2024 18 liepos

16 thoughts on “Dėl aiškesnių taisyklių

 1. tzar rašė:

  Joline rašė:

  nu mano nuomone tema reikia trinti :
  1. jei ji kartojasi,
  2. jei yra absurdiska ir skirta grynai issidirbinejimui,
  3. jei analogiska tema jau buvo
  4. jei priestarauja LR istatymams

  Nejaučiu skirtumo tarp pirmo ir trečio pastebėjimo 🙄 , o ir dėl ketvirto pastebėjimo vienareikšmiškai nesutinku (P.S.: jie vadinami ne LR Įstatymais, o LR Konstitucija), pvz.: LR Konstitucija sieka pabrėžti dabartinę valdymo formą – demokratiją. Ją apibūdina keliasdešimčia straipsnių. O ir reikalingiausius bei labiausiai įmanomus pritaikyti forumuose straipsnius paminėčiau – 6, 7, 25.
  O ir šiaip neįmanoma kiekvienai situacijai pritaikyti taisyklę. Žinoma, galima jas maždaug apiforminti ir laikyti absoliutinėmis "visiems gyvenimo atvejams", tačiau taip nėra… ypač moderavime.
  Kol kas jokių konkrečių siūlomų taisyklių rašyti čia nenoriu, pradžiai reikia išgirsti Žavintos palaikymą (ką, manau, ir išgirsim).

  konkrecia nesamone pasakej, tu gal nori pasakyti, kad įstatymai ir konstitucija yra vienas ir tas pats?

 2. pirmoje taisykleje turejau omeny jei ji yra kartojama per kelis subforumus..
  beje turejau ne tik konstitucija omeny… nu duosiu pavyzdi: tema – kaip geriau nuzudyt zmogu pjaustant letai ar sudegint ? 🙂

 3. Iš dalies sutinku kad reikėtų aišksnių taisyklių. Bet labai jau nesinori lipti į kažkokius rėmus ir viską daryti kaip užprogramuotiems robotams….
  Tačiau jei yra poreikis, padarysim aiškias taisykles kokios temos turi būti trinamos, kokios užrakinamos. Taigi, teikit pasiūlymus.

 4. Dar prie Joline punktų pridėčiau reklamines temas, t.y., temas, sukurtas būtent vienam tikslui – pareklamuoti savo svetainę. Dar visokių viešnių iš rytų kurtas temas su pornografinėmis nuorodomis.

 5. tzar rašė:

  Joline`s pasisakymo nekomentuosiu, manau ir taip visiems aišku, kas čia yra kas 😉 (šios pranašesnės savo trumpumu, tačiau atsilieka taisyklių diskretumu).

  Štai moderavimo taisyklių aš nekuriu (nors gal ir reikėtų). Kažkodėl moderatorių įsivaizduoju kaip menininką, o ne taisyklių vergą.

  Jolines ishsireiskimas buvo nezabotai tikslsus leiskit man uzakcentuot.
  Na o del taisykliu tai man gerai ir be ju. xD

Parašykite komentarą