2024 16 balandžio

46 thoughts on “Hip hop? Kas tai?

 1. Ieškok, ir rasi. O Hip-hop tai šūdas, juokinga matyti vaikinus, besirengiančius tokiomis kelnėmis, lyg būtų kojos nupjautos.
  Prasmė dainose yra, bet dainų pateikimas toks šlykštokas.

 2. Kristynka rašė:

  manau cia lankosi zmones, kurie uzsiima hip hopu…

  Kaip suprast "užsiima hip hop’u" 😆 ? Taigi ne kokia sporto šaka, o atskira kultūra.

  Hip Hop’as – kultūra susiformavus 1970 metais JAV, Bronx’e. Šią kultūrą sudaro keturi pagrindiniai elementai – repas ir emceeing, DJ-avimas, b-boying’as bei graffiti. Kiti elementai – slang’as, beatboxing ir hip hop’o mada.

 3. Ka jus cia spankstat… hiphopas muzika.. nu okk dar kai kurie klaunai ji soka , yra graffiti ir tt bet hiphopas pirmoj vietoj muzika ir tie kurie iesko ten kazko ”tokio” dazniausiai buna mados vergai .. pora metu reperiai po to atsiranda tektonikai o kiti tampa imautem .. hiphopas nera tik stilius kelnes ar kakzas.. ir jei megstu HH tj as nebutinai turiu waiksciot kaip klaunas apsmukes su full hat’u.. daugelis garsiu reperiu rengiasi taip kaip jiems patinka , pwz kanye west todel uzkniso girdet ir matyt sita propaganda. Broliai mano , jei norit suzinoti kas tai yra istikruju ,imkit mane nuo zemes susukit isdziovinkit ir rukykit , o tada klausykit, daug , gal suzinosit kas jums yra hh… 😀

 4. Taip as suprantu. Hip hop’as susideda is: rap’o, mc (kaip suprantu hip hop dj), grafiti ir breiko.
  Negali hip-hop’o ieskot tik muzikoje ar sokyje. Kaip ir kitur, aprangos stilius yra tik seselis, krentantis nuo vieno ar kito artisto.
  Negali hip-hop’o ieskot amerikoje, tikriausiai daznas tas ,kuris klauso 50 cent, Snoop dogg ar Geny West, nesupranta dainu tekstu – nors ir tie dazniausiai neturi ka pasakyt. Zinoma, kas kitas jei ne jie supazindina su paciu stilium.
  Vistiek, hip hop’as Lietuvoje. Hip hop’as "juda", tikriausiai taip pat nieko nezinojau ir apie lietuviskaja rock’n’roll’o, ir is jo atsiradusios muzikos, kultura, pradejus dometis supranti ,jog ji jau seniausiai gyvuoja ir turi savas tradicijas, sava "skoni", tas pats ir su hip hop, speju.
  Cia maniske nuomone, zmogaus nesidomincio hip-hop’u.

  P.S. Jei hip-hop’a suprantat kaip apdribuses kelnes – iskiskit nosi is namu.

 5. Tai, kad paminėjau apdribusias kelnes, nereiškia, kad nesuvokiu, kad ne tame esmė 😉 Lai gyvena ir džiaugiasi. Man žmonių šypseną kur kas maloniau matyti nei nuliūdusias akis.

 6. Aura101 rašė:

  Man hip-hop nepatinka tuo, kad repavimas nėra dainavimas (mano požiūriu)

  Šiaip repavimas ir nėra dainavimas, tiesiog dėl oranžuotės reperių kūriniai yra priskiriami dainoms. Talentingesnių reperių kūrinius drąsiai galėčiau priskirt dainuojamajai poezijai.
  Aura101 rašė:

  Dar kiti muzikantai iš muzikos daro meną. Meninė muzika man labiausiai.

  Būtų įdomu sužinot kuriuos muzikantus traktuoji kaip meninės muzikos atlikėjus 😉

 7. manau ne visi sugeba dainuoti apie tai kas yra aplinkui, pazekit, jei sugebetu tai ir dainuotu. be to, apie mena, jetau, gi pazek kas per tekstai, kaip viskas issakoma, kokie palyginimai ir pan, jie perteikia viska ne banaliai, net keista, kaip toki mena zmones sugeba daryti… siulau paklausyti pirma dainu, ir ne amerikieciu, o tikruju LT, va tada sakyti kas yra menas, o kas ne 😉

 8. Someone rašė:

  manau ne visi sugeba dainuoti apie tai kas yra aplinkui, pazekit, jei sugebetu tai ir dainuotu.

  Sugebėtų. bet,kaip sakiau, nedainuoja VISI, nes NE VISI nori PASTOVIAI galvoti apie juos supančias problemas – nori išsilaisvinti ir įsivaizduoti (bent muzikos dėka), kad saulė šviečia ir viskas gerai..
  Someone rašė:

  be to, apie mena, jetau, gi pazek kas per tekstai, kaip viskas issakoma, kokie palyginimai ir pan, jie perteikia viska ne banaliai, net keista, kaip toki mena zmones sugeba daryti… siulau paklausyti pirma dainu, ir ne amerikieciu, o tikruju LT, va tada sakyti kas yra menas, o kas ne

  Esu skaičiusi reperių dainų tesktų ir lietuviškų, ir amerikietiškų, ir net vokiškų. Ką galiu pasakyt – visi man pasirodė daugmaž vienodi. Ir nematau jokio ten meno – aš irgi galėčiau taip parašyt. Lygiai tas pats, kas išdėstyt visas problemas, biški parimuot ir vuolia.
  Someone rašė:

  Būtų įdomu sužinot kuriuos muzikantus traktuoji kaip meninės muzikos atlikėjus

  Turiu omeny visas muzikos rūšis ir atlikėjus, kurie turi meninę vertę. Ar dar aiškint konkrečiau reikia?
  (šitoj vietoj, mano nuomone, meninės VERTĖS neturi rusiškas, lietuviškas ir visoks šūdinas popsas, paprasta klubinė muzika, hip-hop’as, repas, noise’as. gal dar ko nors nepaminėjau, bet čia pagrindiniai. MAN.)

Parašykite komentarą