2024 22 birželio

8 thoughts on “Dažantys šampūnai

  1. Vasarą buvau pilkai plaukus nusidažius su dažomu šampūnu. Pavadinimo neprisimenu- rusiškas, žaliam butely. Nusiplaudavo po kelių savaičių, jei pilnai su šampūnu dažydavau, bet aš šiek tiek į paprastą įpildavau ir gaudavosi toks įdomus efektas (plaukai ne žili buvo, o tokie šviesūs su pilku atspalviu 🙂 ). Anyway, mamos prašysiu vėl, kad viešėdama Lietuvoje nupirktų. Šiaip dažomi šampūnai yra fainiai jei nori greitai pasikeist.

  2. Ceibhfhionn rašė:

    Vasarą buvau pilkai plaukus nusidažius su dažomu šampūnu. Pavadinimo neprisimenu- rusiškas, žaliam butely. Nusiplaudavo po kelių savaičių, jei pilnai su šampūnu dažydavau, bet aš šiek tiek į paprastą įpildavau ir gaudavosi toks įdomus efektas (plaukai ne žili buvo, o tokie šviesūs su pilku atspalviu 🙂 ). Anyway, mamos prašysiu vėl, kad viešėdama Lietuvoje nupirktų. Šiaip dažomi šampūnai yra fainiai jei nori greitai pasikeist.

    o kur tokiu sampuniniu dazu butu galima nusipirkt gal zinai?:) kiek ziurejau prekybos centruose, nemaciau…

  3. Ceibhfhionn rašė:

    Vasarą buvau pilkai plaukus nusidažius su dažomu šampūnu. Pavadinimo neprisimenu- rusiškas, žaliam butely. Nusiplaudavo po kelių savaičių, jei pilnai su šampūnu dažydavau, bet aš šiek tiek į paprastą įpildavau ir gaudavosi toks įdomus efektas (plaukai ne žili buvo, o tokie šviesūs su pilku atspalviu 🙂

  4. Nusipirkau tonika, parasyta kad sokolado spalvos, gerai kad pabandziau padazyt tik sruogele nes nusidaze ryzai…kazi kodel? gal kad ant sviesiu plauku? gal zinot kokiu dazomuju sampunu, kurie nudazytu sviesius plaukus kaskur sokolado spalvos?:)

Parašykite komentarą