2024 21 gegužės

26 thoughts on “Ech ta ,,vienatvė poromis"…

 1. nebenoriunieko rašė:

  aš matau iš jos akių, veiksmų, kad jai p ant manęs 🙁

  nu kaip atsiribot? nesusisitikinėt ir viskas, nebebendrauk, jei matai, kad nieko nebus…kam gaišt laiką.

 2. bl užteko pora temu paskaityt – jau vienas veidas iškart galvoj… tu gal pas gydytojus nueik, visur tik: merkt, apžiot, vibratoriai 🙂 lytinių trūkumų turi? ar negali realizuoti savęs?

 3. nebenoriunieko rašė:

  bl užteko pora temu paskaityt – jau vienas veidas iškart galvoj… tu gal pas gydytojus nueik, visur tik: merkt, apžiot, vibratoriai 🙂 lytinių trūkumų turi? ar negali realizuoti savęs?

  nu cia tu nezinai ka reik daryt su boba, tai kuris cia lytiniu trukumu turi? :]
  kad jau toks esi tai idek i foruma jos kontaktus. esu tikras, kad tarp forumieciu atsiras norinciu realizuoti savo pimaplus.

 4. Na matai. čia vyrukai tau pakankamai suprantamai sako. Ir didžiąją dalimi jie visiškai teisūs. Tu nori ilgalaikių ir pastovių santykių. Gal ne tiek ilgalaikių, kiek pastovių ir užtikrintų, o ji tiesiog gyvena, jei nereikia tokių įsipareigojimų, tad rinkis. Ir aplamai, jei nori pastovių ir bent kiek stabilesnių santykių, tai tikriausiai teks dar palūkėti. Aišku būna ir taip, kad draugystė prasideda nuo aštuntos klasės ir tęsiasi amžinai, tačiau tikėtis, kad taip turi būti, būtu kiek utopiška. Tad elkis ryžtingai, santykiuose su ją, arba dar ramiai sau palūkėk kokį penketą metelių.

 5. Ji tiesiog nenori santykiu. Ir nieko cia blogo, gi jauna. O toks salia draugas kaip tu jai labai patogu. Ir pasiniurkyt gali, ir laisva tuo paciu. Nesi tu skuduras. Nemanau, kad ji tave juo laiko.
  Nori ja pamirsti? Nebesusitik. Kito varianto nera.

  As siulyciau mastyt apie ja irgi kaip apie siaip nuotyki kaip ir ji apie tave. Gyvenk, niurkykis, dziaukis akimirkomis, bet NEISIMYLEK.

Parašykite komentarą