2024 21 gegužės

26 thoughts on “Forumas

  1. Kai kuriems žmonėms matyt atsibodo šis forumas. Todėl ir nesilanko čia. Gal, aš nebesilankysiu, kai pabaigsiu vidurinę, nes nebus ką veikti čia. :)) Kai prilįs užsieniečių ir spamins.

  2. panikė rašė:

    Kai kuriems žmonėms matyt atsibodo šis forumas. Todėl ir nesilanko čia. Gal, aš nebesilankysiu, kai pabaigsiu vidurinę, nes nebus ką veikti čia. :)) Kai prilįs užsieniečių ir spamins.

    juodai nusikalbi

  3. kiek teko pastebeti tai musu forumas realiai laikosi nat keliu ansmenu, kaip :pinky, voveraite, papuoga, Oni, akilanda, smash, litovec, tomazzz, Tomas, panikė bei dar keleto zmoniu, jie zino patys. Respektas jiems visiems (respect). Kužita forumo gaivinotju grupe yra naujokai neskaitantys tasiykliu. prisiregistruoja ir pakelia 25 su trupuciu senu niekam neidomu temu ir prirasineja visiskai beprasme zinutes kaip, "OK”, "negali buti", isgerk ir viskas bus gerai".

  4. Būtų staigmena pamatyti prieš Šv. Kalėdas naują forumą foną ir be jokių erotinių paveikslėlių, kurie kabo viršuje. Dėl to ir negaliu lankytis būdama mokykloje šiame puslapyje, kad kas nors nepamatytų. 😀

Parašykite komentarą