2024 19 balandžio

19 thoughts on “Egipto piramidžių paslaptys

 1. Jo sita as zinojau butent todel man ir patinka piramides ir visa egipto kultura, tu ziojai, kad neigu ten palaikyti atsepusi skustuva jis pasigalanda ir tampa labai astrus.

  tos piramides tiesiog unreal, bet tokiu dalyku piramidese, kurios nera pastatytos pagal pasaulio salys, ten viskas vyksta naturaliai (t.y. niekas ten neissilaiko, mesa naturaliai puna, skustuvas lieka toks pats atsipes ir kt.)

 2. Svety, į jokias archeologijas mes nestojam, ir Hario Poterio neskaitom. Nesuprantu, kas tau nepatinka? Neleidi žmonėm padiskutuoti apie tai kas įdomu.
  Jei jau labai esi apsišvietęs apie Egiptą, tai turbūt ne viską esi perskaitęs, ir apskritai aš nesuprantu ko čia su tavimi ginčijuos 😆

 3. Egipto piramidziu paslaptis yra ju geografine – geodezine padetis siaures- pietu kryptimi, jos aukstis proporcingas piramies pagrindo plotui, vrsune besileidzianti energija pasidalija i keturias tolygias dalis, kurios nusileidzia kiekvienu ir keturiu piramides briaunu. Pagrindine energija fkusuojasi ties centru, t.y. virsune ir tiesiogiai patenka i piramides vidu. tai tiesioginiai energijos srautai, todel ju poveikis yra daug stipresnis, nei to paties kiekio issklaidytos energijos. Senoves egiptieciai kiekviena energijos krypti pavadino savotiskais vardais ir tikejo, kad pagrindine energija (zmogaus siela) bazuojasi virsuje ir gali virsti bet kuria kita is keuriu, kurios yra aptiniuose kampuose.

 4. girdejau 90-mecio senuko penis atgauna wisas savybes kai pasedi primadinej 2 dienas o moteru krutys padideja 70% kai ten praleidzia 3 dienas. Dar girdejau kad pirmadinej palaikytas 10 litu banknotas pavirsta i 100 litu banknota. hmmmmm.. kas dar… aj wa dar akumuliatoriai pasikrauna ir sausainiai paskaneja. Ir ko tik nepadaro magnetinis laukas…. 😀

 5. jo… aš girdėjau, kad:
  1. pasedėjus 4 dienas kepenyse atsiranda kepenų plaučiai ir tavo kepenys pasidaro tuninguotos.
  2. pasedėjus 5 dienas ir nedasedėjus iki galo pradeda plėstis šlapimo pūslė. Kaip džiugu… galime tūrėti išsiplėtusią šlapimo pūslę ir nemyšti po savaitę… valio!!
  3. pasedėjus savaitę prie kūno pradeda lipti metaliniai daigtai.
  4. pasedėjus dvi savaites. Aeorodromų radarai tave palaiko kaip neatpažintą skraidantį objektą.
  5. jeigu sugebėtum piramidėje pasedėti daugiau nei tris savaites įveiktum žemės gravitaciją ir pašokęs į orą skrietum… skrietum… dar skrietum… kol pasiektum atvirą kosmosą ir sprogtu tavo smegenys.. bet jeigu gerai būtum apsiginklavęs metalu kuris prilipo po sedėjimo savaitę gal ir nesprogtum… jeigu ten sandariai viskas uždaryta būtu… nu jo.. turbūt nesprogtrum… bet po savaitės uždustum…:
  a) jeigu neuždustum po savaitės. gal atsitrenktum į kokį palydovą ir vistiek mirtum.
  b) jeigu pavyktu išvengti susidūrimo. tai greičiausiai ateiviai palaikytu tave žemės slaptu ginklu ir tave sunaikintų…
  c) jeigu ateiviai tavęs nepastebėtų arba nepagalvotų, kad tu galėtum būti žemės slaptas ginklas, tai galbūt pasiimtu tave į savo laivą apžiūrėti:
  I) pagalvoję, kad tu tik metalo laužas.. perdirbtu tave ir tu geriausiu atvėju taptum jų lazerinio ginklo metalinis pagrąžinimas.
  II) jeigu jie suprastu, kad tai TU aplipęs metalu.. greičiausiai tave nusiūstu į kamerą kur rastum dar mažiausiai tuziną tokių kaip tu.. ir lauktum savo eilės tyrimams.. (savo)
  III) jeigu jie tūrėtų pakankamai tokio metalo kurį tu galėtum jiems "pasiūlyti" greičiausiai tave išmestų atgal į atvirą kosmosą…:
  * Ten tave gali rasti kita ateivių rasė ir viskas būtų kaip ir ankstesnėje.
  ** gal tave vistiek nudauštų koks palydovas…
  *** gal netyčia grįžtum į žemę…

  P.S. bet jeigu grįžtum niekada.. niekada niekada nebeik į piramydę!!!

  created by Kachenka :mrgreen:

Parašykite komentarą