2024 24 gegužės

7 thoughts on “Dietų pasekmės

  1. niekada dietu nesilaikiau, ir aciu dievui. viena pazistama nuo tu rezultatu neduodanciu dietu anoreksija susirgo, tai baisiai kankinasi vargse. as anskciau daug sportuodavau, gaila dabar nera tam laiko, bet nuo vasaros bandysiu vel plaukimu uzsiimt, nenoriu lasiakais apsikraut baisiai

  2. Dietu pasekmės – slenkantys plaukai, amžinas nuovargis, fizinis ir psichologinis išsekimas. Čia labai maža dalis to su kuo susiduria besilaikančios dietų. Aišku kai prieinama prie kraštutinumų, atsiranda ir bulimija ar anorekcija.

  3. paauglystėje laikiausi..bet dabar labai gailiuosi, kad taip dariau, nes paskui supratau, kad geriau normaliai maitintis ir sportuoti, nei nieko visai nevalgyti ir būti kaip siūlui..na, mokomės iš savo klaidų..nieko gero tos dietos, nebent, jeigu esi labai jau stora, tai gal kažkiek ir gali padėti, bet geriausia derinti viską su judėjimu.

  4. melanija rašė:

    paauglystėje laikiausi..bet dabar labai gailiuosi, kad taip dariau, nes paskui supratau, kad geriau normaliai maitintis ir sportuoti, nei nieko visai nevalgyti ir būti kaip siūlui..na, mokomės iš savo klaidų..nieko gero tos dietos, nebent, jeigu esi labai jau stora, tai gal kažkiek ir gali padėti, bet geriausia derinti viską su judėjimu.

    o galiu paklasusti – kodel db gailiesi? 😉

Parašykite komentarą