2024 22 liepos

18 thoughts on “Džinsai

  1. priklijuok priklijuojamu deimanciuku yra pirkti audiniu pardese perplesk idek geleziukus tokius kur batuose varstosi ir turetu but aud. pardej tada suvarstik su kaspiniuku gali nusidazyti dar prideti aplikaciju buna ir audiniu pardei pirkti uzdeli uzligini ir viskas dar karoliuku visokiu prisiuvineti svinuku, galima radikaliai pakeisti dzinsus

  2. Nu siajp tj galima prisiųt sagų. Prisakstyt žiogelių, pripaišyt žodžių. O su tarka tai iš tikrųjų gali bųt. Juk čia tas pats kas praplėšyti tiesiog kitaip. Na bet kaip supratau ne tavo stilius. Tuomet telieka šviesinimas (trynimas, nors ash nemoku) arba siuvinėjimas. Arba dar galima aptaškyt kuo nors džinsus. Nu ta prasme. Aptaškai daug (kad plaukiotų) nu ta prasme mažą dėmę. Ir tada pūti kaip akvarelinius dažus. Prisiminkime pradinukus ;DGausis įdomios saulės. Bet pirma reik išsibandyt ant popieriaus ar šiaip skiautės:)

  3. Mano nuomone, senus dzinsus reik tik mest lauk be pasigailejimo ir neprasidedi su visokiais siuvinejimais, plesymais ir t.t. (juk vistiek matos, savadarbis grazinimas), geriausia pirkti naujus :tumb2:

Parašykite komentarą