2024 21 gegužės

21 thoughts on “Greitai įsižeidžiu

 1. Bet čia juk problema. Jei tas būtu valdoma, tai tos problemos ir nebūtu. O jei kaip kas sako kad, "durnas" , tai jau tikrai riboto protelio. MrBond kur kas protingesnis nes jis mato problemą ir ieško būdų ją spręsti, o tas kuris vadina kitus durnais, savo problemos nemato, kad riboto protelio ir jis jau neturi galimybės jos išspręsti. Jei žmogelis mato aplinkui durnų, tai su juo kalbėtis galima tik apie raugintus kopūstus, na, gal dar apie orą aplamai.

  MrBond. Ko gero nesugebi ir nemoki pralaimėti. O nemokėdamas pralaimėti niekada negalėsi laimėti. Gal kažkiek, o gal ir daugiau esi pasikėlęs. Išorėje gal to nesimato, tačiau viduje negali pakęsti jei kas nors yra ne taip kaip tu supranti. Tad mokinkis nusileisti ir stenkis suprasti tiek save, tiek ir kitus. Teisinti saves gal ir nebūtina, tačiau kaltinti jokių būdu negalima. Stenkis nieko nenuvertinti. Nėra nei vieno žmogaus už tave mažiau verto, taip pat nėra ir vertesnio už tave. Jei kas ką ne taip pasakė ar pasielgė, tai jau ne tavo problemos, palik jas tam iš kurio jos ir kyla. Žmogus žeminantis kitus vertas užuojautos ir daugiau nieko. Jis tiesiog nesupranta kokiu jis menkaverčiu ir bejėgiu virsta. Reikėtu stengtis tokiems padėti jei jie dar kiek sugeba mastyti. O įsižeisti kam..?

 2. MrBond rašė:

  Nu turiu problema.mane labaj greit izeidzia 🙁 su merginom bendrauju atsipalaidaves nesusikaustes ir su draugajs bx laisvaj nu chebroj visad kalba vedu.bet kaip ant manes uzstume tai lb isgyvenu arba kaip is one ismeta kas is draugu nors nepazystu bet kaip durnius galvoju paskuj kdl ismete ir pns. Bet stengiuos nkam to parodyt.gal kas patarsit?

  Manau, kaltas nepasitikejimas savimi.

 3. Negerai čia kiti darot, kad dar labiau žmogui metat durnų replikų. Jei rimtoje situacijoje negalit nieko padėt, tai geriau patylėt. Neįsivaizduojat, kad yra žmonės, kurie gali reaguoti į kiekvieną mažą žodį, kaip į didelį.. jei žmogus kreipėsi pagalbos čia, galbūt neturi kur daugiau, tad mes čia esame tam, kad padėtume, o ne dar labiau sumenkintume ar ne?..

  O temos autoriui pasakysiu, kad neverta taip reaguoti į kiekvieną ‘stūmimą’.. žinoma kiekvienam iš mūsų tai sukeltų neigiamus jausmus. Tiesiog turi užsiauginti šarvą ir tokių įžeidinėjimų neimt į galvą.. aplink daug pavydžių, pakenkti mėgstančių žmonių, kurie daro taip pat dėl to, kad viduj jaučiasi silpni, bet įžeidę kitą, tarsi susigražina "garbę"… čia yra labai sudėtingi psichologiniai dalykai. Jei išmetė tave iš draugų tarpo, pagalvok ar verta dėl to pergyvent, geriau tą laiką skirti kažkokiai kitai veiklai, naujų, geresnių, tavęs vertų draugų paieškai. Sėkmės 😉

 4. Pinky rašė:

  Taip, kuo maziau rupinies ka kiti sako ar daro tuo tau lengviau, o pas mus Lietuveleje iprasta varyti ir esti kitu gyvenimus 🙂

  Aij, Pinky, man tokie kurie stengiasi pažeminti kitą, matosi tokie vargšeliai, tokie likimo nuskriausti… Jie randasi taip žemai, kad šitą suvokdami jie stengiasi visomis išgalėmis kitus sumažinti, kad patys neatrodytu tokie menkučiai. Tik, kad jiems tas nelabai pavyksta, jie tik dar daugiau save pažemina.

Parašykite komentarą