2024 23 birželio

38 thoughts on “Idomūs puslapiai

 1. faustina rašė:

  žydų vestuvės… Pažiūrėkit tikrai įdomu

  visai nieko:}
  …idomu, kad ir dabar zydams toks svarbus priimtinas tas skirstymasis
  ypac taip- vyrais soka sau..moterys sau:}

 2. Labas, mielas Kalėdų Seneli!

  Mano vardas Šūdas. Sulaukiau 44 metų. Bet kai kurie Bybiagalviai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Pisti protą. Kiti Idiotai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik Melagystė. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Jo, imu staugti kaip Katė ir pasislepiu Po lova. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi Už kito žmogaus! Nes mano tėvai yra Pidarai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški Vapšie padlos. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra Sudėtingiausias. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Kernagis yra tikras Katė, Geltona dainuoja blogiau negu Kauno žalgiris, o Neda – apskritai Višta. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek Kopūstas, nes per pamokas Nieko, o per pertraukas Nesamones. Mokykloje aš jaučiuosi kaip Čia, o namuose tupiu kamputyje kaip Katė. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai Gripas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo Apkeptas šūdas tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik Nežinau. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Bbz? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip Antras kopūstas, ramus (-i) kaip Lova ir išmintingas (-a) kaip Gedas. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra Vanduo, o kita pusė – Smėlis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų – manau, pakaktų 47 litų. Mielas Seneli, nebūk Gyvatė, išpildyk mano prašymą!

  Tavo Pidarastiškas, Idiotiškas ir Gražus Šūdukas.

  Čia tam teste taip gavosi 😀

 3. Mano vardas lina. Sulaukiau 19 metų. Bet kai kurie bestijos manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu apgaudineti. Kiti sikniai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip as, imu staugti kaip stirna ir pasislepiu po lova. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi sode! Nes mano tėvai yra kiti. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški mokytojai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra uzdavinys. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad stano yra tikras kiskis, skamp dainuoja blogiau negu zalgiris, o atlanta – apskritai varna. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas skaitau, o per pertraukas maivausi. Mokykloje aš jaučiuosi kaip po vandeniu, o namuose tupiu kamputyje kaip pele. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai gripas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo kunkulyne tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik najas tel. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet egipte? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip pomidoras, ramus (-i) kaip kede ir išmintingas (-a) kaip nomeda. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė – kruopos, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų – manau, pakaktų 54 litų. Mielas Seneli, nebūk arklys, išpildyk mano prašymą!

  Tavo grazus, rupuziskas ir lopas linute.
  😆

 4. Labas, mielas Kalėdų Seneli!

  Mano vardas Laura. Sulaukiau 5 metų. Bet kai kurie blogi manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu sakyti neteisybe. Kiti blogieciai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melagyste. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip pikciurna, imu staugti kaip puma ir pasislepiu po lova :D, o namuose tupiu kamputyje kaip pele. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai vezys. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo saltibarsciai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik mp3. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet tailande? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip morka, ramus (-i) kaip sofa ir išmintingas (-a) kaip nomeda. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra sultys, o kita pusė – cukrus, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų – manau, pakaktų 7 litų. Mielas Seneli, nebūk varanas, išpildyk mano prašymą!

  Tavo mielas, bjaurus ir protingas lauryte.

 5. Labas, mielas Kalėdų Seneli!

  Mano vardas Vaida. Sulaukiau 9 metų. Bet kai kurie jie yra durni manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu Nemeluoti. Kiti duchai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik apgavystė. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip tas kuris yra blogos nuotaikos, imu staugti kaip ožka ir pasislepiu išskristi į kitą šalį. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi nukeliauti anapus! Nes mano tėvai yra pankai, gotai, fifos, metalistai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški kurie neturi šešto jausmo. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra lengvas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Mantas yra tikras Šuniukas, SEL dainuoja blogiau negu Atletas, o Viktorija – apskritai zylutė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek kopūstas, nes per pamokas sėdžiu prie pc, o per pertraukas keikiuosi. Mokykloje aš jaučiuosi kaip ten kur nėra kvailų žmonių, o namuose tupiu kamputyje kaip žiurkė. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai prostata. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo silkė tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik naujas telefas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Baltijos šalyse? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip žirnius, ramus (-i) kaip stalas ir išmintingas (-a) kaip Agnė ir Edmundas. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra žibalas, o kita pusė – sausainiai, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų – manau, pakaktų 7 litų. Mielas Seneli, nebūk gyvatė, išpildyk mano prašymą!

  Tavo storas, plonas ir apsiniaukęs v….. 😆

 6. Labas, mielas Kalėdų Seneli!

  Mano vardas Vitalija. Sulaukiau 4 metų. Bet kai kurie nusikaltėliais manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu apgauti. Kiti nusikaltėliais sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik meluoti. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip piktas žmogus, imu staugti kaip puma ir pasislepiu vietoje, kur tavęs nerastų. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi ten! Nes mano tėvai yra keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški keistūnai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra nelengvas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad minedas yra tikras katė, delfinai dainuoja blogiau negu žalgiris, o starošaitė – apskritai katė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas pc, o per pertraukas išsišoku. Mokykloje aš jaučiuosi kaip nidzajame, o namuose tupiu kamputyje kaip katytė. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai angina. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo vėdarai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik šaltibarščiai. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Naujojoje Zelandijoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip agurkas, ramus (-i) kaip sofa ir išmintingas (-a) kaip nomeda. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė – cukrus, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų – manau, pakaktų 5 litų. Mielas Seneli, nebūk šuo, išpildyk mano prašymą!

 7. avietinis_ debeselis rašė:

  zinau ta testa ;}
  Megakileris – keikunas 😆

  Nekeikunas, su draugais bisky isgere sprendem, visokias nesamones rasinejom ir ieskojom daugiau testu.

  P.S Tos mergytes kurios rasote, kad jums uztektu 7 Litu, nejaugi rimtai uztektu??? O_o

Parašykite komentarą