2024 21 gegužės

14 thoughts on “Ieškant žmonos svarbiau veidas nei figūra

 1. senelis rašė:

  Kažkaip visada žiūrėdavau daugiau į veidą nei į figūrą, o daugiausia į asmenybę atkreipdavau dėmesį, kas iš to veido ir figūros jai galvoj vėjai švilpauja.

  O jeigu jin būtų tarkim, laaaabai graži iš veido, begalo protinga ir nuovoki, bet pagal kūno sudėjimą viršytų vidutionio svorio normą. Žodžiu būtų ta apie kuria svajojei visą savo gyvenimą, tik ji stambi… ;;)

 2. wow, nu ligtais ir tiap aisku, ka zmogus darytu, jeigu surastu moteri apie kuria svajotu visa gyvenima. nors as ameniskai linkes manyt, jog tiesiog paliktum tokia moteri, ne del jos sudejimo ar fiziniu duomenu, isvaizdos, o del to, kad jeigu tikrai isimiyletum ja, tai tave grauztu sazyne…

 3. Death_noice rašė:

  senelis rašė:

  Kažkaip visada žiūrėdavau daugiau į veidą nei į figūrą, o daugiausia į asmenybę atkreipdavau dėmesį, kas iš to veido ir figūros jai galvoj vėjai švilpauja.

  O jeigu jin būtų tarkim, laaaabai graži iš veido, begalo protinga ir nuovoki, bet pagal kūno sudėjimą viršytų vidutionio svorio normą. Žodžiu būtų ta apie kuria svajojei visą savo gyvenimą, tik ji stambi… 😀

 4. Imagine":hjj0ov4i] Death_noice rašė:

  [quote="senelis rašė:

  Kažkaip visada žiūrėdavau daugiau į veidą nei į figūrą, o daugiausia į asmenybę atkreipdavau dėmesį, kas iš to veido ir figūros jai galvoj vėjai švilpauja.

  O jeigu jin būtų tarkim, laaaabai graži iš veido, begalo protinga ir nuovoki, bet pagal kūno sudėjimą viršytų vidutionio svorio normą. Žodžiu būtų ta apie kuria svajojei visą savo gyvenimą, tik ji stambi… 😕

 5. PupaUoga, čia ne viršvoris, čia jau nutukimas… :)) posto autorius sakė "viršija vidutinio svorio normą" (kuri kiekvienam yra skirtinga) tai išeina stambesnė nei vidutinis svoris. O nutukusių žmonių (šiuo atvejų moterų) veidai ir taip retai kada būna gražūs ar patrauklūs.

 6. Imagine, kad kaip tik ne, pastebiu tikrai nemazai nutukusiu zmoniu su graziais veido bruozais, aisku oda del nesubalansuotos mitybos gali nebuti labai skaisti. Ir buna lieknu merginu su ne itin simpatiskais veidais.

 7. nu bet nutukusio zmogaus veidas, net jei pas ji grazus bruozai, nebus toks dailus,kaip normalaus sudejimo zmogaus. visvien veidas bus "storas". nezinau kaip jums,bet man dingsta visas zavesys

 8. jo as irgi esu macius graziu veidu pas nutukusius zmones, bet kas is to, kaip gali draugauti su tokiu saves nemylinciu nutukusiu zmogumi, cia yra apsileidimas ir saves negerbimas. na aisku ir del ligos galima nutukti, bet cia vienetai palyginti su persiedimu… [-(

 9. doubtful rašė:

  Imagine, kad kaip tik ne, pastebiu tikrai nemazai nutukusiu zmoniu su graziais veido bruozais, aisku oda del nesubalansuotos mitybos gali nebuti labai skaisti. Ir buna lieknu merginu su ne itin simpatiskais veidais.

  Matyt dažnai sutinki tuos retus atvejus 🙂
  Kiti žmonės iš prigimties neturi patrauklaus veido ir nesvarbu koks būtų jo sudėjimas..

 10. PupaUoga rašė:

  jo as irgi esu macius graziu veidu pas nutukusius zmones, bet kas is to, kaip gali draugauti su tokiu saves nemylinciu nutukusiu zmogumi, cia yra apsileidimas ir saves negerbimas. na aisku ir del ligos galima nutukti, bet cia vienetai palyginti su persiedimu… [-(

  Šiaip, kas dėl to nutukimo, tai šiuo atveju esi teisi. Mokslininkai ištyrė ir įrodė, kad nutukimas, nėra genetinė kažkokia liga, kur žmogus valgo ar ne valgo, visviena storėja. Problema yra jo paties organizme, sulėtėjusi apykaita ar dar kas. Ligos čia nėra, nebent turėjai omeny, tą apsiėdimo ligą. /:)

 11. Skaičiau čia apie moterį, vadinamą labiausiai nutukusia Britanijos moterimi, kuri visada buvo normalaus sudėjimo panelė, bet jos svoris pradėjo augti nuo pirmojo karto kai pastojo. Berods tris vaikus ji pagimdė iš viso… bet ji tiesiog priprato prie valgymo, jos mėgstamiausias maistas tapo taip vadinamas ‘junk food’, greito maisto restoranai, tortai bei pyragai, šokoladas ir t.t. Pasiekė ji apie 150kg ar daugiau, suvartodavo 12 000 kcal per dieną… kol nusprendė pasidaryti skrandžio mažinimo operaciją.. nusprendė mest svorį… viso ko pabaigoje ji galėjosi savo tokiu sprendimu, nes nebegalėjo tiek daug valgyt.. o ir ligoninėj jai šeima atnešdavo greito maisto.. buvau šokiruota. Ji iš jos taip ir neišėjo, bet mirė.. Žinau čia nelabai į temą, bet nutukimas prasideda tapus priklausomam nuo maisto, kai jau pats nebegali to kontroliuoti, kai tai jau tampa didžiausiau gyvenimo malonumu… ir niekas nebesvarbu.. baisu..

Parašykite komentarą