2024 23 birželio

15 thoughts on “Civilizacija – iliuzija ?

 1. Renagade rašė:

  Kuo toliau tuo labiau man atrodo , kad žmones tokie patys laukiniai kaip ir žvėrys . Vilkai su automatais ir bombonešiais . Tikriausiai nebuvo laikotarpio , kai kur nors žemėje nevyko karas . O jei karas ir nevyksta , tai jam ruošiamasi . Nereikia net į karus žiūrėti . Kokie civilizuoti patys žmonės ? Kiek žudikų , kiek žagtinojų , kiek pedofilų . Kaip šalis gali vadintis civilizuota , kurioje sveiko proto žmonės žudo dėl pinigų ? Ir tik nepasakokit , kad tai reti atvejai … Reikiamoje situacijoje garantuoju , kad didelė dalis žmonijos gerklę bet kam perkąstų . Tik reikia kad dar krize sustiprėtų , nes ir taip visoje Europoje riaušės . Jei išspardysi gavės lempas ir išdaužysi vitrinas bus visiems geriau ( logiška 🙂

 2. strangelove rašė:

  Algis957 rašė:

  Civilizacija yra – civilizacijos nėra. Žmonės daugiau geri – žmonės daugiau blogi. Pasaulis nuostabus, geras – pasaulis blogas, supuvęs.
  🙂

 3. Algis957 rašė:

  Renagade rašė:

  Kuo toliau tuo labiau man atrodo , kad žmones tokie patys laukiniai kaip ir žvėrys . Vilkai su automatais ir bombonešiais . Tikriausiai nebuvo laikotarpio , kai kur nors žemėje nevyko karas . O jei karas ir nevyksta , tai jam ruošiamasi . Nereikia net į karus žiūrėti . Kokie civilizuoti patys žmonės ? Kiek žudikų , kiek žagtinojų , kiek pedofilų . Kaip šalis gali vadintis civilizuota , kurioje sveiko proto žmonės žudo dėl pinigų ? Ir tik nepasakokit , kad tai reti atvejai … Reikiamoje situacijoje garantuoju , kad didelė dalis žmonijos gerklę bet kam perkąstų . Tik reikia kad dar krize sustiprėtų , nes ir taip visoje Europoje riaušės . Jei išspardysi gavės lempas ir išdaužysi vitrinas bus visiems geriau ( logiška 😀 Aš taip rašau ne dėl to , kad esu ten koks nuskriaustas vargšas ar dar dėl ko . Man gyvenimas yra įdomus ir visą tai ką išvardinau viršuje yra taip pat įdomu . Man tiesiog keistas kitų žmonių mastymas ir man labai nepatinka kapitalistinė santvarka ir ne dėl to , kad man blogai , o dėl to , kad , man atrodo , ji tik ir skatina tą nesantaiką tarp žmonių .

 4. Kur tik paziuretum visur pamatytum kara del isgyvenimo. Mikrobai, augalai, gyvunai- visi kariauja. Zmogus neisimtis. Skaitau, jog tai igimta mumyse. Ir taikos pasauly niekados nebus, nes mes prikalusom tam uzburtam ratui is kurio neimanoma islipt.

 5. 1. Civilizacija cia kuria prasme ? Buvo Sumeru, Egipto…..o cia ziuriu yra labiau kalba ar tai apie socialini-psichologini zmogaus paveiklsa, ar tai apie zmogaus prigimties "israiskas" dabartineje visuomeneje…zodziu, apie kazka….karas, zudynes….bla bla
  2. Taip, zmogus yra skirtingas savo charakterio bruozais, taciau visi esame vienodi savo instinktais, bandos jausmu ir pan. Taip, visada buvo karu ir bus ju. Taip, visuomeneje visada atsiras tokiu, kurie neatitiks esamu nustatytu normu. Taip, tai gali butu slykstu ir labai labai blogai. Bet na ir ? Kiekvienas kovojame uz save ir nieko cia nera stebetino ar smerktino. Kaip kad Algis sake – nera pasaulyje nei vien balta, nei vien juoda. Tad verciau susitaikyt su tuo ir gyventi toliau (o kad nebutu anarxhijos – tam kuriamos taisykles, gyvenimo normos) arba ir toliau verkti, koks pasaulis ziaurus, piktas….zmogus nera kerstingas ir ziaurus tol, kol kiti to nepaskatina.

 6. Renagade rašė:

  Tu į mane žiūri kaip į pastoviai nuskriaustą , nuolat verkiančią auką , taip ? 😀 Aš taip rašau ne dėl to , kad esu ten koks nuskriaustas vargšas ar dar dėl ko . Man gyvenimas yra įdomus ir visą tai ką išvardinau viršuje yra taip pat įdomu . Man tiesiog keistas kitų žmonių mastymas ir man labai nepatinka kapitalistinė santvarka ir ne dėl to , kad man blogai , o dėl to , kad , man atrodo , ji tik ir skatina tą nesantaiką tarp žmonių .

  Čia nevisai teisingai supratai. Aš kreipinį naudojau ne tam, kad pačią temą priskirčiau tavo asmeniui, bet tam, kad toje temoje tu lyg ir sudėjai klaustukus tave dominantiems klausimams. Tad aš ir atsakiau naudodamas kreipinį, bet nepriskirdamas tų savybių tau.

  Aš ir vėl galiu tik pakartoti, kad kokį pasauli norėsi, tokį ir turėsi. Jei kas nors nori matyti blogą pasaulį, jis jį ir turi. Jei kas nori matyti ir mato gražų pasauli, tai jis irgi jį turi. Taip jau gaunasi, kad jei vienas sako, kad pasaulis blogas, tai jis yra teisus. O jei kitas sako, kad pasaulis gražus ir džiaugsmingas, tai jis irgi lygiai tiek pat teisus.

 7. Smash rašė:

  1. Civilizacija cia kuria prasme ? Buvo Sumeru, Egipto…..o cia ziuriu yra labiau kalba ar tai apie socialini-psichologini zmogaus paveiklsa, ar tai apie zmogaus prigimties "israiskas" dabartineje visuomeneje…zodziu, apie kazka….karas, zudynes….bla bla
  2. Taip, zmogus yra skirtingas savo charakterio bruozais, taciau visi esame vienodi savo instinktais, bandos jausmu ir pan. Taip, visada buvo karu ir bus ju. Taip, visuomeneje visada atsiras tokiu, kurie neatitiks esamu nustatytu normu. Taip, tai gali butu slykstu ir labai labai blogai. Bet na ir ? Kiekvienas kovojame uz save ir nieko cia nera stebetino ar smerktino. Kaip kad Algis sake – nera pasaulyje nei vien balta, nei vien juoda. Tad verciau susitaikyt su tuo ir gyventi toliau (o kad nebutu anarxhijos – tam kuriamos taisykles, gyvenimo normos) arba ir toliau verkti, koks pasaulis ziaurus, piktas….zmogus nera kerstingas ir ziaurus tol, kol kiti to nepaskatina.

  Yra didelis skirtumas tarp verkimo ir kritikavimo . Ir joptararai jūs nesuprantat temos . Tema ne būūū hūūū kaip blogai gyventi , o KOKIE PRIMITYVŪS PADARAI SLYPI PO VISAIS TAIS BLIZGUČIAIS .

 8. Na tai reiskias supratau bent jau as ta tema. Ir ta norejau pabrezt – visi esame realiai vienodi savo poreikiais, tik skirtingai mes juos stengiames pavaizduoti. Visi esame primityvus tam tikrose situacijose, tam tikromis salygomis. Nieko naujo, nieko stebetino.

 9. Renagade rašė:

  Kuo toliau tuo labiau man atrodo , kad žmones tokie patys laukiniai kaip ir žvėrys . Vilkai su automatais ir bombonešiais . Tikriausiai nebuvo laikotarpio , kai kur nors žemėje nevyko karas . O jei karas ir nevyksta , tai jam ruošiamasi . Nereikia net į karus žiūrėti . Kokie civilizuoti patys žmonės ? Kiek žudikų , kiek žagtinojų , kiek pedofilų . Kaip šalis gali vadintis civilizuota , kurioje sveiko proto žmonės žudo dėl pinigų ? Ir tik nepasakokit , kad tai reti atvejai … Reikiamoje situacijoje garantuoju , kad didelė dalis žmonijos gerklę bet kam perkąstų . Tik reikia kad dar krize sustiprėtų , nes ir taip visoje Europoje riaušės . Jei išspardysi gavės lempas ir išdaužysi vitrinas bus visiems geriau ( logiška 🙂 ) .
  Tai kas kaltas ? Žmonijos prigimtis , susidariusi visuomenės santvarka , ar tie prakeikti kaunter strakai kuriuos visi tik ir kaltina dėl susišaudymų mokyklose ? O gal man tiesiog vaidenasi ?

  Nereikia ieskoti atsakymo i klausima kodel taip yra, nes jo paprasciausiai nera. Tiesiog reikia susitaikyti su tuo kas vyksta, nes nieko mes cia nepakeisime. Visada bus normaliu, protingu zmoniu ir kvailu, savanaudziu, taip jau sutvertas pasaulis.

 10. Renagade rašė:

  Kuo toliau tuo labiau man atrodo , kad žmones tokie patys laukiniai kaip ir žvėrys . Vilkai su automatais ir bombonešiais . Tikriausiai nebuvo laikotarpio , kai kur nors žemėje nevyko karas . O jei karas ir nevyksta , tai jam ruošiamasi . Nereikia net į karus žiūrėti . Kokie civilizuoti patys žmonės ? Kiek žudikų , kiek žagtinojų , kiek pedofilų . Kaip šalis gali vadintis civilizuota , kurioje sveiko proto žmonės žudo dėl pinigų ? Ir tik nepasakokit , kad tai reti atvejai … Reikiamoje situacijoje garantuoju , kad didelė dalis žmonijos gerklę bet kam perkąstų . Tik reikia kad dar krize sustiprėtų , nes ir taip visoje Europoje riaušės . Jei išspardysi gavės lempas ir išdaužysi vitrinas bus visiems geriau ( logiška :DD KAip pvz galim pametet Jona Pauliu 2, Mahatma Gandhi, KEnedi ir ttttttt. Kas tarp ju bendro? Sviesios ateities idejos. Kas dar bendro? Visi buvo persauti (du is triju sekmingai nuzudyti. Jonas Paulius 2 Nemire, bet vis tiek i ji buvo sauta)

  Civilizacija ne iliuzija, bet dalis individu elgesi kaip neandartalieciai.

Parašykite komentarą