2024 28 gegužės

36 thoughts on “Geras lovoje

 1. yra toks rusiskas anekdotas:
  "Chto-to ty dorogaja segodnia lesom popaxivaesh"
  "Verno, volosy lesnym shampunem pomyla"
  "Da ja ne ob etom, – lezhish kak brevno . . . "

  Ko nori vyrai is "geros lovoje"? Ko gero, kad moteris padarytu, tai kas jiems patinka. Reikia suzinoti, kas patinka tavo vaikinui ir busi jam gera lovoje. Didziuma vyru megsta, kai moteris aktyvi sekso metu, kai neslepia, kas jai paciai malonu. Daugelis pamise del oralino. Taigi, vargu ar busi "gera lovoje" jeigu jam to nedarysi etc.
  Taciau visgi apibendrinciau, kad "gera" ta, kuri atitinka (arba virsyja) lukescius. O lukesciai tai jau individualu.

  Na, o koks vaikinas yra geras lovoje palieku pasisakyti kitiems. 8)

 2. Na rusisko anekdoto tai ir ash nesupratau, bet wa wisa kita ka pasakiai tai wisikai tiesa, kai panele buna aktywi, sako ko nori, bej zhino ko ash noriu tada ji ir buna gera, dar lb geray jaj dejuoja garsiau, tai wisai yaudrina 😛

 3. Tai tau gal kokį sąrašiuką sudaryt ko bachurai nori. Visi sudarom savo norų sąrašus ir matysi kas ko dažniausiai nori. Vesi tada formulę ir žiūrėsi nuo ko pirma pradėt. Kada oralinis, kada dejavimas, kada išklausymas, kada pasakymas ko nori, ir aišku ant ngalo vėl oralinis.

  Čiuju jei merga po oralinio dar ir nuryja tai ji jau išvis super gera 🙂

 4. PPJ rašė:

  Tai tau gal kokį sąrašiuką sudaryt ko bachurai nori. Visi sudarom savo norų sąrašus ir matysi kas ko dažniausiai nori. Vesi tada formulę ir žiūrėsi nuo ko pirma pradėt. Kada oralinis, kada dejavimas, kada išklausymas, kada pasakymas ko nori, ir aišku ant ngalo vėl oralinis.

  Čiuju jei merga po oralinio dar ir nuryja tai ji jau išvis super gera 🙂

 5. PPJ rašė:

  Tai tau gal kokį sąrašiuką sudaryt ko bachurai nori. Visi sudarom savo norų sąrašus ir matysi kas ko dažniausiai nori. Vesi tada formulę ir žiūrėsi nuo ko pirma pradėt. Kada oralinis, kada dejavimas, kada išklausymas, kada pasakymas ko nori, ir aišku ant ngalo vėl oralinis.

  Čiuju jei merga po oralinio dar ir nuryja tai ji jau išvis super gera 🙂

  Aš neprašiau patarimų, ką man daryt, kad būčiau gera lovoj. Nereik manęs mokyt. Man tiesiog vardan bendro išsilavinimo ir žmonių tyrinėjimo asmeniniais tikslais parūpo.

 6. Nu pagal mane "gera lovoje" tai tokia, kuri jau dar pries lova imasi iniciatyvos, paruosia koki siurpriza, nustebina kokia smulkmena (striptiziukas, masaziuka ir pan), zodziu iaudrina tave, ir paskui sexo metu nebijo imtis iniciatyvos.. 😀

 7. Tikras seksas, tai toks seksas, po kurio net kaimynai iseina parukyti.

  Va kai taip nutiks, tai vadinasi buvo geras lovoje 😉
  O seip, manau jog geras, tai tas, kuris nedaro pagrindiniu klaidu-nekaitalioja ritmo, nesneka ko nereikia, o tik tai, ka nori girdeti, nemakaluoja uzgules, o ieina butent taip, kaip tuo metu tau to norisi (tarkim, letai, taciau stipriai, sekundele stabteldamas giliausiame taske) Zodziu juk cia viskas aisku, jei (daleiskime) jo veiksmai privercia tave pasijusti taip gerai, kaip kazkas neriversdavo, vedinasi jau gali jam klijuoti GERAS LOVOJE etikete. Kaip ir pastebejai, tei nera kazko konkretaus, jokiu normatyvu, nieko. Tiesiog jis daro taip gerai ir viskas. Analogiskai ir su ja. JI gera lovoje nebus tik guledama ir laukdama galo. Reikia kad ji padarytu tave laiminga. ar tai iniciatyva visa perimtu i savo rankas, ar tik judesius panaudotu (daleiskime jojikes pozoje uzsesdama kaskart klubais suktu rateli, tarsi uzsisukdama ant sriegio) Nu cia tik tarp kitko, bet esme turetum suprasti, jog po gulinciu akmeniu,net vanduo neprateka.

 8. Ai patyrus daugiau. Neturėjęs tokios tai nežinau, bet, manau, tai yra gerai, nebent jinai jau per daug patyrus t.y. labai jau lasivo elgesio kurvikė. Aš asmeniškai tokios nenorėčiau ir į lovą nesivesčiau.

 9. Bet taip abstarkčiai pamąsčius, juk tai, kas buvo iki tavęs, tai ne tavo reikalas ir tavęs neliečia. Svarbu juk, kas yra dabar. Ar ne taip? Aš žinau, kad jūs, vyrai, tai suprantat kitaip. Kaip?

 10. Turbūt tai pavydas. Vyrams nepatinka mintis, kad anksčiau kažkas kitas lietė tavo moterį, bet vieni su šia mintimi susitaiko gan normaliai, o kiti reaguoja stipriau. Ir tas tamstos abstarktus pamastymas, kad tai, kas buvo iki tavęs, tavęs neliečia nevisai teisingas. Dažni atvejai, kad partneris palaiko gerus ryšius su buvusiu partneriu, žinau atvejį, kai abchuras su buvusia susitikdavo tik dėl sekso – pasimyli ir išsiskirsto pas savo naujuosius partnerius. Ar ir tokiais atvejais praeitis neliečia?

 11. PPJ, aš manau, kad tokie atvejai, kaip tu įvardinai, yra vienetiniai. Aš asmeniškai net nenoriu pagalvot apie seksą su savo buvusiais, jie nebeturi mano gyvenime jokios prasmės, reikšmės ar dar ko nors. Tai kodėl mano draugui turėtų rūpėt?

 12. Auksaplaukė rašė:

  Vat iškilo man toks klausimėlis. Ką reiškia būti gera arba geru lovoje? Čia koks turėtum būt? Juk tai subjektyvu. Pamąstykit ką nors čia man.

  kuo maziau kompleksu tuo geriau

 13. pirma karta su tuo partneriu/partnere geras nebus, tik smagus, po to apsislifuojant atrandant kas patinka eina geryn ir geryn. juk tu negali but tikras kas tam zmogui patinka, tik nuspet gali, arba klaust, bet jai klausinesi, galvos kad per mazai ismanai. jei pats pradesi pasakot is pirmo karto, galvos egoistas. mano nuomone, nebepradinukai sitam reikale zmones, geru ir vis gerejanciu sexu po menesio ir iki metu, po to kaip ir visur buna kreive nebe kyla, arba kyla labai pamazu, kol galiausiai, aistrai blestant ji leidziasi. ar ji tada bloga lovoj pasidaro? manau ne, aisku galetum pagalvot jei ji pradetu sokt viliot ir tt ir tt tada vel butu gera, bet kiek ar ilgam?

Parašykite komentarą