2024 21 gegužės

74 thoughts on “Bazas

 1. Originalus pavadinimas užsieni – Poppers, Lietuvoje – eterinis aliejus arba tiesiog eteris. Dar Lietuvoje žinomas kaip bazas
  Tiesiogine paskirtis – kambario aromatas, kuris naudojamas sueities metu, tiesiog atidarius buteliuką ir padėjus kur nors prie lovos, leidžiant jam garuoti, tai padidina sueities metu patiriamą malonumą.
  Pagrindine sudėtis Iso-butyl ir Amyl nitritai. Šie nitratai padeda atsipalaiduoti , tai yra tie raumenis kurie supa mūsų kraujagysles, tokių būdų jūsų kraujagyslės išsiplečia ir greičiau varinėja kraują, kas daugumai žmonių suteikia trumpalaikią euforijos būseną, dauguma sutinka, kad tai yra nepakartojama sueities metu.
  Mokslininkai tyrinėja šį produktą jokio kenksmingumo žmogaus organizmo atžvilgiu nenustatė, nors buvo įvairių teorijų, kad apie šių produktų kenksmingumą, tačiau to nebuvo nustatyta ir kiek yra žinoma niekas nuo jų nėra nenukentėjęs. Taipogi šie nitratai nenaikina smegenų ląstelių.
  Vienintelis pastebėtas dalykas, yra tai, kad dažnai uostant gali suskaudėti galva, tai gali atsitikti dėl to, kad Jūsų bandyta rūšys Jums kiek per stipri ir turi aitrų aromatą. Rekomenduojama pabandyti kitas rūšys. Taipogi be galvos skausmų dažniausiai neapsieinama bandant nekokybiškas rūšys, kurių sudėtyje gali būti nekokybiškų priemaišų arba bloga nitratų koncentracija.

 2. sudas ir viskas tas buzzas kelis kart bandziau neptiko, ypac nepatartina prisigerus uostit lb chujova buna po jo. O siap ne mano reikalas kas nori tie uosto, man netrukdo.

 3. Čia tai drastiškai nesakysiu – vartoju.
  Bandžius ir jei yr noro ir pinigų galima nusipirkt. Juk teisėtas.
  Šiaip naudoju ne pagal tikrąją paskirtį.
  Smagu su draugais pasijuokt iš nieko. 🙂

 4. azalija rašė:

  kaip ka veikia, man tai begalo buna juokinga o draugei ne, nes pas ja aukstas spaudimas, cia tas pats kaip zole, jei uzsigruzines parukysi tai is sh*** gausis

  Tai kaip tik zole parukius, gruzas dingsta 😉

 5. no bazo gali pasijuokt tada kai pamatai raudonus savo draugus o seip galima prie jo prioprast keli draugai jau priprata esu uostes bet tai spaudima sukelia ir viskas
  ir poveikis koke minute seio neverta tiek lt leist ant tokio sudo.

 6. as ji platinu. Kuo daugiau norinciu, tuo geriau man. O po to lai per likusias skyles sutraukti megina, nam jau nebesvarbu. Man negali buti svarbu. Seip prasizioju jog tai eterinis aliejus ir pasakau tikraja paskirti, bet niekam tai neaktualu. Tai kodel as tureciau uz juos rupintis? As UZ

 7. tau brangus… o is tikro jis nera jau toks. Tiesiog kiekvienas nori uzsidirbti. Sekso reikmenu parduotuvese, jo kaina isvis nenormali. Kodel nelaikyti tokios kainos, jei vistiek kazkas pirkdamas erotiniu prekiuy, nupirks ir ta brangia bonkute?
  Šūdas? Meginai sekso metu?
  Ir isvis, kodel si tema plaukioja lyg ir ne vietoje? Sioje temu skiltyje, daug kas parasys jog veza, svaigina ar kaip antai šūdas. O jei butu sukurta ties sekso sritimi, nu pagal paskirti, tai gal visai kitaip butu zmones rase.

 8. Panasu s esu girdejus, atsimenu, kai klasioke buvo atsinesus i mokykla tokiu milteliu mazam indely, tai keli klasiokai buvo apsiniuchine per geografijos pamoka, nes nebuvo tada mokytaus. 😳

 9. panikė rašė:

  Panasu s esu girdejus, atsimenu, kai klasioke buvo atsinesus i mokykla tokiu milteliu mazam indely, tai keli klasiokai buvo apsiniuchine per geografijos pamoka, nes nebuvo tada mokytaus. 😳

  Snufas koks ar ka? Abejoju ar tavo klasiokai tiek nusivaziave, kad narkotikus nestusi.

 10. Andriuha rašė:

  Maciau kaip kazkokie mazvaikiai is tu saldainiu zozoliu berods miltelius isbarsto ir po to traukia :respekt:

  Cia tai vaikiskas issidirbinejimas, bet dabar atrodo ju jau nebeprekiauja bent as nebemaciau. Atsimenu kai mazesnis buvau 13-14m tuos zozole megau.

 11. azalija rašė:

  Originalus pavadinimas užsieni – Poppers, Lietuvoje – eterinis aliejus arba tiesiog eteris

  Nu ir žmonių bukumas. eterinis aliejus skiriasi iš esmės nuo eterio.

  O bazas yra eterio ir kžkokių priedų mišinys.

  Jo aš jį naudoju pagal paskirtį, laboratorijose, kaip tirpiklį plauti pipetėms ir tt

 12. brilliant rašė:

  Ateina penktokai i šule prisiuoste bazo ir kikena iš bet ko. O,kad vaidina,kad maivosi..Nu vienu žodžiu,cirkas be pinigų 😀

  Tai kad bazo veikimo laikas labai trumpas. Nebent mokykloj prisiuosto.

 13. brilliant rašė:

  Sugeba ir mokykloj.

  Pas mane klasėj seniau uostydavo. Ką žinau, nematau čia nieko gero, bet ir labai blogai nėra. Bazas kelia spaudimą, todėl ir apsvaigsti. Blogai tiems, kurių jis ir taip aukštas.

 14. Kažkada buvo laikai, kai per kokią nuobodžią pamoką bazo buteliukas praeidavo vos ne per visos klasės rankas :twisted:. O dabar kažkaip žiūriu sumažejo populiarumas. Šiaip geras dalykas, jei ne per dažnai. Nes širdžiai šiaip kenkia labai.

 15. Palaukit bent 16, kad sueitu, pries svaigindamiesi. Arba pradekit nuo silpnesniu dalyku, pvz snufo (uostomasis tabakas). Geri laikai buvo, atsimenu 10kl su draugu puse dezutes sutraukem tai visa pamoka zvengem ir ciaudejom

 16. HollywoodBaby rašė:

  Bent jau man tai snufas nepatinka. Visa nosis aplimpa tuo mėšlu, o poveikis tiktai kaip vaistų nuo slogos.

  Gal prasta bandei, nes lietuvoje nera gero, o vat vokietijoje tai lb gero yra, metu skonio tai taip itrauki i nosi biski galva apsisuka ir toks malonus jausmas nosyje saldantis.

 17. Aš nejaučiu nepaaiškinamo noro būt labiau suaugusi. Tiesiog darau tai, kas man atrodo priimtina ir nesuku sau galvos dėl nesamonių iš serijos " Tu dar per jauna… ". Ir labai nemėgstu, kai žmonės mane deda į kažkokią lentyną dėl amžiaus ir mano nuomonės nepriima rimtai.

Parašykite komentarą