2024 23 liepos

157 thoughts on “Fausto sandėris : ar jis įmanomas šiais laikais?

 1. Aš esu įsitikinus, kad ne kviest jį reikia, o pripažint. Jis pats ateina. Kad ir gyvenime. Blogam, piktam, veidmainiui žmogui sekasi, o tas gerasis, nuoširdus, tyras, paliekamas kaip ir už borto. Kodėl?

 2. Ką galėčiau patarti? 8) Manau, kad viskas įmanoma.. greičiau susidėt su blogiu, negu pažengti gėrio link… Tiesiog blogu tapti gali žmogus labai greitai, o kelias atgal į šviesą ir gėrį ilgas ir sunkus…

 3. Heh, prasytum, kad gyventum amzinai. Kiek girdejau ir skaiciau, Zemeje yra 3 nemirtingieji zmones…
  Tikrai neprasyk tokios nesamones, gyvenimas amzinai yra prakeikimas, atejus laikui tai suprastum, bet tada jau butu per velu.

 4. Eddgaraz rašė:

  Sendien yra zinomi maziausei 3 nemirtingi zmones : Apolonijus Tianskis, klajoklis Agasferas ir grafas Sen Žermenas.

  Jo, butent sitie zmones. 😉 Satan daughter kodel sakai, kad noretum pagyventi koki pora simtu meteliu iki Apokalipses. Is kur tu taip zinai, kadji ivyks jau taip greitai? O jeigu ne, tada tau tektu gyventi tukstancius metu, apie tai nepagalvojai?

 5. jei tiksliau, tai turetu vykt mazdaug po 400metu….. aisku, nera jokiu 100procentiniu garantiju, bet ka gali zinot… o tie tukstantmeciai, aisku isdalies ikyretu , bet jei butu imanoma nesenti ir toliau tobulet nemanau kad butu neidomu.. juk niekas nelieptu buti tik viena asmenybe… keistusi zmones, valdzia, keistumeis ir tu…

 6. o kad egzistuotu vampyrai… viskas butu zymiai paprasciau… nemirtinguju klane sedetum bosui ant keliu ir valio…. aisku reiktu but faktiskai jo keksytei… bet… viskas sutvarkoma ir gan net pakankamai malonu….
  O del draugu… jie ir taip nera amzini… ypac vaikinas ar mergina poros atzvilgiu… sunku prarast, bet juk galima saldyt jausmus… ka ir stengiuos daryt praradus mylimaji… sunku, ziauru… bet tai tik gyvenimo dalis… bus dar daug praradimu… tad nemanau kad bunant nemirtingu tokia situacija lb keistusi…logiskai galima juk vaiko susilaukt kad ir nuo eilinio vyro, juk tas mazylis ir butu nemirtingas… o tada ir vienatvei vietos nblb liktu… aisku butu nuostabu ir sugebet bent viena zmogu paverst nemirtingu kad kompanija palaikytu blogiausiu atveju…….
  P.S. meilus paveikslelis… 😉

 7. ar tu tox isdykelis ar cia man tik pasirode? o jei rimtai, kaip kitaip butu imanoma isitvirtint ju klane? bosui isiteiki ir viskas geraj… aisku reiktu tenkint jo uzgaidas, bet jei jis butu visai grazus ir turetu lakia fantazija, tai kodel ir ne? gal net atsirastu sansu ir meilei, ne vien zveriskam sexui….

 8. pritariu tau Satan daughter as ir noreciau amzinai iki apokalipses gywent,..Man gywenimas atrodo pertrumpas ir nespesiu wisko isbandyt o per tukstancius metu tikrai atsirastu laiko wiskam ❓

 9. #Egzorcistas# rašė:

  pritariu tau Satan daughter as ir noreciau amzinai iki apokalipses gywent,..Man gywenimas atrodo pertrumpas ir nespesiu wisko isbandyt o per tukstancius metu tikrai atsirastu laiko wiskam 🙂

 10. Satan daughter rašė:

  grazus tavo ,,parasas,, , egzorciste… as visalaik nesioju pentagrama… niekada jos nenusiemu… ji tikrai suteikia kazka toookio… tarsi sarysi su kitu pasauliu…. 😉

  Kas pa pentograma???

 11. Žmonijos religijos istorija yra stipriai surišta su įvairias simboliais. Simbolizmas tarnavo žmogui išreikšti savo pažiūras ir įsitikinimus, buvo fizine žmogaus tikėjimo išraiška. Vienas iš seniausių ir įdomiausių simbolių yra Pentagrama, kuri traukia savo paprastumu ir gilumu. Nors pentagramos atsiradimo aplinkybės jau palaidotos laike, yra manoma, kad greičiausiai ji buvo išrasta prieš 6000 metu Eufrato/Tigro regione, kaip astronominių tyrimų rezultatas. Palestinos teritorijoje buvo surastos molines šukės, datuotos 4000 metu iki mūsų eros, ant kurių buvo pavaizduotas pentagramos simbolis. Vėliau, 3500 metais iki mūsų eros, pentagramos žingsniai veda link Mesopotamijos, kur Uruko mieste pentagrama buvo pavaizduota ant keraminių indų dangčių kartu su kitais simboliais. Matomai čia pentagrama ir įgavo savo pirmą prasmę – užtarymas, apsauga, globa, nes saugojo indų turinį. Bėgant laikui, pentagrama tapo imperines galios simboliu. Uruko IV laikais (apitiksliai 2700-2600 m. iki mūsų eros) šumerai naudojo pentagramą kaip kosminį simbolį, kuris atvaizduoja keturis žemės kampus ir dangaus skliautą, arba kitoje interpretacijoje dangišką ketvirtį, stebinti keturis pasaulio kampus.
  Su laiku pentagrama įgijo daug kitų prasmių įvairiose ikikrikščioniškuose kultūrose. Egiptiečiams apversta pentagrama reiškė “Požeminį prieglobstį”. Ja žymėjo požemio karalystės valtys, kuriomis per upę buvo pervežami mirusieji. Pentagrama turėjo penkis apsauginius smaigalius ir prieglobsčio formos apsauginį penkiakampį centre.
  Babilone, taip pat kaip ir Egipte, pentagrama buvo naudojama kaip stebuklingas globos ženklas ir kaip susidūrimo simbolis, kuris gina ją dėvintį ir jo namą.
  Ankstyvos keltų rasės vadino pentagramą “Begaliniu mazgu” ir suvokdavo ją kaip Morganos, požemio karalystės deivės, simbolį. Keltams teisinga pentagrama simbolizavo vasarą, o apversta pentagrama – žiemą. Abu simboliai reiškė apsaugą nuo blogio. Kitoms keltų rasėms prasmę turėjo tik pentagramos viršūnės. Tris viršutiniai taškai simbolizuodavo gamtos pusiausvyrą, kur vidurinis taškas harmonizuoja du priešingus. Du apatiniai taškai buvo suvokiami kaip dualistinių priešingybių, kurios negali būti integruotos arba harmonizuotos, atvaizdas.
  Greičiausiai apie 1400 metais iki mūsų eros, Egipte ir Graikijoje atsirado žaidymas žinomas kaip Pentagrama, kuris yra žaidžiamas iki šiol Krite ir aplinkiniuose regionuose. Žaidimas buvo minimas dar Sofoklio darbuose. Taip pat pentagrama, tarp kitų stalo žaidimų, buvo išpjauta ant Kurnos šventovės stogo Egipte. Indijoje, dvejų žaidėjų žaidimo variacija, vadinasi Kaua Dand arba tik Kaooa. Kaooa yra žaidžiama su viena tigro figūra ir septiniais kaooa figūromis. Kaooa figūros stengiasi pagauti tigrą, judėdamos nuo viršūnių iki kaimyninių viršūnių. Tigras, kuris taip pat gali judėti tarp kaimyninių viršūnių, bando užgrobti kaooą, peršokus per kaooą į laisvą už jos viršūne. Pentagrama atėjo iš stalo žaidymų šeimos, kuri vadinosi Mereliai. Pavadinimas kilęs iš lotyniško žodžio merellus, kuris reiškia žymę, skaitliuką arba monetą. Kaip ir kitose, merelio grupės žaidimuose, žaidymo lenta – Pentagrama yra apsaugos ir dvasių iššaukimo simbolis.
  Viena iš vietų, kur pentagrama arba, kaip ja dar vadina, “pentalfa” (nes geometriškai ji sudaryta iš 5 raidžių “A”), padarė didelę įtaką, buvo Graikija. Pentagrama atkeliavo į Graikiją su Pitagoru. Jis sužinojo apie ją iš savo kelionių į Egiptą ir Babiloną (554-553 m. iki mūsų eros). Jis naudojo simbolį kaip sąryšį tarp žmonijos ir dievų. Pitagoriečiai naudojo Pentagramą tarpusavio atpažinimui. Jie vadino ja “Hugieia”, kas reiškė “Sveikata” arba “Dievų palaimintas”. Hugieia (Hygenia) yra graikų sveikatos deivė (pas romiečius – Salus). Pitagoriečiai sužymėjo pentagramą prieš laikrodžio rodyklę, pradedant nuo viršaus, su raidėm U, G, I, EI, A, kas yra Hugieia žodžio ortografija. Raidžių išdėstymas buvo atliktas taip, kad sujungti keturis elementus, iš kurių yra pagaminta visa materija, su pentagrama. Taip pat raidės buvo sudėtos tokia tvarka: pradedama nuo raidės, kuriai nupiešti reikia mažiausio kiekio brūkšnių ir baigiant ta raide, kuriai reikia daugiausia kiekio brūkšnių (pradedant nuo viršaus ir einant prieš laikrodžio rodyklę aplink pentagramos išorę).

  U: Hudor = Vanduo (3 brūkšniai)
  G: Gaia = Žemė (4 brūkšniai)
  I: Idea = Forma = Eteris (5 brūkšniai)
  EI: Heile = Saulės šiluma = Ugnis (1 brūkšniai)
  A: Aer = Oras (2 brūkšniai)

  Elementų išdėstymas buvo toks, kad žiūrint į žemesnę pentagramos trapeciją galima būtų pamatyti “Priešingybių keturkampį” (šiek tiek iškreiptą), su Eterio piramide virš jo. Nagrinėjant “Priešingybių keturkampį” galima pastebėti, kad negalima nueiti nuo Ugnies prie Vandens, nepraėjus Eterio arba vieno iš likusių elementų. Taip pat yra ir su Žeme ir Oru. Vėliau Aristotelis pastebėjo, kad keturi elementai faktiškai yra sukelti keturiomis savybėmis ir tokiu būdu pavirsta “Priešingybių keturkampiu”. Aristotelis taipogi aptiko, kad Eteris turi visas keturias savybes. Jis karštas ir šaltas, drėgnas ir sausas vienu metu. Jis padarė išvada, kad iš to, kad materija negali turėti nesuderinamu savybių, Eteris yra nematerija. Taip pat jis pabrėžė, kad ne vienas taškas keturkampio kraštuose gali būti kartu karštas ir šaltas, drėgnas ir sausas. Tačiau, jeigu keturkampis būtų susitraukęs (t.y. įsivaizduokite piramidę, kur keturkampis projektuojasi į tašką), jis turėtų visas savybes kartu. Iš to Aristotelis padarė išvadą, kad tam kad elementai pasiektų stadiją kur jie įgytų visas savybes, kaip Eteris, jie turi būti išvalyti. Todėl Žemė turi tapti Vandeniu per tirpimą, Vanduo turi tapti Oru (drėgnu garu) per virimą, Oras turi tapti Ugnim (sausu garu) per tolimesnį kaitinimą, Ugnis turi tapti Žeme, leidžiant kondensuotis grynesniems garams ir po to viskas turi prasidėti iš naujo. Spiralė niekada nepasieks centrą, bet ji darysis vis mažesne ir mažesne. Šita begalinė elementų spiralė yra simbolizuojama Ouroboro gyvate, drakonas ryjantys savo paties uodegą. Gyvatė taps grynų Eterių taške kai sunaikins save.
  Kitas graikų filosofas, Ptolomėjus, kaip ir Aristotelis tikėjo, kad Pitagoro elementų pentagrama buvo iš tikrųjų teisinga. Kaip įrodymą jis panaudojo tų laikų astrologiją ir septynias žinomas planetas. Žiūrint į Aristotelio “Priešingybių keturkampio” modelį, Ptolomėjus pastebėjo, kad iš dvejų savybių, kurios sukuria elementą, viena savybė buvo labiau dominuojanti. Kartu su žinomom planetų savybėmis jis priėjo prie tokiu išvadų:

  Venera = Drėgnas = Oras
  Jupiteris = Karštas = Ugnis
  Marsas = Sausas = Žemė
  Saturnas = Šaltas = Vanduo
  Merkurijus = Neutralus = Eteris

  Paskutines dvi planetos, Saulė ir Menulis neturi vietos pentagramoje, bet stovi atitinkamai virš kairės ir dešinės. Iš šito modelio, Ptolomėjus pastebėjo, kad blogos planetos (Marsas ir Saturnas) atsidūrė iš kairės, o naudingos planetos iš dešinės. Taip pat jis pastebėjo, kad pentagramos modelyje atsirado Menulio kelias (t.y. nusileidimas į požeminę karalystę, kuri yra žemiau Žemės ir Vandens (praraja)) ir Saulės kelias (t.y. kėlimas į dangų virš Oro ir Dangiškos Ugnies).
  Pitagoro vienalaikis, Platonas išrado kitą elementų dėjimo į pentagramą metodą, kuriame, kaip jis paskelbė, galės sumodeliuoti viską kas yra visatoje ir pačią visatą. Platonas pastebėjo, kad egzistuojamas daiktas turi būti matomas ir apčiuopiamas. Anot jo, niekas negali būti matoma be šviesos (t.y. Ugnies), ir niekas negali būti apčiuopiama be tvirtumo (t.y. Žemes). Platonas pastebėjo, kad būtu neįmanoma sujungti šiuos du elementus neturint tarp jų jokio santykio. Geriausiai įmanomas ryšis yra pasiekiamas naudojant pertraukiamą geometrinį santykį. Pavyzdžiui, geriausias būdas surišti skaičių 4 (2×2) su skaičium 9 (3×3) yra ryšis, kuris turi mažesnes dalis iš abeju skaičių: 6 (2×3). Problema, kurią sutiko Platonas, buvo tai, kad toks surišimo metodas veikė tik dvimatėms skaičiams ir objektams, bet ne Ugniui ir Žemei, kurie yra trimačiai. Sprendimas buvo sukurti du ryšius. Pavyzdžiui, 8 (2x2x2) ir 27 (3x3x3) ryšis yra 12 (2x2x3) ir 18 (2x3x3). Žiūrint atgal į “Priešingybių keturkampį”, Platonas nustatė, kad geriausias būdas surišti Ugnį (Sausas ir Karštas) su Žemę (Šalta ir Sausa) yra Oras (Karštas ir Drėgnas) ir Vanduo (Drėgnas ir Šaltas). Platono pentagramoje matosi, kad nuo Ugnies iki Žemės galima patekti tik per Vandenį ir Orą arba per Eterį.
  Graikijoje pentagramos simbolį pradėjo taikyti amuletu kūrimui. Ten ji taip pat buvo Demetros dukters Koros, augmenijos deivės, simboliu.
  Pentagrama gali būti pavaizduota kaip susipinta linija. Tai simbolizuoja tinklą pinanti magijos jėga. Besileidžianti linija Eteris – Vanduo, Pitagoro pentagramoje, gali praeiti po (vyriškai) arba virš (moteriškai) linijos Žemė – Ugnis.
  Pentagrama be supančio apskritimo taip pat gali simbolizuoti, kad asmenybė moka bendrauti, paruošta konfliktams, žinanti ir suprantanti. Apskritimas aplink pentagramos talpina ir apsaugo. Tai simbolizuoja pasyvų požiūrį į magiją ir dvasinį turinį. Dviguba pentagrama dažnai yra Deivės simbolis. Ji atvaizduoja penkias moters stadijas: gimimą, subrendimą, motinystę, menopauzę ir mirtį. Apjuosta žiedais pentagrama yra skaitoma esanti labai harmoniška. Ji simbolizuoja vyrą ir moterį, amžina sujungimą ir susilijimą kartu tobuloje pusiausvyroje. Kartais galima pamatyti pentagramą nebaigtame apskritime. Ji simbolizuoja penkias žmogaus gyvenimo stadijas: gimimą, įšventinimą, pilnametystę, ramybę ir mirtį.
  Yra žinoma, kad pentagrama buvo oficialus Jeruzalės ženklas 300-150 metais iki mūsų eros. Tarp izraeliečių pentagramą atstojo tiesą ir buvo priskirta penkioms Penkiaknygės knygoms. Pentagrama egzistavo kaip gyvenimo ir humanizmo simbolis Judėjams ir kitiems izraeliečiams. Pentagrama, taip pat kaip ir žmogaus būtybė, turi galvą, dvi kojos ir dvi rankos. Apskritimas yra kūrybinės visatos jėgos ženklas, nes ji neturi nei pradžios nei pabaigos. Iš to galima manyti, kad šitų dvejų simbolių apjungimas į pentaklą buvo skaitomas šventu. Pentaklas atvaizdavo gyvenimą, ypač žmoniją, apribotą kūrėjų visatos viduje. Nupieškite apskritimą, kurios spindulis yrą 13 vienetų – 13 yra ne tik raganų skaičius, bet ir skaičius, kuris hebrajų kalbą atitinka “meile”. Po to nuo apskritimo centro nueikite 4-iais vienetais į viršų ir nupieškite horizontalią liniją nuo vieno apskritimo krašto iki kito. Toliau vėl iš apskritimo centro nueikite į jo viršų ir padekite tašką. Iš ten nupieškite dvi linijas tokio pat ilgio kaip ir prieš tai nupieštos. Užbaikite jūsų pentaklą nupiešdami likusias linijas. Paskutinės dvi nupieštos linijos susikirs 5-iais vienetais žymiau centro. Skaičius 5 izraeliečiams atitinka penkis žmogaus jausmus. Nuo šito taško iki apskritimo dugno yra lygiai 8 vienetai. Skaičius 8 atitinka kartu ir šabato skaičių, ir hebrajišką veiksmažodį “mylėti”. Iš šito galima konstatuoti, kad žmonija turi ieškoti meilės tam, kad rasti Didžiąją Visatos Esmę.
  Karalius Saliamonas nešiodavo pentagramą savo žiede kaip savo galingumo ženklą.

 12. jos visos atrodo vienodai, tik vienos buna normalios – gerio simbolis, ir apverstos – blogio……………. seip apversta man labiau pie sirdies, bet spiritizmo seanso metu paprasta gali suteikt daugiau apsaugos….. bet kaip yra sakoma, daiktas bus tiek magiskas, kiek juo tikesi……. 😈

 13. tikrai tau…….. taip, tikiu velniu…….. o siela…..na kas man is jos……………. bandykim galvot optimistiskai, pragare bent silta bus, o ir Setonas turetu neprastas vyras but……….. 😉

 14. pats ateitum…………. sunku su jumis vaikinai… kaip ir su velniais…… bet irgi imanoma………………… na……………….su mano ex buvo neimanoma, tai tegu jis db kankinasi be manes…… gyvenime jam neatleisiu uz visa jo mesla….. o dar satanistu save laike… man tik geda dare… nors ji tikrai mylejau. aisku myliu ir db tik jausmus ismokau nuslopint, savo virsininko deka…. bet visvien reiktu iki galo ta meile isguit………… ji tik daro mane silpna, o tai gali prazudyt siame pasaulyje… 👿

 15. Satan daughter rašė:

  tikrai tau…….. taip, tikiu velniu…….. o siela…..na kas man is jos……………. bandykim galvot optimistiskai, pragare bent silta bus, o ir Setonas turetu neprastas vyras but……….. 😛

 16. avietinis_ debeselis rašė:

  Satan daughter rašė:

  tikrai tau…….. taip, tikiu velniu…….. o siela…..na kas man is jos……………. bandykim galvot optimistiskai, pragare bent silta bus, o ir Setonas turetu neprastas vyras but……….. 😛

  Visiskai pritariu, nes daugheter nepamirsdk, kad setonas blogio issikunijimas ir jam reik tik sielu ir jam nulis emociju del taves butu tu tik irankis butum

 17. nebuk naivi..nieko tu negeresne nei uz kita nei uz mane nei dar kokia zmogute…o anot iv saltiniu Setonui tavo tik siela reikalinga, gaves jis kitos aukos ziuretusi…o tu butum dar viena jo karalystes mazgote ..
  ir isvis raminkis

 18. Satan daughter rašė:

  kokios tju nuomones apie mane…… argi taip grazu pries panele? a 👿

  Na gerom panelem negaila net serenadu, bet kai pas tave tokios mintys… [keksyte, zveriskas seksas, laisvai atsiduot]. Siaip viskas ok, bet manau tau tikrai ne velnio truksta 😈

 19. Na filmus dar galima pateisinti – rodo tai ka zmones nori matyti, be to parodyti visa tai kad butu kuo arciau religijos, bent jau man rodos, kad tai yra gan sunkus uzdavinys.

  Bet kas liecia domejimasi tai tikrai reikia atsirinkti tinkama literatura, nuo paistalu.

 20. visu pirma tai as tikrai nesiriamiu eiliniais megeju rasinukis, tai per daug elementaru ir tikrai tam neturiu laiko. domiuosiu tik tuo kas rimta ir gali buti arciausiai tiesos………. o del draugu, kadangi manes nepazisti, nezinai kas jie tokie…todel ir manai kad jie remiasi tik nuogirdom..jie labai rimti asmenys zinantys ka sneka ir kaip……. 👿

 21. Satan daughter rašė:

  visu pirma tai as tikrai nesiriamiu eiliniais megeju rasinukis, tai per daug elementaru ir tikrai tam neturiu laiko. domiuosiu tik tuo kas rimta ir gali buti arciausiai tiesos………. o del draugu, kadangi manes nepazisti, nezinai kas jie tokie…todel ir manai kad jie remiasi tik nuogirdom..jie labai rimti asmenys zinantys ka sneka ir kaip……. 👿

  Na na setono mergele, tik nereik cia isizeist. Juk netvirtinau, kad skaitai butent fantastika, o tik iskeliau kaip abejone.

  Pasidalink keleta savo rimtu saltiniu ir su mumis, visgi butu idomu.

 22. Satan daughter rašė:

  jei tureciau tam teise taip gal ir padayciau, bet pasmus irgi yra taisykles, kuriu, atleisk bet negaliu lauzyt………..

  Tai priklausai kokiam nors klanui, draugijai ar kaip?

 23. man anksciau lb daznai sapnuodavosi juodas miskas apsuptas migla, ir siaurutis takelis, kurio vidury stovedavo vyras, aukstas, apsisiautes juodu apsiaustu…is toli matydavosi tik jo siluetas… jis visad kviesdavo mane prieiti prie jo… o tas balsas… viliojantis, hipnotizuojantis ir grieztokas… sis sapnas kartodavosi tol kol galiausiai as nebepajegiau atsispirt ir priejau, o jis mane apkabino ir pasake kad tokiu budu as tapau amzinai jo… o jo velniskos akys spindejo klasta ir pasitenkinimu… nuo to laiko, sapnas liovesi.. pasakykit savo nuomone ar imanoma, kad tai nesamoningai itakojo velesnius mano poelgius… 👿

 24. Satan daughter rašė:

  man anksciau lb daznai sapnuodavosi juodas miskas apsuptas migla, ir siaurutis takelis, kurio vidury stovedavo vyras, aukstas, apsisiautes juodu apsiaustu…is toli matydavosi tik jo siluetas… jis visad kviesdavo mane prieiti prie jo… o tas balsas… viliojantis, hipnotizuojantis ir grieztokas… sis sapnas kartodavosi tol kol galiausiai as nebepajegiau atsispirt ir priejau, o jis mane apkabino ir pasake kad tokiu budu as tapau amzinai jo… o jo velniskos akys spindejo klasta ir pasitenkinimu… nuo to laiko, sapnas liovesi.. pasakykit savo nuomone ar imanoma, kad tai nesamoningai itakojo velesnius mano poelgius… 😉

 25. Satan daughter rašė:

  man anksciau lb daznai sapnuodavosi juodas miskas apsuptas migla, ir siaurutis takelis, kurio vidury stovedavo vyras, aukstas, apsisiautes juodu apsiaustu…is toli matydavosi tik jo siluetas… jis visad kviesdavo mane prieiti prie jo… o tas balsas… viliojantis, hipnotizuojantis ir grieztokas… sis sapnas kartodavosi tol kol galiausiai as nebepajegiau atsispirt ir priejau, o jis mane apkabino ir pasake kad tokiu budu as tapau amzinai jo… o jo velniskos akys spindejo klasta ir pasitenkinimu… nuo to laiko, sapnas liovesi.. pasakykit savo nuomone ar imanoma, kad tai nesamoningai itakojo velesnius mano poelgius… 😉

 26. siela atsako uz nemirtinguma fizini! teisingai ja sukomplektavus teoriskai galima tureti fizini nemirtinguma.deja zmogus dazniausiai ne del savo kaltes ja arba i dangu pasiryzes atiduot ar velniui ismainyt! gal pasilikt ja sau reiketu ir labai greit matysim kas pasauly seimininkas!

 27. jei egzistuoja Setonas, automatiskai, egzistuoja ir dievas. siaip man palankesne kryptis yra pirmasis variantas, o antrojo atsisakau, turedama savu priezasciu… ir niekas manes net nesistenkite perkalbeti.(juk as niekam nekenkiu )..paprasciausiai prisiminkite – kiekvienam savo.

 28. Na taip, kiekvienam savo. Tik siaip as galvoju, visi zino kad dievas yra danguje, ten gera ir ramu. Setonas tuo tarpu pragare lindi, kur degina ir kankina blogas sielas. Tai jei tu jam nori parsiduoti, tai turetum suprasti kad tavo sielai bus lemta per amziu amzinybes kenteti. Ar tu manai kad jei parduosi jam savo siela tai tapsi jo drauge?

 29. Tu tikiesi, kad jei busi gera mergaite, tikesi tuo savo padareliu, tau pomirtiniame gyvenime viskas bus ok, tai gal ir as panasiai manau, tik is savo pozicijos. Tu pasirinkai ta kuriuo tau buvo lengviau tiketi, padariau tapati, galeciau jam siela atiduot juk jau betkokiu atveju ji yra jo.

 30. Man tai visai vienodai ka tu renkiesi. Tik idomu kodel butent blogi ir kancia. Visi kiek man zinoma nori kuo geresnio gyvenimo sau tiek gyviems esant tiek mirus. O tu priesingai – po mirties renkiesi kad tau butu blogiau. Kodel? Ar taip labai nusivylei dievu, ir dabar atsigrezei i setona manydama kad taip tau bus geriau? Ar tiesiog siaip neesi stereotipine mergina ir nori kazko kitokio nei nori visi?

 31. zn,dariuk nuo tokios tavo pagalbos, tai nebent tik tave pasmaugt uzsimaniau……….. butinai tokiomis nesamonemis turi terst tema? feeeeeeeee……………………………………. 👿

 32. kam tu mirusi egzorcistui… va siuvyliosim tave su dariuku kaip nors… nu romantiska vakariene kokia… ai ne bendriau tau taip nelabai.. nu apsimesim kokio satan klano ikurejais ir pakviesim tave. ateisi o ten visas pulkas egzorcistu… eh kaip noreciau paziuret toki vaizdeli… jauciu tau net dabar kraujas uzvire… ne? 🙂

 33. panasiai……. na bet nemanau kad mane butu taip lengva suviliot……… beje, pataisysiu, romantiska vakariene visoms patinka, nesvarbu kas bebutum……
  nu ir ka tu tokiam vaizdeli pamatyt noretum?

 34. avietinis_ debeselis rašė:

  geras dalyklas..as ir noriu 😀 nuvesk Dariuk ir mane

  nu tu matai debeseli, dariukas musu kaip nenuveda taip nenuveda pas egzorcista, o jau seniai sake jog tai padarys……

Parašykite komentarą