2024 23 birželio

13 thoughts on “Etiketės

 1. Dauguma temų mados ir kitokio gyvenimo skiltyse išsirutuliojo į šį klausimą/apsvarstymus. Manau, kad ne visada žmogus yra toks, kokiu jį laiko kiti. Gali genijų vadint kvailiu (kas, beje, istorijoj buvo ne kartą), bet jis tokiu netaps. Nebent pats tai pripažins. Skant, jei rožę pavadinsi kitu vardu, ar ji kvepės mažiau? 🙂 Pirmiausia pats turi save pripažint tokį, koks esi. Anksčiau tokių "etikečių klijavimų", rodos, buvo mažiau. Dabar taip į madą atėjo būt kitokiu, kad… Čia jau ir mano ankstesnis pasisakymas, kad save reikia pripažinti tokiu, koks esi, nelabai tinka. Nes žmogus (dažniausiai paauglys) save pripažįsta kitokį, nei yra. Tiksliau, klijuoja sau etiketę. Na, ir nieko čia negaliu smerkti – visi mes ieškom savęs, visi mes esam/buvom/būsim paaugliai. Šiuo metu tai atrodo labai "lygis" – tegu. Išaugs galų gale.

 2. koks skirtumas vistiek etiketės bus…. šituo postu nepakeisi pasaulio.. man tik patinka kai sako aš prieš etiketes o iš tikrųjų bijo nes galbūt neatitinko tos etiketės standartų

 3. Pas mus Lietuvoj visi per daug jau kreipia demesi i stiliu ar i tai,kaip zmogus atrodo…o del tu etikeciu..nu man asmensikai netrukdo,nes dazniausiai tada zmogutis bando atrasti save,o is to yra isaugama. 😉

 4. Manau dauguma zmoniu nori isivaizduoti kazkuo kitu nei esa tai ir klyjuoja tas etiketes… Jei as pradesiu vaikscioti juodai apsirengus, tai dar nereiskia kad as gote, manau tai turi buti zmonaus sieloje..

 5. Oni rašė:

  Dauguma temų mados ir kitokio gyvenimo skiltyse išsirutuliojo į šį klausimą/apsvarstymus. Manau, kad ne visada žmogus yra toks, kokiu jį laiko kiti. Gali genijų vadint kvailiu (kas, beje, istorijoj buvo ne kartą), bet jis tokiu netaps. Nebent pats tai pripažins. Skant, jei rožę pavadinsi kitu vardu, ar ji kvepės mažiau? 🙂 Pirmiausia pats turi save pripažint tokį, koks esi. Anksčiau tokių "etikečių klijavimų", rodos, buvo mažiau. Dabar taip į madą atėjo būt kitokiu, kad… Čia jau ir mano ankstesnis pasisakymas, kad save reikia pripažinti tokiu, koks esi, nelabai tinka. Nes žmogus (dažniausiai paauglys) save pripažįsta kitokį, nei yra. Tiksliau, klijuoja sau etiketę. Na, ir nieko čia negaliu smerkti – visi mes ieškom savęs, visi mes esam/buvom/būsim paaugliai. Šiuo metu tai atrodo labai "lygis" – tegu. Išaugs galų gale.

  Labai protingi zodziai..
  Koks skirtumas, koki mato tave kiti, svarbiausia kas jautiesi esantis. Ir visiskai neverta nusiminti isgirdus apie save ne tai, ka troskai. Butent pats zmogus zvelgia i save gyviausiu zvilgsniu, nei kas nors kitas kada sugebes.

 6. Na taip.. atrodo neverta tikrai nusiminti jei kas pavadina mus kitaip nei mes tikėjomės.. Bet visgi viduje užverda ugnis, sukyla emocijos… Gerai, jei pavadina mus geresniais nei mes tikimės, o jei priešingai, tai tarsi žmogus jaučia suteptą savimeilę.. kad ir kaip žvelgtum į save giliausiu žvilgnsiu, bet manau, jei imtų kas dabar ir grupė žmonių, bendradarbiai, grupiokai ar klasiokai "priklijuotų etiketę" ir tai girdėtum, matytum, būtum ten kasdien, diena iš dienos.. Sunku tada būtų manau galvoti apie save pačiam vienam, nes jei grupė žmonių vienam kuriam priklijuoja etiketę, tai pačiam vienam labai sudėtinga išspręsti šitą klausimą ir pasijusti geriau….

  Aišku viskas įmanoma.. bet taip manau aš..

 7. Visą gyvenimą aš maniau, kad linkstu į humanitarinius mokslus, o mano geriausia draugė – priešingai, realė iš prigimties. Kai klyfa man pasakė, kad aš tikra realė, o jai – kad ji užkietėjus humanitarė, taip nustebino. 😆

 8. ghm, nezinau jau kiek desimciu kartu rasiau sia tema, tiek sitam forume tiek kitur, nebesinori kartotis, juolab, kad ir patys cia parasiusieji turbut nekarta buvo/yra ar bus prisiklijave ta pacia etikete, isiremine i tuos pacius remus, bet visa tai tik kito akyse, svarbu kaip patys jauciames. Jeigu visiem rupetu tik ka blogo jie patys daro tokiu temu net nekiltu.

  P.S o gincyjimaisi del stiliu ir pan yra mazu maziausiai kvaili (neisizeidziam kas cia apie juos raset), bet jus patys deklaruojate stiliu kaip isvaizda, o ne gyvenimo buda, tai ko tikites is kitu? (retorinis)

Parašykite komentarą