Norėčiau daugiau sužinoti apie aprangos ir interijero dizainą ir žurnalistiką. Nerandu sau reikiamos informacijos. Žurnalistikoje mane domina savo žurnalo įkūrimas. Čia kartais nereikia verslo pastudijuot? Ir ar sunkūs abiejų dalykų stojamieji, į ką jau dabar kreipti dėmesį, kokius dalykus?
12 thoughts on “Dizainas, žurnalistika”
Parašykite komentarą
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.
Abejoju, ar norint kurt savo žurnalą reikia baigt žunalistiką 😉
O kas tau ten nepatinka? Kas ne taip kaip tikėjais? Man idomu labai, kad pati nesuklysčiau 🙂
Na man ten labai daug kas nepatinka, tai sunku surašyt 🙂
Dar yra porą metelių pamastymui. Bijau neteisingai pasirinkti, kad paskui netektų verkti :/
Koks čia verkimas, nepatiks – perstosi 🙂 Aš mielu noru tai padaryčiau, tik pati nežinau ko noriu, noriu baigto bakalauro, nesvarbu kokio.
Va, iesko lietuvio zurnalisto i Suomija, Tampere. Reikalingos kalbos lietuviu ir anglu, suomiu nereikia.
Skaitykit ir vaziuokit 🙂
Voveryte rašė:
Voveryte rašė:
Voveryte rašė:
Banshee rašė:
pinigu neuzdirbsi? nebent labai neidomu tamstai.
O uždirbsi? Nebent būsi kokio nuostabaus, super populiaraus leidinio žurnalistas, kuris dažniausiai rašo apie Zvonkes ir tai abejoju, ar uždirbama 🙂 Ai, nu nebent užsakomieji straipsniai neblogai pingius neštų.
Aš baigiau interjero dizainą VTDK. Jeigu tu dar moksleivė, galiu pasakyti tik vieną – tai turi būti tavo gyvenimo būdas. Jeigu manai, kad "pastumdysi baldus ir priderinsi prie jų užuolaidas" ir nuo to uždirbsi tai labai klysti. Daug kas realiai net nežino kas tai yra, kai tik įstojau girdėjau prašymų priderinti pagalvėles prie "ko nors". Pirmiausia apie pačią programą.. Mokysies braižyti, komponuoti, išplanuoti patalpas, lavinsi savo kūrybingumą. Privalėsi susipažinti su akmenimis, medžiais ir pan., kad ir kaip juokingai beskambėtų, bet tai yra apdailos medžiagų žaliavos. Taip pat pastatų konstrukcijos yra privalomas dalykas, nes derinti pagalvėles yra dekoratoriaus darbas, o tu būsi interjero dizainerė, kad būtų aiškiau – pastato vidaus architektė, griaunanti sienas, daranti naujas angas ir pan., todėl turi nusimanyti apie laikančias konstrukcijas ir visa kita. Apšvietimo išdėstymas ir apskaičiavimas, vamzdyno, apšiltinimo, hidroizoliacijos ir kt., apdailos medžiagų tinkamas parinkimas ir apskaičiavimas, idėjos pagrindimas, ergonomiškų baldų pritaikymas pagal šeimininką ir t.t. ir t.t. Tai techninė dalis, svarbiausia būti kūrybingam, pilnam idėjų. Techninės dalies moko aukštosiose mokyklose, o visas inovacijas, naujas kolekcijas ir pan., turi graibstytis žurnaluose, internete, galerijose.. Kartoju – tai turi būti gyvenimo būdas, kitaip šioje srityje neišliksi.. Sėkmės besprendžiant, nebijok klysti 🙂