2024 23 birželio

28 thoughts on “Dantų balinimas

 1. Man tai brolis pasakojo, o jam pazistami anglai, kad jie nusiperka balinamuosius gelius uz mazdaug jei skaiciuot litais butu apie 60lt, balti dantys buna apie 2 metus (skamba nerealiai, bet tai tiesa) ir namuose issibalina, tik aisku reik moketi paciam viska pasidaryti.

 2. Mano buvo dantys geltoni irgi, bet nusipirkau tos dantų pastos LACAUT WHITE ir po kokių 2 savaičių dantys matomai pabaltėjo, bet dantys nei kiek nesujautrėjo B-)

 3. Joline, bandyk is LACALUT’o pastu. Man labai patiko, o ir efektas matomas. Man nuo dugelio dantu pastu burna traukia, na vnz nemalonu. Pastoviai valaus lacalut white, o dabar isbandziau sensodyne tai irgi visai nieko.

 4. Crest Whitestrips dantų balinimo juosteles,tai yra naujas,profesionalus būdas namų sąlygomis balinti dantis.Originalios is USA.Stipriausios isbalina dantis net po 10 dienu.Puiki alternatyva tiems, kuriems reikia optimalaus komforto ir efektyvumo.Pati balinausi ir esu labai patenkinta.Nenusivilsite.Crest Pro Efect Whitestrips jos yra stipriausios.Dėžutėje yra 40 juostelės: 20 viršutiniams dantims, 20 apatiniams dantims.dantų balinimo juosteles paprastai rekomenduojama nešioti 30 minučių du kartus per dieną. Po 2 dienų dantys tampa pastebimai baltesni.
  Crest Whitestrips esantis vandenilio peroksidas yra saugi, dantis balinanti medžiaga, kuri ant danties paviršiaus skyla i vandenį ir laisvąjį deguonį. Chemiškai aktyvus laisvasis deguonis toliau skaido pigmentuotas didelias organines jungtis ( dėmes) į smulkesnias, bespalves chemines jungtis. Šis balinimo metodas yra saugus, greitas ir efektyvus.balinimo efektas islieka 18men. garantuotai.
  Nuo juosteliu poveikio greitumo priklauso ir kaina yra:140,130,110,100,90lt

  dantukai pasidaro jautresni,bet patikekit-tokių savo sypesnu.kokios gali buti po siu juosteliu,net isivaizdave nesat

 5. geriausia sansodine po pirmo arba antro valymo rezultatas matosi
  tik nereik per daug skalaut kaip sakant gali nuplauti efekta
  geriau kokias 2 sec praskalauji pilna burna ir isspjaunji 🙂
  jei balinamoji pasta tai metu skonis turetu jausti burnoj ir po desimt minuciu aoziuri rezultata ivertini skirtumus

  SENSODINE 4 EVER

Parašykite komentarą