2024 19 balandžio

51 thoughts on “Būrėjos

 1. Žinok neinu, kažkaip nenoriu žinoti aš tos savo ateities, paskui sužinosi, nusiteiksi ir lauksi kaip durnelis.. o dar pasakys ką nors, tai pulsi į depresiją ir nebematysi gyvenimo prasmės… kas nori tas tegu eina, bet man to tikrai nereikia.. 😮

 2. kazkaip as ir bijau.. dabar turiu tokiu graziu ateities planu ir jei man pasakytu bureja kad mano norai neissipildys tai tikrai zinau kad pulciau idepresij ir matyciau gyvenima juoda.. bet taip idomu suzinot kaip bus su draugu ateity… kaip bus su mokslais svajonem..
  bet girgejau kad jei jau nueini viena karta pas bureja tai kazkaip nueini ir antra.. lyg koks velnias trauktu.. 🙄

 3. tai nieks ir nekalba apie tuos skelbimus bureju ir t.t

  bet nesutinku su mintim kad patys esam likimo kalviai.. taip, mes galime pakoreguoti savo likima, ir net labai stipriai.. bet kiekvienas vistiek turim savo likima..

 4. O aš pas būrėją buvau du kartus. Aišku, ne pas tokią, kuri buria apsidėliojusi žvakėmis ar su kokia adata ką nors bando išsukti… Ir ateities rodančio gaublio ji neturėjo 🙂 Tik nereikia pradėt su kokiom dvasiom bendraut.

 5. skruzdele rašė:

  bet nesutinku su mintim kad patys esam likimo kalviai.. taip, mes galime pakoreguoti savo likima, ir net labai stipriai.. bet kiekvienas vistiek turim savo likima..

  pritariu

 6. as ne karto nebuvau..tik drauge( kaipo savamoksle) kelis sykius mete pasizaidziant …bet jau kaip ismete viena karta ! .. zodziu atitiko, tik nzn ar uztaike netycia ( nors nepanasu, nes keleta kartu permetinejo) ar pribure tai, kas nutiko 😉 poto atsiprase
  tai tiek..o burtis nezadu eit

 7. tokius žmones kitaip reikėtų vadinti. tik ne būrėjais. Jie gudresni kai kuriais klausimais . Nereikia klausinėti nei ateities , nei praeities. Jie patys pasakys kas jums aktualiau , kas tokie esat. Čia svarbiau.

 8. Ir kodel gi? Juk butent del to daugelis ir nori nueiti pas bureja antra karta. Kas cia tokio blogo?

  Kadangi as nelabai tikiu tuo, ka man pasake, todel per daug nenusivilciau to paties neisgirdusi. Be to, burejos visuomet linkusios pataikauti, joms labai sekasi pakelti nuotaika 😆 .

 9. rodė programą apie Vangą . Žmonės pasakojo prisiminimus apie ją. Viena tokia istorija , kai du draugeliai sugalvojo ją patikrinti. Atvažiavo ir laukia priėmimo. Išeina pas juos viena moterėlė ir sako , jūs vyrukai su apgaule atvažiavote , taip kad jūsų nepriims. Jiems nieko kito nebeliko.
  Ant durniaus eisi , ant durniaus gausi.

 10. Buvau as ir ne viena karta,bet pripasakoja pasaku ir paskui vaikstai uzsiparines ilga laika…
  Laikui begant matai,kad nieko tokio ka pasake neissipildo ir paskui jau netraukia pas tas burejas eiti,nes jau zinai kad vel pripasakos…
  Geru bureju yra,bet labai mazai…

 11. o koki..is kokios srities ir kaip ar visiskai issipilde???
  o kokie neaissipilde?? nors apytiksliai
  idomu..nesykio nesu buvus ir zinau, kad neisiu is paskutiniuju laikysiuos, nors ir be galo smalsu ypac dabar
  🙄

 12. as manau, kas pas burejas eiti negerai, nes pawz:. bureja tau isburia tipo tawo ateity ir tu kai zinai kas bus taip ir stengies elktis, bandau daryti, wiska, kad tau sektusi ar bandai iswengt kokios nelaimes, bet kai tu nzn sawo ateities tu turi didesne teise rinktis sawo kelia.. na ce tik mano nuomone..

 13. Julija rašė:

  avietinis_ debeselis rašė:

  neliudek ,Julija …buna jau taip gyvenime
  tai jus daba nekartu??? o turi kita zmogu, gera miela??
  ir vadinasi bureja teisi buvo 😉
  o apie si zmogu bureja sake ka nors ??

 14. Zinoma,kad likimas yra….
  Jei tau lemta mirti ir bureja tau tai ispranasavo ir pasake saugotis,zinok,kad neapsaugosi saves. Nors sedesi namie ir bijosi kur iseit,kad to isvengtum,zinok nepades,nes namuose gali irgi daug kas atsitikti……… nepabegsi nuo likimo….

 15. kaip sakoma nuo likimo nepabegsi… bet. taip, kiekvienas turim savo likima. bet galima ji pakoreguoti kaip norime.aisq nedidelis tas koregavimas tegali buti bet gali. ir vien pasiduoti likimui yra negerai. kiekvienas yra savo laimes kalvis 🙂

 16. Julija rašė:

  Zinoma,kad likimas yra….
  Jei tau lemta mirti ir bureja tau tai ispranasavo ir pasake saugotis,zinok,kad neapsaugosi saves. Nors sedesi namie ir bijosi kur iseit,kad to isvengtum,zinok nepades,nes namuose gali irgi daug kas atsitikti……… nepabegsi nuo likimo….

  tai kaip nubrezt tada to likimo ribas…jis totalus- viskas jau nulemta ar nevisai???

 17. yra du žodžiai – tai likimas ir lemtis. Bat kuriuo atveju , tarkim , žinai kur link eini ir žinai kad už posūkio laukia fatalinis įvykis. Ką daryti? Pasiduoti tėkmei , ar keisti. Bet kokie žodžiai pasakyti ta tema nebus tokie baisūs ir veiksmingi kaip fizinis pasireiškimas – pasakytų žodžių įrodymas. Fizinis pasireiškimas ir skaudus , ir giliai pamokantis.

 18. Aš pati esu buvusi pas būrėjas, esu apsilankiusi pas 2. Manau kad geros būrėjos tikrai nesiskelbia, apie jas reikia sužinoti iš tikrai patikimo žmogaus. Dauguma žmonių bijo eiti pas būrėjas nes bijo sužinoti kad ateityje bus kažkas blogo, kiek man teko girdėti tai tikros būrėjos niekada tiesiogiai nepasako kad atsitiks blogas dalykas. Seip man pasakė lyg ir teisybę, bent dabar jau kai kas yra isipildę, bet seip nevisiškai aš jomis tikiu o paklausyti kartais idomu. 😀

 19. gita rašė:

  aveitini debesėli
  o ka norėtum isgirsti?klausk atsakysiu 😀

  nus pvz…pasake ka konkretaus – tikslaus
  t.y. apibudino tave nusake tavo gyvenima aplinka dabartine ir buvusia???
  is ateities ar daug ka minejo ??? ar issipilde kas/??

Parašykite komentarą