2024 23 liepos

30 thoughts on “F-1 2007 Metu Sezono Diskusijos

 1. Nesvarbu juk F-1 irgi sportas. Tikiuosi ir noreciau, kad siais metais McLaren laimetu konstruktoriu iskaitoj, o cempionas Hamiltonas butu nerealus debiutas. Kolkas man sekasi, bet viskas dar priesaki 8)

 2. Laukiu sekmadienio.Kimio pergales.Bet slapciausia svajone,tai kad Misha griztu i F1 ir ragus statytu visokiems alonsams ir Hamiltonams.Manau Shumis vaziuodamas 1,5 s uz Hamiltono aplenktu ji po 5 ratu 🙂

 3. Kaip gerai, kaip gerai, kada neturi savo favorito. Tiesiog mėgaujiesi intriga ir nejauti graužaties dėl vieno ar kito nesėkmės. Visi scenarijai mane tenkintų, na galbūt Alonso dviejų titulų iš eilės užtenka. Esu už rekordus, o Liuiso rezultas būtų būtent toks, dar nė vienas lenktyninkas nėra tapęs čempionu debiutiniame sezone, nedaug trūko Ž.Vilnevui, R.Petersonui, tačiau jie turėjo nusileisti komandos draugams, pilotams "№1". Šiemet McLaren ekipoje R.Denisas užtikrino lygias galimybes abejiems pilotams. Galbūt tai ir bus lemiamas elementas įvykti šiam pasiekimui. Dėl Kimio, kagi jis tikrai vertas čempiono titulo, na žiūrint į šį sezoną to verti būtų visi keturi lyderiaujantys lenktyninkai, tačiau jis dėl trofėjaus arė anksčiau McLaren komandoje, jam iškovoti jo nepavyko, taigi šių metų čempiono vardas būtų tikrai pelnytas prizas už visą jo darbą.

 4. Taip, nepavydžiu McLaren gerbėjams. Galiu tik įsivaizduoti koks gumulas gerklėj jums stovi. Tačiau kaip paradoksalu, Kimis jau atrodo buvo nurašytas prieš pora lenktynių dėl titulo kovos, o dabar… Štai toji F-1 magija. Neapsakoma.

 5. Nu **** kokia fignia, ****** McLaren bolidai pavede kai maziausiai to reikejo. Sekasi tiems ferrari **. Kaip pernai uz Shumacheri buvau tai padanga ferrari sprogo. Uz ka ainu tam nepasiseka niekada. ***** toks sekmingas sezonas ir be nieko ***** ** **. aisiu kitais metais uz Super Aguri ir nebus jokiu nusivylimu, kad nelaimejo. O Kimi sveikinimai, pagaliau pavyko laimet jam.

 6. Taip, aš taipogi prisidedu prie sveikinimu Kimiui. Galima padėkoti lenktyninkam, likimui ir dar daug kam už ši nepakartojamą sezoną. Viskas buvo tiesiog lyg iš filmo, šitokie siužeto posukiai, manau nieks neįsivaizdavo šitokių audringų metų. Man asmeniškai nepatiko tik tie kartūs nesutarimai tarp Fernando ir Liuiso, tačiau tai greičiau skonio reikalas ir pakankamai šalti podiumai, tiesiog nuotaika rūškana pasidaro matant tokius nedraugiškus santykius tarp lenktyninkų. Belieka viltis, kad sekantis sezonas nenusileis šiemetiniam, o naujosios trasos ir komandos pagyvins F-1 areną dar įspūdingesniais vaizdais. Laukiam nesulaukiam Kovo mėnesio 🙂

 7. Zidanas rašė:

  O mano nuomone, kad zalgiris kaip tik geriau pasirodys. Rytas lopai neleisdavo Zukauskui zaist, o dabar pardave. Nors senas bet visdar zveris.

  haha zukauskas gaudavo didziausia atlyginima komandoj(700k euru uz sezona berods) o gryba pjaudavo kaip koks gustas. kai jis gaudavo kamuoli taip ir bijai kad nesumastytu mesti, arba dar blogiau – ji varytis 😯 statybininkas buvo tai ka is jo noret, ir ta kamuoli kaip plyta meto

 8. portale apstu naujienų, diskusijų, straipsnių susijusių su šiuo skandalu. Hamis išties žmogus-fenomenas, ligi šiol skynė pergalė po pergalės žemesnėse formulių serijose, čia taip pat tik vieno skaičiaus paklaida sutrukdė tapti čempionu. Karočia, autosporto T.Woods’as 🙂

 9. Hammerdin>> nu del lygiu galimybiu mcl ekipoj tikrai perdedi,akivaizdziai matesi jog komanda labiau hamiltona stume i chempus nei alonso.juk britas britu komandoje,ronas uzsiaugino hamiltona ir stume ji i prieki

 10. Neformaliai taip, pats Alonso yra teigęs, kad komandoje jaučiasi lyg būtų vienui vienas. Tai psichologinis aspektas ir negalima užginčyti to fakto jog jis kažką visgi lemia, tačiau fiziškai abu McLaren pilotai turėjo lygias teises į pergalės siekimą, nežinau ar galima būtų dėl to kaltininti ekipą, juk bendratautiečių solidarumas yra tiesiog nevalingas, įgimtas dalykas (na nebent lietuvaičių emigrantai yra išskirtinis atvejis). Netgi sezono pradžioje viskas buvo daugiau mažiau ramu, tačiau vėliau komandoje įsivyravę nesutarimai, nemažai įtakoti šnipinėjimo skandalo, padarė savo. Ir tiesą sakant būtent tas pilotų lygiavertiškumas (pačio R.Deniso iniciatyva) ir lėmė šitokį apmaudų pralaimėjimą Kimiui, galbūt jeigu pirmenybė būtų teikiama kuriam nors vienam pilotui, pergalę sezono gale švestų ne Ferrari, o McLaren ekipa. Mano paties nuomone kamgi ekipos susideda iš dviejų pilotų, jeigu yra draudžiama komandinė taktika?
  O dargi dėl Liuiso protegavimo sklinda kalbos, kad jis yra paties F-1 šefo B.Ecclestone’o numylėtinis ir savotiškas marketingo produktas. Kągi čia jau ir bepadarysi F-1 kupina verslo politikos.

 11. Hammerdin rašė:

  Neformaliai taip, pats Alonso yra teigęs, kad komandoje jaučiasi lyg būtų vienui vienas. Tai psichologinis aspektas ir negalima užginčyti to fakto jog jis kažką visgi lemia, tačiau fiziškai abu McLaren pilotai turėjo lygias teises į pergalės siekimą, nežinau ar galima būtų dėl to kaltininti ekipą, juk bendratautiečių solidarumas yra tiesiog nevalingas, įgimtas dalykas (na nebent lietuvaičių emigrantai yra išskirtinis atvejis). Netgi sezono pradžioje viskas buvo daugiau mažiau ramu, tačiau vėliau komandoje įsivyravę nesutarimai, nemažai įtakoti šnipinėjimo skandalo, padarė savo. Ir tiesą sakant būtent tas pilotų lygiavertiškumas (pačio R.Deniso iniciatyva) ir lėmė šitokį apmaudų pralaimėjimą Kimiui, galbūt jeigu pirmenybė būtų teikiama kuriam nors vienam pilotui, pergalę sezono gale švestų ne Ferrari, o McLaren ekipa. Mano paties nuomone kamgi ekipos susideda iš dviejų pilotų, jeigu yra draudžiama komandinė taktika?
  O dargi dėl Liuiso protegavimo sklinda kalbos, kad jis yra paties F-1 šefo B.Ecclestone’o numylėtinis ir savotiškas marketingo produktas. Kągi čia jau ir bepadarysi F-1 kupina verslo politikos.

  apmaudu kai tokiame sporte daug ka lemia politika,Bernie citata "hamiltonas labiausiai nusipelne titulo" netiesiogiai daug ka pasako.kas zino gal kai nutare nepasalint pilotu is iskaitos del snipinejimo skandalo leme tai kad jame hamiltonas dalyvavo,be to jo veiksmai buvo kelis kartus svarstomi taciau kazkodel jo niekas nebaude,gal irgi todel kad jis turejo laimet…man idomu kaip kitamet hamiltonas vaziuos jei alonso iseis is mclaren.kas vargseliui bolida sureguliuos

Parašykite komentarą