susidaryti tinkama atmosfera. Valia ir argumentai nesuderinami su telekinetiniais gebėjimais.

  5. Nepykite ant sav3s, nesusierzinkite. Vėl atsipalaiduokite, pajuskite malonumą.

  6. Nesidrovėkite. Taip, žmonės dažnai jaučiasi kvaili ar drovūs. Nereikia. Jei negalite to tinkamai padaryti, tai dar nieko apie Jus nepasako. Tai tik reiškia, jog šaukštas ar šakutė dar nesilenkia, tik tiek.

  Kas gali užsiimti telekineze?

  Ką? „Kas gali užsiimti telekineze???“ Aš Jums pasakysiu, kas.

  JŪS.

  Telekinezė

  Metodas 1: mintimis likite vienas su objektu (?), įsistebeilykite į liepsnos atramos tašką (ne į pačią liepsną, nevarginkite tinklainės, galima ir mirkčioti). Atidžiai žiūrėkite į ją, tada atitraukite akis ir pereikite į meditacinę būseną. Stebėkite, kaip žvakė juda ir šoka. Įsivaizduokite, jog tai ypatinga Jūsų galūnė, pajauskite, jog galite ją judinti taip pat lengvai, kaip ir savo ranką ar koją. Stebėkite ją, ir kai jausite ją tarsi savo kūno dalį, pabandykite ją lankstyti. Žiūrėkite, kaip liepsna plečiasi, traukiasi, mirga ar ramiai dega. Darykite tai 10-15 min., tada žvakę užgesinkite.

  Metodas 2: Vizualizuokite!

  Šio metodo pagalba mintyse matote, kad turi įvykti. Jei norite rasti laisvą vietą šalia sausakimšo prekybos centro durų, aiškiai įsivaizduokite tuščią vietą tiesiog šalia durų prieš tai, kai išeisite iš parduotuvės. Ieškote ko nors ypatingo? Aiškiai tai įsivaizduokite, įsivaizduokite, kad tai jau turite ir džiaukitės. Kad vizualizacija būtų stipresnė, parašykite, ko tiksliai norite. Aprašykite tiksliai. Jei Jums to reikia, tai ir įvyks. Jei ne, pagalvokite, galbūt yra priežastis, dėl kurios neįvyko tai, ko norėjote; galbūt įvyks kas nors dar geresnio, tiesiog tam netinkamas laikas. Visuomet prašykite, kad tai būtų padaryta remiantis geriausiais norais. Tai visuomet veikia ir sugedus technikai ir kitose srityse; tiesiog matykite kompiuterį, videokasetinį magnetofoną, automobilį ir pan. puikiai veikiančius.

  Metodas 3: Postūmis energijos pagalba. Prieš tai išbandydami perskaitykite pradedančiųjų logaritmus ir sukurkite energijos kamuolius. Pripūskite balioną ir padėkite jį ant grindų (geriau ant gana slidaus paviršiaus; pvz. ant linoleumo). Suformuokite energijos kamuolį, kad jis būtų matomas kuo ryškiau, t.y. būtų kuo tankesnis. Su energijos kamuoliu, kurį laikote rankose, pastumkite balioną grindimis. Nelieskite baliono rankomis.

  Vizualinės technikos

  Mažų objektų judinimas

  Regėjimo pratimas

  Pirmas žingsnis. Užpildykite fizinį kūną energija.

  Antras žingsnis. Priešais save padėkite akmenėlį.

  Trečias žingsnis. Sutelkite žvilgsnį į prieš save gulintį akmenėlį.

  Ketvirtas žingsnis. Tada užsimerkite ir vizualizuokite akmenėlį, gulintį priešais.

  Penktas žingsnis. Tuomet vizualizuokite, kad Jūsų energija susimaišo su akmenėliu.

  Šeštas žingsnis. Tuomet sutelkite mintis, į tai, kaip vien minčių pagalba pajudinsite akmenėlį kairėn.

  Septintas žingsnis. Tuomet sutelkite mintis, į tai, kaip vien minčių pagalba pajudinsite akmenėlį dešinėn.

  Aštuntas žingsnis. Tuomet sutelkite mintis, į tai, kaip vien minčių pagalba akmenėlį grąžinsite į atgal į centrą.

  Devintas žingsnis. Tuomet sutelkite mintis, į tai, kaip vien minčių pagalba akmenėlį patrauksite link savęs.

  Dešimtas žingsnis. Tuomet sutelkite mintis, į tai, kaip vien minčių pagalba akmenėlį pastumsite nuo savęs.

  Vienuoliktas žingsnis. Tuomet sutelkite mintis, į tai, kaip vien minčių pagalba akmenėlį grąžinsite į atgal į centrą.

  Dvyliktas žingsnis. Kai būsite pasiruošęs (-usi), atsimerkite.

  Prisiminkite, kad žingsnius nuo šešto iki vienuolikto reikia atlikti porą kartų. Tada, jei norite, išbandykite tai su kitu nedideliu objektu, pvz., puodeliu.

  Didelių daiktų judinimas

  Regėjimo pratimas

  Pirmas žingsnis. Užpildykite fizinį kūną energija.

  Antras žingsnis. Priešais save pastatykite kėdę.

  Trečias žingsnis. Sutelkite žvilgsnį į prieš save stovinčią kėdę.

  Ketvirtas žingsnis. Tada užsimerkite ir vizualizuokite kėdę, stovinčią priešais.

  Penktas žingsnis. Tuomet vizualizuokite, kad Jūsų energija susimaišo su kėde.

  Šeštas žingsnis. Tuomet sutelkite mintis, į tai, kaip vien minčių pagalba pajudinsite kėdę kairėn.

  Septintas žingsnis. Tuomet sutelkite mintis, į tai, kaip vien minčių pagalba pajudinsite kėdę dešinėn.

  Aštuntas žingsnis. Tuomet sutelkite mintis, į tai, kaip vien minčių pagalba kėdę grąžinsite į atgal į centrą.

  Devintas žingsnis. Tuomet sutelkite mintis, į tai, kaip vien minčių pagalba kėdę patrauksite link savęs.

  Dešimtas žingsnis. Tuomet sutelkite mintis, į tai, kaip vien minčių pagalba kėdę pastumsite nuo savęs.

  Vienuoliktas žingsnis. Tuomet sutelkite mintis, į tai, kaip vien minčių pagalba kėdę grąžinsite į atgal į centrą.

  Dvyliktas žingsnis. Kai būsite pasiruošęs (-usi), atsimerkite.

  Nedidelis savo vizualinio kūno pajudinimas (?)

  Regėjimo pratimas

  Pirmas žingsnis. Užpildykite fizinį kūną energija.

  Antras žingsnis. Užsimerkite ir stenkitės pamatyti savo vizualinį kūną stovinti priešais.

  Trečias žingsnis. Tuomet vizualizuokite, kad Jūsų energija susimaišo su vizualiniu Jūsų kūnu.

  Ketvirtas žingsnis. Tada, naudodamas telekinezinę/psichokinezinę energiją bei minčių galią, pajudinkite savo vizualinį kūną kairėn.

  Penktas žingsnis. Tuomet naudodamas telekinezinę/psichokinezinę energiją bei minčių galią, pajudinkite savo vizualinį kūną dešinėn.

  Šeštas žingsnis. Naudodami minčių jėgą grąžinkite savo vizualinį kūną į centrą.

  Septintas žingsnis. Naudodami telekinezę ir minčių jėgą pajudinkite savo vizualinį kūną atgal.

  Aštuntas žingsnis. Naudodami telekinezę ir minčių jėgą pajudinkite savo vizualinį kūną į priekį.

  Devintas žingsnis. Tada grąžinkite savo vizualinį kūną į centrą.

  PRISIMINKITE. Atlikite IV-IX žingsnius porą kartų, kad suvoktumėte, kaip tai veikia.

  Fizikinės technikos

  Ką Jūs galite padaryti

  1. Svarbiausia mūsų palankus požiūris. Tikėkite, kad tai gali įvykti. Visi, kuriuos mokiau šios technikos, ir kuriems pavyko sulenkti šaukštą ar šakutę, žiūrėjo į visa tai pozityviai. Galbūt jie nesitikėjo, kad jiems tai pavyks, bet jie tikėjo, kad tai padaryti įmanoma. Tai tinkamų minčių pradžia. O toliau, patikėkite, kad JŪS tai galite.

  2. Sukoncentruokite dėmesį. Tiek daug žmonių sako, jog jie susikoncentruoja, tačiau iš tiesų jų mintys padrikos ir jie nesusitelkia į procesą visa savo esybe. Būkite čia. Išmokite vienu metu daryti vieną darbą. Mūsų visuomenėje priimtų standartų sąlygomis tai padaryti sunku. Atrodo, kad sugebėti daryti 50 darbų vienu metu – garbės reikalas. Mes manome, kad verta to atsisakyti. Tai nesveika. Tai sukelia stresą, nerimą, depresiją, didina kraujospūdį ir dar daugybę kitų ligų. Svarbu ne tai, kiek Jūs galite padaryti, bet kaip Jūs tai darote. Svarbi ne kiekybė, o kokybė. Smegenys vienu metu gali galvoti tik apie vieną dalyką. Tai vidinis dialogas, kuriam vykstant energija gali būti išblaškoma, išbarstoma. Yra daug technikų, kurios išmokys disciplinos, kurios reikia, kad mintys nurimtų, bei išaiškins, kas iš tiesų yra koncentracija. Aš rekomenduoju meditaciją, Qigong, Jogą, Tai Chi ar bet kurį kitą būdą, padedantį sustiprinti savidiscipliną bei įsisąmoninimą.

  3. Ramybės menas. Mokykitės nurimti. Taip, būtent nurimti ir apie nieką negalvoti. Išbandykite tai. Visi profesionalai sugeba tai padaryti. Jie gali tiesiog sėdėti ir apie nieką negalvoti. Todėl jie iš sugeba daryti tai, kad mums atrodo mistiška. Rankos mostu atrakina užraktą arba vaikščioja nepastebėti. Jie žino, kaip nesukelti bangavimo Visuotinėje Energijoje. Jie moka save valdyti. Jie moka vienu metu susikaupti ties vienu vieninteliu dalyku. Kuo ilgiau galite išsėdėti ramiai ir suvaldyti savo mintis, tuo didesnė galimybė, tuo laisvesnė tampa Jūsų turima energija. Tai moko kantrumo, sugebėjimo priimti ir besąlygiškai būti. Tai gebėjimas, kuris teigiamai paveiks kiekvieną gyvenimo aspektą. Tai puikus būdas patobulinti gydymo technikas.

  4. Išmokite leisti įvykiams „vykti“. Ar tai būtų sena problema, ar įsisenėjusios emocijos, leiskite viskam vykti savaime. Visus klausimus spręskite kaip galima greičiau. Tai nejauks Jūsų minčių ir emocijos tekės ramiai,tolygiai. Išmokdami leisti įvykiams vykti, tuo pačiu atsikratome išankstinių nuostatų apie tai, kaip viskas turėtų vykti. Jei nesugebate leisti viskam vykti savaime, Jūs bandote visa tai kontroliuoti. O jei bandote kontroliuoti įvykių eigą, užveriate daug kelių asmenybės ir dvasiniam augumui. Kai tik galite, leiskite įvykiams vykti savaime.

  5. Prisimenate “Vienovės įstatymą”? Kai apie ką nors galvojate, tai pritraukia panašias mintis. 20 sekundžių susitelkus tie viena vienintele mintimi ji pritraukia tokį pat kiekį grynos, to paties rezonanso ir kokybės energijos. Ar įsivaizduojate, ką galite padaryti vien 2 minutes susitelkę ties viena vienintele mintimi!? Tokia “lygtis“ tinka ir pozityvių, ir negatyvių minčių atveju. Atidžiai stebėkite, kontroliuokite savo mintis. Kiekvienas Jūsų atliekamas veiksmas prasideda nuo minties. Kokios buvo Jūsų mintys?

  Kaip suformuoti psi kamuolius

  Psi kamuoliai (pradedantiesiems). Psi kamuolių kūrimas – energijos formavimas minčių pagalba. Manipuliuoti energija kur kas paprasčiau nei fiziniais objektais, taigi tai svarbus uždavinys pradedančiajam.

  Tobulėjimo metodai

  Pirmasis pratimas. Laikykite rankas prieš save, delnai atsukti į veidą. Užsimerkite ir atsipalaiduokite. Susikoncentruokite į erdvę tarp rankų, pajauskite ten energijos kamuolius. Pabandykite sustiprinti šį energijos lauką vizualizuodami, kaip jis vis stiprėja. Jei kamuolio nejaučiate, atitraukite rankas vieną nuo kitos, o tada vėl mažinkite atstumą tarp jų bandydami pajausti energijos tašką. Aš jaučiu tai kaip dilgčiojimą rankose ir trečiojoje akyje.

  Antrasis pratimas. Aš manau, jog Psi kamuoliai Turi Daug Bendro su Telekineze, turiu galvoje, telekinezė yra Psi forma, taigi kaip galima pasiekti telekinezę, jei nežinote, kaip tai padaryti. J Sudėkite rankas taurės forma. Užsimerkite. Atpalaiduokite rankų raumenis (akys užmerktos). Leiskite energijai tekėti į Jūsų rankas, nes visi psi kamuoliai – energijos kamuoliai. Nesijaudinkite, jei pirmą kartą nepavyksta šito pamatyti, tiesiog Jūs turite tam skirti daugiau energijos. O jei tuo netikite, tai KODĖL BANDOTE TAI DARYTI? Bandykite toliau. Aš dar nemačiau savo energijos kamuolių, bet jaučiu energiją. Jei Jūsų rankos trūkčioja, tai geras ženklas. Tai reiškia, kad Jūs galite juos pamatyti, mesti juos į ką nors ir stebėti, kas iš to išeis!

  Kaip formuoti savo telekinezinius gebėjimus

  Bet kas gali išmokti pajudinti daiktus minčių pagalba. Šis pratimas padės tobulinti savo telekinezinius gebėjimus.

  Ko prireiks:

  * Stiklinio kvortos (Lietuvoj tiks ir litro J Vert past.) tūrio indo metaliniu dangteliu;

  * Plono juodo siūlo;

  * Klijų;

  * Medinio degtuko;

  * Mažos adatos;

  * Molio.

  Indo paruošimas:

  1.

  Išplaukite indą ir leiskite jam išdžiūti;
  2.

  Nupjaukite degų degtuko galiuką. (Būkite atsargūs, nenupjaukite šalia galiuko L(?)Šitoj vietoj nesupratau. Vert. Past.);
  3.

  Uždėkite degtuką ant gabalėlio molio;
  4.

  Perverkite adatą per degtuko vidurį. Darykite tai lėtai, sukamuoju judesiu. Jei adata per didelę, ji sulaužys degtuką. Degtukus galite pamerkti į vandenį ir 2 min. pašildyti mikrobangų krosnelėje ir taip juos suminkštinti;
  5.

  Perverkite adatą iki pusės;
  6.

  Nuvalykite molį nuo adatos ir degtuko.
  7.

  Atmatuokite ir atkirpkite tokio ilgio siūlą, kad jo pakaktų nuo dangtelio iki butelio vidurio;
  8.

  Priklijuokite vieną siūlo galą prie vidinės dangtelio pusės;
  9.

  Kitą siūlo galą priklijuokite degtuko viduryje, kiek aukščiau nei per degtuką eina adata;
  10.

  Leiskite klijams išdžiūti;
  11.

  Įleiskite adatą, degtuką ir siūlą į indą ir užsukite dangtelį.

  Indas turėtų atrodyti taip, kaip parodyta paveikslėlyje.

  Kaip naudoti indą.

  1.

  Pastatykite indą ant stalo;
  2.

  Stovėkite ar sėdėkite šalia taip, kad neliestumėte stalo;
  3.

  Rankos laikomos delnais į vidų apie 3 colius nuo indo. Rankas laikykite adatos aukštyje;
  4.

  Giliai kvėpuokite ir sutelkite dėmesį į adatą;
  5.

  Truputį pajudinkite rankas į priekį ir atgal įsivaizduodami nuo jų adatos galiuko link judančią energiją. Tiesiai į adatą, kad ją pajudintumėte.

  Prisiminkite: nedarykite to ilgiau nei 20 min. kasdien. Jei pajutote galvos skausmą, pratimą nutraukite. Galvos skausmas praeis. Rezultatus pastebėsite praėjus 6 savaitėms, bet tai gali užtrukti ir iki 6 mėnesių. Geriausi rezultatai pasiekiami vėlai vakare ar naktį prieš miegą.

  Daikto lankstymas (deformavimas)

  Pirmas pratimas

  Nurodymai, kaip lankstomi šaukštai, šakutės, raktai.

  1.

  Pasirinkite daiktą, su kuriuo dirbsite;
  2.

  Laikykite jį rankoje ar abiejose rankose (kaip Jums patogiau);
  3.

  Sėdėkite ramiai, patogiai, kvėpuokite, atsipalaiduokite;
  4.

  Išlaisvinkite protą/psichiką nuo išorinio triukšmo ir minčių. Prisiminkite, likite susikoncentravę;
  5.

  Būkite užsimerkę, pirštų galiukais lėtai patrinkite daikto, laikomo rankose, paviršių;
  6.

  Jauskite, negalvokite apie tai, bet jauskite, koks to daikto paviršius. Įsijauskite į molekulių, atomų, energijos tekėjimą.
  7.

  Tam gali prireikti kelių bandymų. Jūs imsite jausti tos akimirkos energiją.
  8.

  Būtent tuo momentu, kai Jūs pajaučiate, jog Jūs ir daiktas yra vientisas energijos mišinys, tiesiog sulenkite jį. Jei Jūs viską padarėte teisingai, jis sulinks!!!
  9.

  Prisiminkite, NIEKADA nenaudokite jėgos! Šio pratimo užduotis – ne jėga sulenkti daiktą.

  Antras pratimas

  Šaukšto sulenkimas

  Pusvalandį medituokite;

  Susiraskite šaukštą ar šakutę;

  Laikykite įrankį rankose;

  Atsisėskite ramioje vietoje, giliai kvėpuokite, atsipalaiduokite. Atsiskirkite nuo visų minčių ir garsų;

  Užmerkite akis, lengvai patrinkite pirštų galiukais šaukšto rankenos paviršių. Jauskite paviršių apie jį negalvodami. Tapkite jo dalimi, metalo, Jūsų pirštų galiukų atomai, oras susimaišo ir teka kartu tarsi vanduo. Įsivaizduokite, kad jie pavirsta skysčiu;

  Tam gali prireikti kelių bandymų. Jūs imsite jausti tos akimirkos energiją ir metalo šilumą;

  Tuo momentu, kai pajuntate energijos impulsą, sulenkite įrankį. Nenaudokite fizinės jėgos, tai nėra Jūsų jėgos išbandymas, kaip Jūs rankomis gebate sulenkti šaukštą ar šakutę. Jūs jau žinote, kad galite tai padaryti. Čia išbandoma Jūsų psichikos/minčių galia.

  Pratimai, padedantys vystyti Jūsų gebėjimus

  Pratimas su kompasu.

  Tai pratimas, kurį kartas nuo karto padarau savo malonumui. Tai vienas iš paprasčiausių įrankių. Žinau, kad tai prieinama kiekvienam ir nėra labai brangu. Kodėl kompasas? Todėl, kad kompaso rodyklė gali judėti patirdama mažiausią paviršiaus pasipriešinimą ir trinties jėgą.

  1. Padėkite kompasą ant lygaus, stabilaus paviršiaus. Nesvarbu, kokią kryptį rodo rodyklė. Kažkada manęs klausė, ar tai pratimas, susijęs su laikrodžio rodyklės judėjimo kryptimi. Tačiau tai buvo tuomet, kai aš iš tiesų priverčiau rodyklę judėti priešinga laikrodžio rodyklei kryptimi. Tai įvyko laboratorijoje, kai dalyvavau ištrinant garsinius trikdžius ir „baltąjį“ triukšmą iš kasečių įrašų. Tai buvo eksperimento dalis, kurio metu įraše mes turėjome ištęsti tonus arba dūžius. Sakykime, normalus pasiskirstymas buvo 10 dūžių per 10 sekundžių. Mano, kaip ir kitų, dalyvavusių eksperimente, užduotis buvo ištęsti signalus, kad toje pačioje laiko atkarpoje jų išsitektų daigiau. Tai veikė, tačiau kartas nuo karto atrodydavo, jog aš juos trumpinu, bet tai jau visai kita istorija.

  2. Tai rankoms skirtas pratimas. Laikykite vieną ar abi rankas virš kompaso 1 ar 2 colių atstumu. Užsimerkite, bet jei užsimerksite, Jums reikės pagalbininko, kuris stebėtų rodyklę. Manau, galima tai ir nufilmuoti, kad po to galėtumėte pažiūrėti įrašą. NIEKO NEGALVOKITE! Tiesiog atsipalaiduokite laikydamas ranką virš kompaso ir žinodamas, kam ryžotės. Tada tiesiog leiskite neutraliam tinklui Jūsų smegenyse daryti tai, ką jos žino kaip daryti. Tačiau būkite atidūs, suvokite, kodėl darote tai, ką darote, tačiau negalvokite apie tai. Tai viskas. Jūsų smegenys neturi atlikti pažintinių funkcijų. Jūs galite jausti arba ne energiją, tekančią Jūsų rankomis ir pirštais. Aš paprastai tai jaučiu. Kartais mano plaukai pasistoja piestu tarsi būčiau išsigandęs ar į mane būtų trenkęs perkūnas. Tačiau visa tai nėra svarbiausia. Jūsų vienas vienintelis to momento tikslas – priversti rodyklę pajudėti.

  Įspėjimas. Nenaudokite brangaus kompaso, nes po pratimo kompasas paprastai tiksliai jau nebeveikia. Ši energija paprastai pakeičia kai kurias struktūras.

  Pratimas su vandeniu ir kamščiu

  1. Tai kitas paprastas pratimas Jūsų psichokineziniams įgūdžiams lavinti. Vandenyje kūnas patiria mažą trintį ir pasipriešinimą. Jau Jums pavyks panaudoti telekinezinę energiją, tai bus vienas iš paprasčiausių pratimų. Iš esmės Jums tereiks dubens su vandeniu, kamščio ir mažos sąvaržėlės. Jei norite, sąvaržėlę prie kamščio galite priklijuoti, nes Jums reikia kamščiui pridėti šiek tiek svorio, kad jis neplaukiotų veikiamas kambario oro srovių. Kitas būdas – kamščio viršuje padaryti griovelį. Ištiesinkite sąvaržėlę ir įdėkite į griovelį. Tinka abu būdai.

  2. Kaip ir pratime su kompasu, laikykite rankas vieno ar dviejų colių atstumu nuo kamščio. Atsikratykite visų išankstinių nuostatų, kaip visa tai turi įvykti. Tiesiog leiskite energijai tekėti. Jauskite, kaip ji juda Jūsų rankomis ir Jūsų pirštų galiukais. Jei pratimas pavyksta tikrai gerai, Jūs turėtumėte priversti kamštį plaukioti po visą dubenį.

  3. Badykite prisiminti, kad tai, kas turi įvykti, vyksta tarp sąmoningumo ir buvimo už sąmonės ribų fazių. Buvimas be sąmonės šiuo atveju, ne nualpimas, tai kas kita. Turiu galvoje fazes, kuomet realybė suvokiama, ir kai tas suvokimas dingsta. Pamenu, kai pirmąkart išbandžiau šį būdą, prieš daugelį metų, kaip tik pradėjau tuo užsiimti. Aš vis bandžiau ir bandžiau (bet vis Tikėdavausi ir Mąstydavau apie realybę), o kamštis vis nejudėjo. Kol netikėtai suskambo telefonas, ir tą skilimo sekundę, kai mintys nuo eksperimento buvo perkeliamos į skambutį, tą momentą, kai NIEKO NEGALVOJAU, kamštis dubenyje nuplaukė į šoną!

  Plūduriuojantis medinis pagaliukas

  Pirmas pratimas.

  Pusvalandį medituokite.

  Į peršviečiamą stiklinį dubenį pripilkite vandens. Į dubens vidurį įmeskite dantų krapštuką ar kitą mažą medinį daiktelį. Kadangi vandenyje daikto neveikia trinies jėga. Bus lengva jį pajudinti, nes jis patirs daug mažesnį pasipriešinimą.

  Įsitaisykite patogiai ir giliai kvėpuokite.

  Žiūrėkite į dantų krapštuką. Įsivaizduokite, kaip Jūsų minčių „ranka“ stumteli objektą, įsivaizduokite, kaip jis slysta vandeniu į kitą dubens pusę. Jauskite jį stumiančią energiją. Po kurio laiko turėtumėte pastebėti nedidelį judėjimą. Rankomis galite nukreipti energiją, bet nelieskite ir nepūstelkite ar rankos judesiu sukelta oro srove nejudinkite krapštuko.

  Kai tik tai išbandysite ir įsitikinsite, kad jau supratote, kaip visa tai reikia daryti, ženkite dar vieną žingsnelį į priekį. Įsivaizduokite, kad spaudžiate objektą ir bandydami panardinti į vandenį. Tai pareikalaus dar didesnio susikaupimo, bet ir rezultatai dar reikšmingesni.

  Fiziniai objektai (pažengusiems)

  Eksperimentų metu galite bandyti pajudinti daugybę daiktų. Keletas pasiūlymų: šaukšto, balansuojančio ant puodelio krašto pajudinimas (šalia galite laikyti ranką). Žvakės liepsnos išlenkimas. Švytuoklės judinimas. Arba išbandykite dar sudėtingesnes užduotis, pvz., bandykite kilstelėti daiktus (taip pat ir save), uždaryti duris ir pan. Daugiau metodų pažengusiems ieškokite puslapyje pažengusiems ar puslapyje apie levitaciją.

  Fizinė telekinezė

  Mažo objekto pajudinimas

  Pasirinkite mažą, lengvą objektą, galbūt padarytą iš lengvo metalo, pvz., nebrangų žiedą.

  Atsikratykite bet kokių minčių. NIEKAS neturi Jūsų trukdyti. Neįsileiskite jokių klaidinančių minčių, arba Jums nepavyks. Koncentracija yra esmių esmė.

  Tarp savęs ir objekto suformuokite „tunelį“. Vizualizuokite jį. Visa kita yra už tunelio, taigi už Jūsų matymo lauko.

  Dabar įsivaizduokite, kaip Jūsų minčių ranka traukia objektą. Kai pajusite traukimą, gali kilti noras mintyse skleisti tam tikrus garsus, bylojančius apie stiprų magnetinį lauką (nnnn…. nnn…. nnnn…. ) Tai gali skambėti keistai, bet tai veikia!

  Nesitikėkite, kad tai padaryti pavyks patį pirmą kartą. Taip gali būti, bet gali būti, kad nieko neišeis. Todėl vis bandykite ir bandykite. Jei negalite tam skirti laiko ir kantrybės, nekvaršinkite sau galvos ir visai to nedarykite.

  Kodėl nepavyksta priversti daiktų judėti ar pakilti?

  Yra pagrindinės taisyklės, apie kurias galime nieko nežinoti ar jų nesuprasti, bet, nepaisant to, jos veikia!!

  Viena iš priežasčių, kodėl taip sunku priversti daiktus pajudėti ar pakilti – trintis, pasipriešinimas ir pan. Aptarkime tai. Jūs bandote priversti vazą čiuožti baro paviršiumi. Pagalvokite apie šiuo atveju varomąsias jėgas. Ar suvokiate, kiek energijos reikia šiam veiksmui atlikti? Daug !! tai sunkiau nei sulenkti šaukštą ar šakutę. Kodėl? Todėl, kad čia susiduriame su horizontaliais atstumais tarp objektų masės centro ir sąlyčio su paviršiumi taško. Trintis, pamenate? Tikrai lengviau daiktą pakelti (levitacija) nei patraukti. Prisiminkite, juk norite pradėti nuo lengvesnių dalykų, o paskui suvoksite, kad galite pereiti ir prie sudėtingesnių. Tik prisiminkite, kad TAI įmanoma!

  Šokanti liepsna

  Pusvalandį medituokite.

  Saugioje vietoje uždekite žvakę. Geriausia balta žvakė ant balto stalo.

  Įsitaisykite patogiai ir giliai kvėpuokite.

  Žiūrėkite į žvakės liepsną. Apie nieką negalvokite, išvalykite mintis, bet liepsna lai tebūna prieš Jus.

  Netrukus Jūs matysite vien liepsną. Na stalą, ne žvakę, ne kambarį ir Jus supančius daiktus, o tik liepsną.

  Dabar įsivaizduokite, kad liepsna ištįsta į viršų, ji vis plečiasi ir darosi šviesesnė. Galite pakelti ranką virš liepsnos ir įsivaizduoti, kad traukiate liepsną aukštyn. Įsivaizduokite, kaip liepsna traukiasi, mažėja. Įsivaizduokite, kaip ji mirga ir šoka. Įsivaizduokite, kaip ji išlinksta. Darykite tai tol, kol pasijusite, jog Jūs ir liepsna, tai viena ir liepsna daro tai, ko norite Jūs.

  Treniruokitės tol, kol pavyks tai daryti visai lengvai, tada mintimis pabandykite žvakę užgesinti. Ar galite vėl ją uždegti vien minčių pagalba? Hmm… viskas įmanoma!

  Psi ratai

  Tai paprastas pratimas tobulinti telekinezinius gebėjimus.

  Paimkite metalinį smeigtuką plokščia apskrita galvute ir pastatykite jį taip, kad smaigalys žiūrėtų į viršų. Paimkite mažą balto popieriaus kvadratėlį (0,8 x 0,8 cm, o gal dar mažesnį) ir atsargiai uždėkite ją ant smeigtuko. Popierėlį galite pakeisti gabalėliu kruopščiai iškirptos aliuminio folijos, jei Jums patogiau dirbti su metalo energijomis.

  Pusvalandį medituokite.

  Dabar atsisėskite priešais „psi ratą“, kurį tik ką suformavote. Atidžiai žiūrėkite į vieną popieriaus kvadratėlio kampelį.

  Sutelkite visą savo energiją į tą kampelį, taip, kad popierėlis ant smeigtuko imtų suktis. Įsivaizduokite, kad ratas (popierėlis) ant ašies (smeigtuko) ima suktis greitai. Išlaikykite sukoncentruotą dėmesį tiek, kiek Jums prireiks, kad priverstumėte ratą (popierėlį) suktis greitai.

  Kai gerai išmoksite atlikti šį pratimą, pabandykite numesti popierėlį nuo smeigtuko!

  Siūbavimas ant virvelės

  Pusvalandį medituokite.

  Atkirpkite ~ 25 cm ilgio siūlą. Pririškite prie jo adatą, dantų krapštuką, trumpą medinę rykštelę ar pan. Pakabinkite siūlą taip, kad galėtumėte patogiai sėdėti priešais kabantį objektą.

  Sėdėkite pakankamai toli nuo siūlo, kad savo kvėpavimu nepriverstumėte jo siūbuoti. Palaukite, kol objektas, pakabintas ore, visiškai nebejudės.

  Giliai įkvėpkite.

  Sukaupkite visą dėmesį į vieną objekto pusę, nesvarbu, kairę ar dešinę. Įsivaizduokite, kad objektas ima lėtai suktis, tarsi Jūsų mintys išties būtų jį stumtelėjusios. Pirštais galite nukreipti energiją reikiama linkme, bet tik nelieskite objekto.

  Kai jis ima suktis, įsivaizduokite, kad Jūsų energija verčia judėti jį vis greičiau. Objekto sukimasis turėtų sustiprėti.

  Treniruokitės. Kai įvaldysite šį metodą, bandykite priversti objektą siūbuoti.

  Sėkmės!

 17. toro,na perskaiceu daugeu nei puse,toliau neapsimoka man skaityt,kadangi nemoku medituot,taj istikruju butu geraj jej parasytum kaip taj reikia daryt,tixleu kaip tu taj darai…o aplamai taj jej tu is kns gal kada susitikt noresi?as wat tik seip pasiulau,nieko nepagalwok…

 18. isties daug cia sugebejimo ir mokslo nereikia tm skirk per diena bent min geriau apie valanda vakare kad niekas netrukdytu tuomet atsipalaiduok ir na pabandyk pajusti na jai megsti muzika suprasi siurpuliuka beganti per kuna dazniausiai tai pasijaucia ties saules rezginiu arba ties ten kur tuetu buti trecioji akis kai pabandysi parasyk man

 19. galbut butu norinciu padaryti bandyma su savo psichika? na tarkim telekineze
  tuomet sukurciau kita atskira tema skirta bandymo dalyviams ir stebetume pokycius tarkim vieno menesio begyje galbut metu begyje ar pan ar atsiratu norinciu pabandyti????????????

 20. Hmm…tikrai idomu noreciau pabandyti,tiks vat dabar bandau su tuo vandens balionu kaip buvo parasyta saite.Bet sociai laiko turesiu ir tam.O tiesiog savo namuose bandai ir rasai kaip tau sekasi a ne?

 21. Tikrai ispudinga.Visa gyvenima domiuosi siais dalykais.Nors daugeli cia aprasytu budu jau seniai zinojau, bet perskaicius dar labiau praturtinau savo zinias.Treniruojuos jau gana ilgai, tik beda ,kad dariau per ilgas pertraukas.Taciau dabar vel griztu prie darbo.Siuo metu man tai yra svarbiausia.Zmones,atsiminkit,bandyti tikrai verta,tik nepasiduokit abejonems.

 22. cia apie dvasiu kvietima niekas nesneka………. ir to niekada nepainiokite nes zaidimai su dvasiomis istiesu yra pavojingas reikaliukas…….. o cia kalbame apie zmogaus galimybiu ribas kuriomis netikiu esant ta prasme netikiu kad zmogus turi kazkokia nubrezta riba kurios virsyti negalima…….

 23. Hxarexus rašė:

  Ne matai sitas dvasiu kvietimas ir yra tam kad pabudint zmogiskas galias savo.

  na bet taj pavojinga bet reiia apsieiti ir be to nes antraip visi bandziusieji greiciausiai atsidurs psichuskeje……… na kitu dvasiu kvietimas man ne prie sirdies reikia apsieiti savimi ir neieskoti pagalbos ir kito pasaulio……..

 24. Matai abejoju ar jie atsirastu psichuskeje nes jie nedatenptu iki jos.Kur siaip kvieciamos dvasios tik del kad jas pamatyt ir pabendraut su jom(nors abejoju ar kas nors dar bendravo).O Misucra daro viska atvirksciai tu isikvieti dvasia ir turi su ja padaryti sanderi tada ji tawe apses ir gausiu jos dovanas.Nu kaip cia raso sioje knygoje "Uzdraustasis dvasiu pasaulis" japoniskas knyga.

 25. Hm,vat kaip.Nu gan rimtas dalykas, nemanau,kad vertetu prasidet.Visgi kistis i Ana Pasauly dar pilnai neistirinejus SIO yra ne tik rizikinga ir pavojinga…Bet juk daznai uzsispyrimas ir smalsumas nugali.

 26. Nubijok as ne toks daunas atsiprasant kaip mano mielas draugas Hxarexo kuris nori parodyt tokius dalykus as ne velnio nerasysiu kaip jis daromas tik pasakau pati pavoju o tai abejoju ar yra blogai.

Parašykite komentarą