2024 24 birželio

9 thoughts on “Iš juodos į blondinę

 1. Tai va patirtis.

  Turėjau tamsiai rudus. Beveik juodus plaukus. Nusprendžiau nusišviesint, rezultatas buvo po 4 kartų. Ryžblondiniški plaukai. Tai va, dabar esu su ryžblondiškais plaukais, plaukai žiauriai susilievino, bet kadangi neseniai dažiau, tikiuosi, po poros savaičių taps vėl normalūs. Šiaip rezultatu esu patenkinta tik dabar norisi, kad spalva susivienodintų.

  Dažiau pati, su specialiais dažais. Na, ne iš Maximos, o rimtoj parduotuvėj. Beje, toks šviesinimas atsieina tikrai brangiai vien namuose, kirpykloj dar brangiau.

  Tai va, pavykt tikrai pavyks, bet būk pasiruošus trupučiui ryžumo, ir laikinai šiurkštiems plaukams ir prireiks pastangų.

  Beje, kreipiaus į kirpėja, ji man sakė, kad nedažys ;DD Taip, kad todėl ėmiausi šio reikalo pati.

 2. blem turi juodus plauksu ir nori blondinisku..ziauru..pz db kaip tik yra mada juodai dazytis plaukus.. o tokiu atveju juodi dazai kad ir kokie geri gali lb tj wa. as tik dziaugciaus labai tamsius turedama..

 3. Cia as toji autore,nauja anketa susikuriau 😀 Db as ryza,seip visai nieko atrodo,tik prie saknu pilki (naturali spalva.)Db taupausi bapkes,aisiu i salona ir bandysiu tapt blondine.

Parašykite komentarą