2024 23 birželio

33 thoughts on “Fobijos

 1. Someone rašė:

  Ablutophobia- Fear of washing or bathing.

  Jeeeez… Po to tikriausiai atsiranda ir bendravimo,zmoniu, ir pasirodymo viesumoje baime nes visi bega nuo taves /:) Isiknisinejimas ir tiek

 2. panikė rašė:

  Bijau pasprinkti maistu. 🙁

  Aij nu, Pnike. Niekas šiaip sau nenutinka. Jei nepaspringsi, tai nuo stogo nukrisi, jei ne nuo stogo, tai mašina pervažiuos arba niekas niekur nieko neatsitiks. Tai jau ką čia dabar..? Taip ir vaikščioti visko bijant? O jei vieno bijoti, o kito ne, tai irgi nesigauna. Kodėl būtent bijoti to, o kito nebijoti? Gyvenk tu sau kol gyvenasi ir nesuk sau galvos dėl to kad kažkas galbūt gali atsitikti. Visko gali atsitikti ir gali nieko neatsitikti.

 3. Fake rašė:

  Žiauru su tom baimėm. Pati turiu arachnofobiją. Baisus dalykas >.< .

  Bijoti voru zmogiska, bet yra tokiu baimiu, kad ne juokas neima.

  agnie66ka rašė:

  Bijau laiptu.bet ne tokiu kur laiptinese o tokiu kur matos apacia.lipi ir tarp kiekvieno yra tarpai 🙂

 4. beveik visko bijau. bijau begancio laiko, bijau supratimo, o kai bijau supratimo, pradedu nesuprast, o tada bijau, kad nieko nesuprasiu ir nepadarysiu darbo laiku.. cia vadinama stresu ane?

 5. bijau tamsos ir didelių tuščių patalpų. Kažkada buvau radus pavadinimą, bet jau pamiršau. Smagiausia fobija – hipopotomomonstroseskvipedalio fobija – ilgų žodžių baimė. Kol pasakai, kokią fobiją turi, isterijos priepolis ištinka. Chi

 6. PupaUoga rašė:

  as tai bijau kritimo jausmo, nors kaip keista bebutu aukscio nebijau, netgi atvirksciai man labai patinka. megstu smiltynej i koki surudijusi boksta uzsilipt…. =))

 7. O štai čia kokios didžiausios vyrų fobijos. Vyrukai, yra tame tiesos?

  Sekso baimė
  Pirmoje vietoje vyrų fobijų sąraše – sekso baimė. Kai kurie gali pagalvoti, kad tai tiesiog pokštas. Juk seksas – tai tas dalykas, kurio vyras nori kiekvieną dieną ir kelis kartus. Paties sekso vyrai nebijo. Labiau baugina būti ne itin geros seksualinės formos. O moteris gali dar labiau sustiprinti šį vyrų sekso kompleksą, pavyzdžiui, jau per pirmą pasimatymą pareikšdama, kad jos ankstesnis sekso partneris buvo tikras mačo. Ką vyras turėtų daryti tai išgirdęs? Kai kuriuos toks pareiškimas priverčia labiau padirbėti su savimi, t.y.ne tik išlieti nemažai prakaito sporto salėse ar paanalizuoti peržiūrėtus pornografijos filmus, bet ir patreniruoti savo pasididžiavimą.

  Varžovų baimė
  Savanaudis vyras trokšta suplėšyti į gabalus kiekvieną, kas tik pamėgintų prisiartinti prie jo moters. Tai dar viena baimė, papildanti vyrų fobijų sąrašą. Tuo jie panašūs į moteris, bijančias kitų moterų, klastingų vilioklių, besitaikančių pagrobti riebų kąsnį. O vyrus kankina baimė, kad be jo yra dar ir patrauklesnių vyrų. Baimė gali pasireikšti tuo, kad vyras stengiasi „pakabinti“ pačią seksualiausią moterį ar merginą, norėdamas įrodyti savo pranašumą. Ši baimė gali būti merginai naudinga, priverčianti vyrą rūpntis savo mylima moterimi dar daugiau.

  Prieraišumo baimė
  Ši baimė būdinga daugeliui vyrų, kurie bijo prisirišti prie moters visam gyvenimui. Prieraišumas iš tikrųjų yra galingas ginklas. Bet prisirišti galima ne tik prie žmogaus, bet ir prie darbo, mėgstamų marškinių, net šunelio. Vis dėlto pats pavojingiausias ir stipriausias prieraišumas yra prie žmogaus. Tiesa, vyrai gali prisirišti ir prie automobilio, motociklo, kurie neretai būna poros konflikto priežastis. Todėl niekada nereikėtų parodyti, kad moteris pavydi vyro.

  Baimė likti vienam
  Vienatvės bijo ne tik moterys, bet ir visi gyvi sutvėrimai, net gyvūnai. Viengungio gyvenimas – rojus, tačiau ne visiems vyrams, ypač tiems, kuriais negali pasirūpinti mamos. T.y. paruošti vakarienę, išplauti drabužius ir t.t. O jauniems vyrams, gyvenantiems toli nuo savo mamų, tiesiog gniaužia kvapą, bet ne iš liūdesio, o iš alkio ir krūvos neplautų kojinių. Visai kitas reikalas – materialiai apsirūpinę vyrai, kurie jau turėjo galimybės daug laiko pagyventi su žmona, o gal dar ir ne su viena, o dabar trokšta ištrūkti į laisvę. Tokie vyrai gyvena tik sau, valgo restoranuose, dažnai važiuoja pas mamą ir atostogauja užsienio kraštuose.

  Mamos baimė
  Vaikinai, ypač tie, kuriuos užaugino vienos mamos, tampa labai priklausomi nuo jų nuomonės. Bijo nuvilti mamą, todėl nenori nepaklusti jos valiai. Vyrams patinka efektingos moterys, tačiau jų trūkumas yra tas, kad tokios moterys elgiasi pernelyg laisvai, o tai taip pat baugina vyrus. Be to, vyrai labiau nei moterys bijo įskaudinti motinas. Nors kai kurios dailiosios lyties atstovės tokius vyrus ir laiko mamyčių sūneliais, tačiau tą baimę galima pateisinti motinišku rūpesčiu. Net jei mama gyvena kitame planetos krašte, vyras niekada nenukabins nuo sienos jos padovanoto paveikslo, bijodamas, kad mama gali pamatyti ir nusiminti.

  Iš http://sveikata.diena.lt/lt/naujienos/psichologija/penkios-didziausios-vyru-fobijos-369988

 8. MHM, visos fobijos yra salygines. Mes gimstam be jokiu baimiu, bet aplinka mus itakoja ir igauname ivairiu baimiu. Na, bent tai populiariausia ideja. Buvo darytas bandymas su vaiku little alber vadinas sis idomus eksperimentas. Gal kiek ne etiskas, bet visi geriausi eksperimentai kurie dave rezultatus buvo neetiski taip kad neteisiu o teisinu :DD

 9. bijau ka nors daryti prie zmoniu, kurie ta kazka uz mane geriau moka. pvz : piesti, dainuoti, groti..
  bijau voru. sia baime yvare mama. kai dar y mokykla nejau, pasiimdavau vorus y rankas ir apziurinedavau. bet mama sake, jog ylys per ausis, ir sues smegenas. nors jau seniai zinau, kad to nebus, bet vistiek bijau. net jeigu jie nei nuodingi nei ka.
  bijau kazka nuvilti ar yskaudinti (tai negalioja vienam asmeniui).
  taip pat, kaip ir arkangelas bijau mazu vaiku. nes jie nagli, trapus ir neatsparus. kazin kas gali jiem uzeiti ir jie apsiverks, o tuomet kiti sakys "tai jau ka padarei?" ir galvos, kodel as ju nepaemiau ir nepasiubavau (o to as nedarau, nes jie trapus. dar spranda nusuksiu. dar ir apvemti gali..)
  bijau aukscio. nes nukrisiu ir uzsimusiu. o dar ir tada, ilgai gulesiu besikankidama..
  dar bijau mirt smurtine, ar seip skaudzia mirtim.

  tai toks mano "trumpas" baimiu sarasas :ymblushing:

Parašykite komentarą