2024 21 gegužės

21 thoughts on “Gal gali kas paaiškinti mano sapno reikšmę?

 1. Nesciai moteriai tai gali reiksti gimdymo ar nestumo komplikacijas, problemas su vaikelio vystymusi. O ne nesciai moteriai matyti kudikio gimima reiskia laime ir dziaugsma, kudikio verksmas arba kudikis pataluose – ilga ir pavojinga liga, jeigu ant ranku vyriskos lyties kudikis prireiks stprybes, sunkus laikai….

 2. Gal tiesiog daug galvoji apie kūdikį? Galbūt matei kokį nors panašaus turinio filmą ar kažkas pan.?

  Aš prieš kelis metus sapnavau nuostabiai gražų sapną, kuris buvo nudažytas šiltomis, tviskančiomis aukso spalvomis. Prie jūros stovėjo senas namas/rūmai. Juose gyveno vyras ir moteris. Abu buvo nuogi. Jie bėgiojo pajūriu, kuriame buvo labai šilta ir gera. Leidosi saulė. Jie turėjo kūdikį. Nepaisant viso sapno metu tvyrančios jaukios atmosferos – auksinio smėlio, rausvos, besileidžiančios į ramią jūrą saulės, jautėsi nerimas ir baimė dėl kūdikio. Sapno pabaigoje jūra nuplovė ant kranto paguldytą vaiką… Šį sapną gerai atsimenu, nes būtent po jo mano gyvenimas labai stipriai pasikeitė. Tiesa, į gerą. Vis pamąstau, jog galbūt dėl to, jog tą kūdikį pasiglemžė? Juk kūdikis sapnuose – tai vargo sinonimas.

 3. kai sapnuoju lialiukus tai reiškia varga ir problemas, jei vaikas gražus tai vargai lengvesni, jei ne sunkesni, tao atveju aiškinčiau taip, susidursi su kažkokia bėda, problema ar pan.. ji tau išsispręs, bet pasekmes jausi visą gyvenimą.. nepergyvenk iš kart tos pasekmės nebutinai blogos, gal susipyksi su kokia drauge..nes ji tau pakaiulins ar dar ka, svarbiausiai neimk giliai į širdi. nes didelės bėdos sapne tikrovėja buna mažos..
  mano paaiškinimai dažniausiai pildos, mane net ragana vadina.. tai būk gera jei prisiminsi parašyk, ar buvo kas panašaus.. 😉

 4. oi abgailestauju, labai nemėgstu būti teisi, jau geriau klysčiau.. man taip dažnai būna, karta draugė ižeidė, kad jauna vaika pasigimdžiau, tai pasakiau, tu gal iš vis jų neturėsi.. praėjo 7 metai o ji turėjo 3 persileidimus.. 🙁
  nekaip jaučiuosi, tarsi prakeikus bučiau tokį pykti pajutau… bet nenorėjau jai to visai..
  ir man taip daug daug kartu buvo, va dukterėčia su bernu susipažino klube aš jį tik krašteliu akies pamačiau ir pasakiau, kad jis man toks juodas juodas.. tarsi jo aura bloga, nepatiko jis man sakau nesusidėk, o ji nepaklausė ir jau 6 mėn kenčia..ir pildosi viska ką aš pasakau..norėčiau arba to nejaust arba kad žmonės klausytu, o tai žinai o padėti negali..

 5. bet yra darvienas dalykas kad mano sese jau beveik 7 savaites kai nescia bet vaikucio sirdutes dar nesigirdi ir labai mazas yra ir daktarai prognozuoja kad gali but negyvas leliukas :(( . Negali buti as as jai prisapnavau?

 6. baik sapnai yra tik pranasai, jie tarsi atspindziai dalele ateities, tai gi sapnas gali tave ispet.. o todel kad tai sapnavai tikrai neprisaukei jai nelaimes, bet tavo sapnas pilnai galejo but kaip pranasas, labai jau atitinka.. buna ir taip kad viena sapna galima pritaikyt keliom reiksmem..as va sapnavau, kad man danti siskrito kraujo daug o neskauda.. ir mire viena gan artima moteris, bet ta mirtis manes tesigiai nepaliete..kai mamai sapna pasakiau ji taip ir sake, kad kazkas mirs.. o vaikeliui gal viskas bus gerai.. o jei ne tai zinau, kad nepaguos, bet geriau jau persleidimas nei laidoti keliu menesiu lialiuka.. nesenai taip buvo vienai draugei..
  tikek ir viskas bus gerai tikejimo galia beribe.. viskas gerai arba i gera!

  voveryt atstok nuo manes nes jau pradedi erzinti, isbursiu daugiau nenoresi, ypac kai supykstu viskas issipildo, o taves taip gerai nepazystu, kad blogo linkeciau tad nebeerzink..

 7. womencat rašė:

  voveryt atstok nuo manes nes jau pradedi erzinti, isbursiu daugiau nenoresi, ypac kai supykstu viskas issipildo, o taves taip gerai nepazystu, kad blogo linkeciau tad nebeerzink..

  Šįkart aš tavęs neerzinau ir nesityčiojau. Rimtai kalbėjau. Na, bet dzin.

 8. Voveryte rašė:

  womencat rašė:

  voveryt atstok nuo manes nes jau pradedi erzinti, isbursiu daugiau nenoresi, ypac kai supykstu viskas issipildo, o t[[color=#FF00BF]b]aves taip gerai nepazystu, kad blogo linkeciau[/color] tad nebeerzink..

  Šįkart aš tavęs neerzinau ir nesityčiojau. Rimtai kalbėjau. Na, bet dzin.

  isiterpsiu ( nors tureciau trint ) noriu primint , kad bloga niekam negaima minet , net priesui , nes ka seji – ta pjausi ..t.y. gris 🙂

 9. E-Rotica16 rašė:

  Sveiki, nezinojau kur rasyt tad sitas forumas labiausiai atitiko tai ko noriu paklaust… Nakty sapnavau kad ant savo ranku laikau kudiky susupta i didele kaldra, nesiojaus jy po visa nama ir jam kazkas atsitiko nes pradejo dust, as padejau jy ant lovos ir atsiklaupus salia pradejau verkt… Poto isejau jieskot pgalbos ir sutikau kazkokia motery, nuvedziau ja prie kudikio ir ji man pasake, kad jis gyvas tik jam labai blogai ir kad jis isgyvens tik liks invalidas… Ka tai galetu reikst? Nes man tas sapnas labai neduoda ramybes… :(( gali tau daugiau padeti su sia tema negu as, taciau sis sapnas neskamba graziai, ypac kuomet tai sapnas kuris turi kudiki, tave verkiant, ir nepazystama moteri kuri zino daugiau apie tavo kudiki negu tu…

Parašykite komentarą