2024 21 gegužės

29 thoughts on “Atsiliepimai apie vyrus persus – kokie jie?

 1. nerasi tu cia atsakymo, eik i supermamas.lt arba islamas.lt. ten rasi daug musulmoniu fanatikiu ir visos kaip viena giedos kokie jie nuostabus ir kaip seimoje gerbiama moteris.


  as is principo esu pries santuokais su muslimais, nes muslimas vyras gali vesti krikscione, o krikscionis musulmone – ne. todel jie man tera religiniai fanatikai su iskreiptu pasaulio suvokimu.

  p.s. kas per persai? jie dabar zinomi kaip iranieciai, tai vadinkim daiktus ju tikrais vardais.

 2. SweetAngel rašė:

  Noreciau sulaukti is Jusu, mielieji, atiliepimu apie vyrus persus. Butu malonu, jei, zinoma, yra galimybe, kad tai, apie ka plepesim, butu grindziama pavyzdziais, realiais faktais, o ne tai ka susikursime savo galvoje ir po to noresime viesai pateikti. Mane domina persu poziuris i moteris, pagarbos lygis, persu charakterio savybes, persu asmenybe seimoje ir pan.

  Dekoju Jums visiems.

  I.V.

  =))

 3. dairymilk rašė:

  =))

  4. Jei neturite ką pasakyti, geriau nerašykite. Tušti postai, šypsenėlės nepageidaujami ir trinami. Taip pat nerašykite dideliu šriftu ar ryškiomis spalvomis. Tokį tekstą labai sunku suprasti.

 4. SweetAngel rašė:

  Pagal wikipedia, "Persai – iranėnų tauta, daugiausia gyvenanti Irane bei kaimyninėse šalyse įskaitant Persų įlankos arabų šalis" 😀 tavo meiluzhis is irano. taip sakyk ir visi supras apie snekam.

 5. na jie labai grazus 🙂 bet draugaut gyvent su jais yra nesamone…kaip suprantu jo tikejimas yra musulmonu…as tai nenoreciau kad mane uzrakintu dauzytu o paskui mano vaikus del to kad nepasimelde po pietu…
  mano drauge pastoviai su tokiais draugaudavo tai kiek cirku budavo…dabar laiminga gyvena su lietuviu…
  nesuprantu is tiesu lietuviu moteru …….

 6. Jom patinka smurtas, būt mušamom.. Tokia jų psichologija. Va.. protingai pasisakiau. Šiaip, vat taip ir gaunasi, kai myli ir lieki mušama. Tipo myli, tipo neturi kitų namų.. Arba čia tos moterys, kurios nenori lygių teisių su vyrais. Bet nelabai suprantu, iš kur tas pareina.

  O tuoktis su musulmonu tik tada, jeigu gūtų įmanoma nepriiminėti kitos religijos per prievartą, nes čia absurdas.

 7. Jis iki 15 metu gyveno Irane, o po to su visa seima atsikele gyventi i Vokietija. Cia baige mokykla, studijuoja magistranturoj siuo metu. Labai veiklus zmogus, turintis daug tikslu gyvenime ir ju siekiantis. Turi 2 verslus, tad dirba daug, nuo ryto iki vidurnakcio. Visa seima ju tokia: visi labai darbstus ir apsukrus gyvenime. Jo mama ir sesuo nenesioja jokiu galvos apdangalu. Jo seimai alkoholiniai gerimai nera svetimi, esant progai mielai paragauja. Nemaciau ne vieno karto, kad jis melstusi. Valgo jie viska, isskyrus kiauliena. Seima – didele vertybe (tiesa sakant, labai nustebino ju vieningumas, atsakingumas vieni uz kitus, pagalba vieni kitiems….)

 8. SweetAngel rašė:

  Jis iki 15 metu gyveno Irane, o po to su visa seima atsikele gyventi i Vokietija. Cia baige mokykla, studijuoja magistranturoj siuo metu. Labai veiklus zmogus, turintis daug tikslu gyvenime ir ju siekiantis. Turi 2 verslus, tad dirba daug, nuo ryto iki vidurnakcio. Visa seima ju tokia: visi labai darbstus ir apsukrus gyvenime. Jo mama ir sesuo nenesioja jokiu galvos apdangalu. Jo seimai alkoholiniai gerimai nera svetimi, esant progai mielai paragauja. Nemaciau ne vieno karto, kad jis melstusi. Valgo jie viska, isskyrus kiauliena. Seima – didele vertybe (tiesa sakant, labai nustebino ju vieningumas, atsakingumas vieni uz kitus, pagalba vieni kitiems….)

  Neturės laiko tau 😉
  Em…ok. Nežinau. Tau spręst. Bet po to nesiskųsk čia forume, kad muša tave, o tu nežinai, ką daryt.

  emmmm žiūrint, kas įeina į tas šeimos vertybes. jei žmona viena iš jų, turėtų būt ok, o jeigu ne..

 9. Aš žinau vieną tokią porelę. Vyras iš egipto, bet grynas arabas, žmona lietuvė, mėlynos akys, šviesūs plaukai. Taigi jau susituokę gal 5 metai. Vyras jau kiek kartų buvo ją primušęs =))

  edit: noriu, tą ir RaŠAu … :-@

 10. mushimas cia niftemu, must gali ir arabas ir kitaicas ir lietuvis. tiesiog jie yra labai linke primest savo kultura. jeigu del eilinio patino esi pasirengusi keist savo iprocius, atsisakyt kai kuriu vakaru kulturos elementu, o gal net ir savo religijos issizadet(nesvarbu tikinti tu ar ne) – tada pirmyn, ir is anksto susitaikyk su tuo, kad tavo vaikai bus visokie Mohamedai ar Ahmedai, be abejo uolus musulmonai, ir skyrybu atveju jis padarys viska kad vaikas liktu su juo, jo seima. daug musulmonu i jus, vakarietes, ziuri viso labo kaip i inkubatorius ju palikuonims :D. tai tiek.

 11. Iprociu keist neketinu, atsisakyt vakaru kulturos elementu taip pat, religijos issizadet tuo labiau…Ir bendraudamas su manim jis ta mato…Bunu atvira, rodau as jam savaja as, nematau reikalo veidmainiauti: stipraus charakterio, megstancia vadovauti, principinga, zinancia, ko noriu is gyvenimo…Ir jam tai patinka…Jam nereikia merginos (veliau zmonos) namu seimininkes, kad nuolat sokinetu aplink ji, kad nuolat valgis garuotu. Sokiejimas turi buti sveikam laipsnyje ir is abieju pusiu…

 12. Kol kas draugaujam, o apie vestuves as visiskai nekalbu, apie vaikus tik tiek, kad labai jie man patinka…Del vardo paminejimo ir religijos, taip, visai idomi butu jo reakcija… Bet jo brolis savo vaikeliui dave visai ne musulmoniska varda – Noel ….

 13. Someone rašė:

  Bet jo brolis savo vaikeliui dave visai ne musulmoniska varda – Noel ….

  nu žinok jis visai lietuviškas vardas, man net į petrą panašus šiek tiek, atsibusk!!! tai senovės žydų vardas. Nors žydai ir Musulmonai visąl laiką kariauja, bet tai glaustai susijusios religijos su labai panasiais papročiais kilusiais iš to paties. tai, kad susitaikyk, kad tavo vaikų vardai bus Nojus arba Izaokas, apie mergaitę aš išvis nešneku…

 14. Litovec rašė:

  Tai kokio *** cia klausineji bl 😕

  6. Nesikeikite ir neįžeidinėkite kitų forumo dalyvių, gerbkite pašnekovą ir laikykitės kitų etikos taisyklių. Jei visiškai nelaiko nervai – cenzūruokite savo išsireiškimus (#!@%&$*@#).

 15. Jo brolio mergina vokiete, bet kazkaip auklejant vaikeli bent kol kas keblumu nekilo… Jei kilo, tai tik del to, kad jis taip pat i darbocholika nesa, bet lyg ir paskutiniu metu siek tiek situacija pasitaisius…

Parašykite komentarą