2024 23 liepos

24 thoughts on “Gydymas dėlėmis

 1. pirmiausiai ne taip prieinama prie klausimo. Reikėtų: yra liga, poto ieškoti priežasčių, o poto rinktis priemones. O dabar- vaistai rankoje ir klausiama ką su jais galima gydyti.
  Naudojant dėles jos į kraują išskiria kažkokias medžiagas. Skystėja kraujas , keičiasi jo sudėtis. Kai tvarkosi kraujas , tvarkosi ir organizmas.

 2. papildomos priemonės kaip ir vaistai ir likusi chemija – apraminti reiškinius kuriuos vadiname liga. Reikia keisti gyvenimo būdą ( ar ne paprasta? ) , peržiūrėti santykius su artimaisiais , bendradarbiais , būti atlaidesniam į kitų veiksmus ir poelgius, sumažinti reiklumą. Tai atsilieps daug kam ir ne tik kraujo spaudimui. Suprantama kad sunku bet reikia. Ne mažiau svarbu ir taip vadinami įpročiai.
  O apie dėles smulkiau tai info neturiu.Berods literatūros yra knygyne. Profilaktikai tinka , bet kad išspręsti priežastis tai nemanau.

 3. Medicinines deles yra naturalus gamtos produktas,todel kam vartoti vaistus ir alinti musu kepenis, jei galima to paties rezultato pasiekti deliu pagalba, nekenkiant gyvybiskai svarbiems organanams.Naturalu ir dar profilaktiskai naudinga.

 4. deles isiskiria kresuma mazinancia medziaga hirudina, todel kartais naudojamos tromboziu gydymui, pvz.: koju venu. Padidintam kraujospudziui deles nepades. Taip, sumazinus cikrkuliuojanciu kraujo kieki, kraujospudis trumpam sumazeja, taciau pirma, deles tike neissiurbs, antra nedarysi gi sios proceduros kasdien. Kraujospudis gydomas koreguojant rizikos faktorius ir/ar vaistais. Kraujospudis gali buti padideles del kitos ligos (antrine hipertenzija); tada ieskoma ir gydoma toji liga; arba kai nerandama kitu priezasciu, vadinama pirmine hipertenzija.
  Beje, kiek tau metu; kiek laiko turi padidinta kraujospudi; iki kiek jis pakyla; kaip gydaisi dabar?

 5. jei ka zinau kur rast Kaune medicininiu deliu pirkt 🙂
  O padidejusio kraujospudzio priezasciu netradicine medicina zino daug.. egzistuoja tok tyrimas Folio metodu… ten visa kuna praziuri.. kaip koks organas veikia.. bet jo efektyvumas priklauso nuo tirianciojo igudziu ir ziniu. Tai viena tokia sustra moterele gelbejo mano pazistamai siek tiek del to kraujospudzio.. kad galutinai normalizuot tai nenormalizavo, bet greitosios nebelaskto taip vos ne kasdien kaip anksciau..

 6. Baisus dalykas tos deles,nezinau ar tureciau tiek drasos jas detis.Girdejau,kad veiksminga,bet deciaus tik jei tai butu paskutinis vaistas,kuris gali isgyditi.Tfu,tfu,tfu.

Parašykite komentarą