2024 21 birželio

49 thoughts on “FOTODEPILIACIJA, ar išbandėte?

 1. jei norite, atsiuskite savo email ir atsiusiu smulku aprašymą, kurį man davė prieš darantis:) pirmas seansas nemokamas, turbūt dėl to, kad įsistikintumeme ar veikai, ir galime pirma karta darytis tik mazesnese srityse: bikini, pazastyse arba useliai. as pvz dariausi pazastis

 2. nu nukopijuok čia tą aorašymą, negi siuntinėsi visoms. Man išvis tas kartojimas, kad nemokama kvepia reklaminiu triuku.

  Someone rašė:

  pirmas seansas nemokamas, turbūt dėl to, kad įsistikintumeme ar veikai

  Nu veikti tai tikiu, kad veikia, bet kas bus po tokių procedūrų praėjus 10 metų kitas klausimas.

 3. tai pirma karta nemokamai kad isbandytumeme, kaip veika, del to ir nemokamai, bet galime pasidaryti tik mazesnese srityse:arba bikini, arba pazastis arba useliai. as pvz dariausi pazastis.

 4. PAGRINDINĖ INFORMACIJA

  1. FOTODEPILIACIJA su PULSUOTA ŠVIESA

  Pulsuota energija -polichromiškos šviesos forma, kuri paleidžiama labai trumpame pulse, bet su labai didele šviesa.

  Aukšto intensyvumo pulsas, paleistas specifikuotos ir kontroliuojamos šviesos spektre, pasiekia plauko svogūnėlį, sunaikindamas jį, arba, sustabdo jo augimą, paliekant nepažeistus aplinkinius audinius, tai yra, nenudegindamas ir nepadarydamas jokios žalos odai.

  Tai sistema tobulesnė nei daugelis kitų ILP (Luz Pulsada Intensa/pulsuota intensyvi šviesa) ir leidžia įvertinti rezultatus jau po pirmų seansų, patogiu ir užtikrintu būdu.

  ü

  2. VEIKIMAS
  2.1 Kaip veikia?

  Šviesos pluoštas įsiskverbia į epidermį, ten jis yra sugeriamas bei sulaikomas plauko svogūnėlyje, kuo tamsesnė vieta (dėl aukštos koncentracijos pigmento melanino) tuo daugiau energijos susigeria. Tuomet prasideda didelis tamperatūros kilimas, kuris provokuoja svogūnėlio sustingimą, o kapiliarai užtikrina svogūnėlio drėkinimą, taip slopina svogūnėlio mazgelį, arba, visiškai jį sunaikina. Po keletos seansų plaukas nebegali ataugti, kadangi jo šaknis lieka sunaikinta, arba, nuslopinta.

  2.2 Ar tai skausminga procedūra?

  Naudojant LP gali būti jaučiamas momentinis šilumos srautas ir švelnus dilgtelėjimas,jei naudojama labiau plaukuotoje vietoje, bet niekada nesukelia skausmo ar kitų nemalonių pojučių. Tai plaukų šalinimo būdas, priimtinas visų tipų asmenims, naudojamas netgi jautriose vietose. Ypač rekomenduojamas asmenims, kuriems tradicinė depiliacija sukelia skausmą, infekciją, kraujavimą ar mažą efektą.

  2.3 Procedūros trukmė, kiek seansų reikia?
  Seansų kiekis priklauso nuo kiekvieno žmogaus plaukuotumo, tačiau vidurkis 6-8 seansai. Pirmieji seansai atliekami vieną kartą per mėnesį. Teigiamas rezultatas matosi atlikus 2 seansus.

  2.4 Kada veikia efektyviau?
  LP veikimas paliečia melaliną ir turi didesnį poveikį ,kuomet plaukas yra tamsesnis nei pati oda. Veikiant šimtams bangų ilgiams( spalvoms), galime užtikrinti optimalius rezultatus be pavojaus jokio tipo odai bei plauko pigmentacijai. ( Ši sistema visiškai neveikia žilų plaukų). Plaukas, kurio šaknį pažeidėte bus išstumiamas, atrodys, kad
  auga, tačiau iškris pats. Tam, kad tai įvyktų yra būtina sekti normatyvus: niekuomet nejudinti plauko tarp seansų ( neskusti, nenaudoti vaško, nei kitų depiliatorių), galima tik rauti, arba, šviesinti.
  Praktikoje, visi klientai vertina pastebimus rezultatus po pirmų seansų. Kai kuriais atvėjais šios procedūros gali būti mažiau efektyvios, dėl sveikatos , hormonų sutrikimų. Tokiu atvėju reikalingas mediko leidimas. Taip pat reikėtų turėti omenyje hormonų pasikeitimus, menopauzę, nėštumą ir t.t..

  2.5 Ar tai galutinis rezultatas?

  Nors ir sistema FOTODEPILIACIJA SU LCP, kurią naudojame yra viena iš geriausių marketinge, šiandien negalime kalbėti apie jokį metodą duodantį galutinį rezultatą, tačiau galime sakyti, kad rezultatas yra tarp aštuoniasdešimt ir devyniasdešimt procentų galutinio apdorojimo rezultato .

  2.7 Ar turi antraeilį poveikį?
  Galėdami kontroliuoti bangos ilgį ir intensyvumą su kuria aktyvuojame, pasiekiami rezultatai,nedarantys žalos kaimyninėms struktūroms, t.y. be antraeilio poveikio.

  Kai kuriais atvėjais gali provokuoti mažus pažeidimus ( odos parausvėjimą) arba mažus (spuogelius), kurie išnyksta tarp 24-48 valandų, reikėtų naudoti apsisaugojimo priemonę nuo saulės, kol praeina atsiradę simptomai.

  Patariama naudoti Gel Post-tratamento, naudojamas fotodepiliacijai keletą dienų po seansų.

  Rekomenduojami naudoti apsauginiai akiniai atliekant procedūras . Nenaudojant akinių nėra pavojinga, tačiau gali provokuoti galvos skausmą.

  NEDEPILIUOTI

  Odos pigmentines dėmes(užpepti baltu pieštuku)
  Auglius, karpas ar zonas su keistais iškilimais.
  Atviras žaizdas ar kraujuojančias vietas
  Infekcijas, apgamus ar įvairius dermatitus
  Nėščias moteris nuo trečio mėnesio
  Asmenys, kuriuos veikia lengvi fotoseansai
  Asmenys su kardiologinėmis problemomis
  Asmenys turintys epilepsiją

  DĖMESIO: Reikėtų atkreipti specialų dėmesį į klientus diabetikus, kadangi jų organizmo funkcijos yra labai jautrios pokyčiams, tai FOTODEPILIACIJOS metu galimas odos nudegimas.

  2.8 Privalumai

  PRIVALUMAI
  ü Pastebimi rezultatai po pirmų seansų
  ü Nepažeidžia odos
  ü Neskauda
  ü Nereikia šaldyti ar nuskausminti odos
  ü Neturi jokio tipo nudegimų ar pigmentacijų
  ü Be adatų
  ü Greitai, efektyviai bei visiškai užtikrintai
  ü Be pavojaus užkrėtimui
  ü Tuo pačiu metu galima depiliuoti visas zonas, kokios yra pageidaujamos

  2.9 Nepatariama
  v Baltiems arba žiliems plaukams
  v Nėščioms moterims
  v Epilepsikams
  v Nepilnamečiams išskyrus turint sutikimą

  2.10 Atsargumas ir patarimai

  ATSARGUMAS
  Nesideginti septynias dienas prieš ir po depiliacijos
  Nešviesinti plaukų prieš pat depiliaciją (tai daryti mažiausiai prieš savaitę)
  Nedepiliuoti skustuvu ar vašku
  PATARIMAI
  Galima pešioti arba naudoti depiliacinį kremą.
  Akinių naudojimas visos depiliacijos metu.
  Naudoti kremą Gel Post-tratamiento pritaikytą fotodepiliacijai
  Paprašyti leidimo tėvų ar globėjų nepilnamečiams

  3. FOTODEPILIACIJOS SEANSAS. PAGRINDAS

  ð Užpildome kliento kortelę, užsitikrindami, kad klientas nesidegino saulėje, minimaliai vieną savaitę prieš seansą, kuris bus praktikuojamas dabar.
  ð Peiliuku (sausu) nuskutame klientą.
  ð Nuvalome zoną.
  ð Su baltu pigmentu užmaskuojame apgamus, karpas gerai pastebimo dydžio.
  ð Užtepame storą sluoksnį permatomos žele. Ši žele tinka kaip optinis (vairuotojas) ir tam, kad neišsisklaidytų šviesa, be to panaikina hidratacijos galimybę.
  ð Nustatoma programa tinkamai pagal odos bei plauko tipą.
  ð Regėjimą apsaugome akiniais.
  ð Įremiame aparato galvą virš žele bei odos ir pradedame dirbti.
  ð Dirbame, kol apimame (paliečiame) visą traktuojamą vietą.
  ð Nuvalome optinę žele ir užtepame Gel-Post tratamento.
  ð Išjungiame ekipą, jį nuvalome ir dezinfekuojame aplikatoriaus stiklą.
  ð Informuojame klientą, kad vieną savaitę po procedūros negalės degintis saulėje.
  ð Plaukai, kurių šaknys buvo pažeistos iškris po dešimties ar penkiolikos dienų. Patariame klientui, kad neturėtų depiliuotis vašku ar skustuvu atliekamų seansų laikotarpyje.

 5. su lazeriu zinoma kad skauda, aisku dar brangiau. i menesi akrta dariausi, tankiau nepataria. odai nieko, nebuvo jokiu nudegimu, ar kitko…net malonu kai daro 😀 silta taip…tik negaliu eit i soliariuma ir vasku depiliuot, tik skusti.

 6. galiu pasigirti, kadisbandziau ta fotodepiliacija. praita savaite vienam Kauno salone. kolkas esu labai patenkinta, ziuresim kaip cia toliau bus, manau, ka darysiuos ir toliau 🙂

 7. dariausi Baltijos gatvej, o dabar bus balandzio 3, kreves prospekte 53, atrodo ”Grozio paslaptys ” vadinasi, sesuo zada eit, galiu nr suzinot registracijai jei nori 🙂

 8. moterele rašė:

  dariausi Baltijos gatvej, o dabar bus balandzio 3, kreves prospekte 53, atrodo ”Grozio paslaptys ” vadinasi, sesuo zada eit, galiu nr suzinot registracijai jei nori 🙄

Parašykite komentarą