2024 17 liepos

13 thoughts on “Būdai greitai pasikelti nuotaiką

 1. kelis naudoju
  1. užsidedu liūdna filma ir išsibliaunu..
  2. jei labai labai pykstu plėšau žornalus.. bet senai jau bebuvo
  3. einu linksmintis
  4. darausi grožio procedūras

  o dažniausiai tai darau generalinį tvarkyma!
  dar labai padeda supratyngos draugė kurios ir tarp eilučių supranta kad reikia čiupt vinco ir atlėkt! 😉

 2. Įvairiais gyvenimo tarpsniais, įvairūs būdai. Na, o dabar, tai be abejonės muzika. Ją galima pritaikyti pagal nuotaiką arba pagal pageidautina nuotaiką. Jei to per maža, tai pradedu gilintis į kito problemas ir tada mano problemos tarsi išnyksta. O kada jau atgaunu ramybę ir atstatau pusiausvyra, tai belieka tik pagalvoti, kad viskas aplinkui juk taip nuostabu ir nėr čia ko… Na kraštutiniais atvejais sprunku į gamtą, kuri prasideda vos 15m už namo. Ten jau ir giraitė, toliau ąžuolynas ir viskas bemat ištirpsta ir keičiasi.
  🙂

 3. Algis957 rašė:

  Na kraštutiniais atvejais sprunku į gamtą, kuri prasideda vos 15m už namo. Ten jau ir giraitė, toliau ąžuolynas ir viskas bemat ištirpsta ir keičiasi. 🙂

  Miela. Pas mane irgi prie namų gražus parkas yra ir vandens telkiniai.

 4. Gera kompanija, muzika, kartais rami vienatvės minutė, mėgstamas užsiėmimas ir t.t… Tačiau jei nuotaika tikrai suknista, nei vienas šių dalykų negelbės. Problemos išsprendimas – didžiausias džiaugsmas.

 5. Muzika, knyga, neįpareigojantis filmas, pasivaikščiojimas gamtoje, išsiverkimas, o jei labai blogai – išsirėkimas (tik čia jau retkarčiais būna įtraukti ir nelabai kuo dėti artimieji ;;))

Parašykite komentarą