2024 24 gegužės

43 thoughts on “Įsimylėjau

 1. Mano patarimas – plaukti pasroviui. Kaip supratau problemos nėra: jūs lyg du paaugliai iki ausų įsimylėję, tai kurį laiką taip tegul ir būna, juk niekas netrugdo jums būti kartu, jis mylėtų tavo vaiką, skirybos prie pabaigos ir tt. Tiesiog leiskit gyvenimui tekėti ir nesijaudink kol kas dėl jo jausmų tau, jei viskas kaip tu sakai, tai jausmai tikrai yra, gal jis nenori skibėti ir prisipažinti tau meilėje, aš neskubėčiau to sakyti moteriai, kuri ką tik išsiskyrė su ją mušusiu ir apgaudinėjusiu vyru. Paprasčiausiai leisčiau jai atsigauti nuo vyriškosios padermės vyro iskaudinimų ir bijočiau, kad manimi ji gali nepasitikėti. Juk tavo naujasis draugas niekur nedings, tad gyvenkit, mylėkit ir būkit laimingi.

 2. tu sakai, kad tavo vyras tave musdavo; dabar tu sutikai svelnu demesinga vyruka ir "istirpai"; kazin ar tai jau meile; o del nesisaugojimo . . . ar neliksi su antrakart sudauzyta sirdimi i su dviem vaikais ant ranku? galvok ka darai . . . nesusipainiok jausmuose, nepadaryk dar vienos klaidos; jeigu tau malonus jo demesys, priimk ji; bet seksas be apsaugos manding neatsakinga; man siek tiek keista, kad ir tavasis "riteris" nesivarzydamas kaisioja be apsaugos; kazin, kur jis bus, kai pranesi jam, kad laukiesi? 🙄

  sia proga trumpas anekdotas:
  Vyriskis kalbina bare mergina: "ar galeciau pavaisinti jus kava"
  "Oj ne, jokiu budu, aciu"
  "Kodel jus tokia kategoriska"
  "Zinote, po ketvirto vaiko kiekviena pasidarytu atsargi"

 3. Na del to snekejom…jis sake,kad neleistu nuzudyt jo vaika,kad tai likimas ir,kad as gimdiciau…Jo zinau…del to,kad gal tai ne meile…ne tai meile isitikinau…del do ko…pvz.kai mylimes tas nepakartojamas jausmas …tai buvo kai isimylejus buvau i buvusi,zinau,kad tai meile…Ta jausma zinau…Be to jug kitie vaikinai irgi buvo demesingi ir kaip sakai riteriai…bet netrauke manes visiskai…nors ir buvo grazus ir panasiai…Aciu.,bet irgi isiklausiu ir dar karta bandisiu isitikint ar tai meile…

 4. Nesuprantu.. Tavo galva jus dar nesusitikinejat, o jau lovoj be jokiu tabu.. Idomu, ka tu tada laikai draugyste.. 😀

  Suauk, moterie, valdyk savo inkstinktus. Vaikas auga, jam reikia ismintingos mamos.

  Beje, kiek metu tau?

 5. Taigi ne kokia malalietka, paskendusi hormonuose, tėr. Turėtų suprasti tokiame amžiuje, ką daro ir su kuo daro.
  Smilga, pasirodei, kaip baisiausiais įskaudinta ir po to pasukusi žiauriais feminizmo keliais moteris.

 6. "Feminizmo moteris.. " Cia beveik komplimentas! 😀

  Zinok nebuciau jau taip stipriai isitikinus, kad ne mazamete raso..
  Skaiciau ir svarsciau, koks galetu buti autores amzius. Intervala nustaciau toki: nuo 19kos iki 23 metu. Speju kad 21eri. Arba siaip.., neprotinga.. Kodel? Nes:

  "Stengiausi daugiau neisimylet, nes po pirmo karto buvo labai skaudu kai tave apgaudinejo ir i sirdi spjove…" –> "be to kai mylimes nesisaugojam…"

  "Tai neseniai pries naujuosius susipazinau su vaikinu pradejau bendraut" –> "Jis prie litu,as ne…"

  "Su jo net nedraugaujam,nors gal jis skaito,kad draugaujam,nzn" –> " be to kai mylimes nesisaugojam " –> "bet nzn ka jis man jaucia…" –> "as ir taip visa gyvenima kentejau" –> "gyvenime esu visko macius…"

  Nejaugi taves sis pasakojimas nesokiravo.. ?

  Nesakau, kad turi butnai baigtis blogai.. Gal tai tikrai meile, laiminga meile.. Taciau pasverus visus turimus faktus, laiminga pabaiga prilygtu isimciai..

 7. Dėl to nesisaugojimo, tai man rodos suaugusieji taip daro, bet vis vien tavo tiesa – šitaip įskaudintai reiktų mąstyti į priekį labiau. Na tikėkimės dar nevėlu ir atsiras pas juos kontracepsija, nes rimtai ką gali žinot, geriau nerizikuoti ir tęsti santykius be galimų kardinalių pokyčių.

 8. O vat čia aš visiškai pritariu smilgai. Ką tik išsiskyrė, matai, įskaudinta baisiai, o jau įsimylėjus iki ausų ir dar propaguoja nesaugų seksą. Nors, tarp šiuolaikinių moterų populiaru turėt vaiką nuo vyro, kuris turi pinigų. Tokiu būdu abu vaikus išlaikys. Bet ar autorė nori vaiko nuo kiekvieno vyro, kuriam kelnaites numaut leidžia? Nesuprantu visiškai. Kai paaugliukai taip daro, dar suprantama, bet suaugę žmonės? O kur vyro atsakomybė?

 9. Taigi čia kiekvieno suagusio žmogaus reikalas saugotis ar ne. Jos pačios reikalas kaip atsiduoti: su prezervatyvu ar be jo.
  Ji tai puikiausiai supranta ir yra pasiruošusi atsakyti už pasekmes, juk pati, Auksaplauke, sakai: nebe paaugliukai, tai reiškia yra pasiruošus dar vieną vaiką išlaikyti. Dėl to galim pamokslaut šešiolikiniams, bet ne suaugusiems ir visiškai save kontroliuojantiems žmonėms – jie srėbs visą košę, o ne jų tėvai, kaip kad būna su paaugliais. Žinoma, jos reikalas ir kada atsiduot: mėnesiui ar savaitei prabėgus po skirybų. Reikėjo žmogui šilumos, kurios nesuteikė buvęs vyras, ir ji atrado kitą žmogų, kuris jai tai suteikia. Mes nieko nežinom apie dabartinį draugą ir negalim priekabiauti. Juk būna žmonės vos susipažinę jau gulasi į lova? Būna. Vaikas ir skirybos šitoje sitacijoje yra nuliai, nes autorė jau baigia išsiskirti, o vaikas naujojo draugo negąsdina, tad galime autorę ir jos naują draug laikyti šviežia pora.

 10. Kur tu radai, kad baigia išsisikirti?
  Someone rašė:

  su vyru skirsiuosi

  Bet ne tame esmė.Šitas sakinys Someone rašė:

  jis sake,kad neleistu nuzudyt jo vaika,kad tai likimas ir,kad as gimdiciau

  , tai jau iš viso naivumo viršūnė… Man susidarė paveikslas tokios moters: pastojo nepilnametė, mokyklos normaliai nepabaigė, iš rašymo kokybės sprendžiu, ištekėjo, nes tėvai liepė, vyrui bile papist buvo, tai ir nesiskaitė su ja. Dabar jau jai kokie 19, jaučias labai suaugus ir atsakinga, bet nė velnio nesupranta, nes jauna ištekėjo, deja, nesėkmingai. Ir turbūt dėl to, kad nesisaugojo. Tai pakartokim klaidas? Kiek Dievas duos, tiek gimdysi? Ir dar man kažkaip atrodo, kad tas mažas žmogeliukas, kuris taip pat šitos istorijos dalis, daugiau laiko praleidžia pas močiutę.

  Atsiprašau autorės, jei mano spėjimai neteisingi.

 11. Zinoma, kiekvieno reikalas pasirinkti. Bet jeigu mes neturime teises pamokslauti siai motetriai, tai kas duoda teise pamokslauti paaugliams? Gi kiekvienas turi teise i pasirinkimo laisve.. Sakysi paaugliai maziau subrende nei suaugusieji? Fiziskai – taip; bet gebejimai protauti subresta kiekvieno skirtingai..

  As manau tai yra musu pareiga perspeti toki zmogu, kaip sios temos autore, apie visas imanomas pasekmes.
  Jeigu visi suaugeliai elgtusi protingai, vaiku namai butu pustusciai, o kas dabar ten daros.. Ar ne taip?

 12. Auksaplaukė rašė:

  Kur tu radai, kad baigia išsisikirti?
  Someone rašė:

  su vyru skirsiuosi

  Bet ne tame esmė.Šitas sakinys Someone rašė:

  jis sake,kad neleistu nuzudyt jo vaika,kad tai likimas ir,kad as gimdiciau

  , tai jau iš viso naivumo viršūnė… Man susidarė paveikslas tokios moters: pastojo nepilnametė, mokyklos normaliai nepabaigė, iš rašymo kokybės sprendžiu, ištekėjo, nes tėvai liepė, vyrui bile papist buvo, tai ir nesiskaitė su ja. Dabar jau jai kokie 19, jaučias labai suaugus ir atsakinga, bet nė velnio nesupranta, nes jauna ištekėjo, deja, nesėkmingai. Ir turbūt dėl to, kad nesisaugojo. Tai pakartokim klaidas? Kiek Dievas duos, tiek gimdysi? Ir dar man kažkaip atrodo, kad tas mažas žmogeliukas, kuris taip pat šitos istorijos dalis, daugiau laiko praleidžia pas močiutę.

  Atsiprašau autorės, jei mano spėjimai neteisingi.

  Dėl išsiskyrimo: sakė, kad jau metus kartu negyvena.

  Šiaip tavo scenarijus įmanomas, bet, man rodos, jei jai taip būtų buvę ji būtų parašiusi, kad panašiai buvo. Dabar jokių užuominų apie tai ir dar sakė, kad vyrą mylėjo. Na nepanašu į atsitiktinį tūso pasidulkinimą, aišku nepaisant to galimas variantas ir apie pastojimą dar būnant nepilnamete.

  Negalima atmesti galimybės, kad ji apsvaigusi nuo tos šilumos nebežino jau ką daro, bet negalima iš karto ir tą vaikiną iš karto smerkti, juolab, kad apie jį nieko bloga nepasakyta.

 13. hei oko cia , PPJ , taip gini ta vyruka!..per tuos vyrus vien problemos …
  jis mat su viena is musu kazka suka ten ( makliavoja gal) , elgiasi kaip su savo, bet nieko nesako , elgesys itartinas… va pasidziaugs ir paliks , verks nabagele krokodilo asarom ..sirdele antrasyki duzusia ..ranklem nusruvusiom ir dar su vaikeliu matanciu tokia gela , o jei dar vaikiukas ….va tau ir gerutis …
  taigi zinok, PPJ, atsakysi tu 😆

 14. Įsimylėjusi moteris apie savo mylimąjį nieko blogo nepasakys. Nežinau, kas turėtų atsitikt, kad aš ant savo brangiausio varyt pradėčiau. O be to, visos nepilnametės duodas "iš meilės". Kaip ir pilnametės… 😐

  O dabar išsakysiu savo nuomonę apie tą puikųjį princą. Vyras vyresnis, subrendęs, prie pinigų, prie mergų. Vaikai vyrams patinka, ypač tada, kai nereikia jais rūpintis. O babkių yra, išlaikyt sugebės. Žinau tokių veikėjų porą. Merginos jaunos, vaikai mažiukai, bet jie jų taip niekad ir neveda, o tos taip ir lieka priklausomos, nes vis tik vaiką tai tėvas išlaiko… Nesakau, kad toks bus šitos istorijos scenarijus, bet galimybė labai didelė.

 15. debėsini_avietėli, iš kur tu tą įtartiną elgesį ištraukei?

  To paties klausiu Auksaplaukės: iš kur trauki tą "prie mergų" ? Nejaugi jau vyras turintis litų nebegali būti ištikimas? Nejaugi tik aš vienas toks ant šios žemelės bevaikštau? 😀

 16. PPJ rašė:

  debėsini_avietėli, iš kur tu tą įtartiną elgesį ištraukei?

  To paties klausiu Auksaplaukės: iš kur trauki tą "prie mergų" ? Nejaugi jau vyras turintis litų nebegali būti ištikimas? Nejaugi tik aš vienas toks ant šios žemelės bevaikštau? 😀

 17. PPJ rašė:

  To paties klausiu Auksaplaukės: iš kur trauki tą "prie mergų" ?

  1.Vyras turi pinigų.
  2.Nesako, ką jai jaučia ir nesiūlo būt "ta vienintele".
  3.Neatsakingai mylisi ir dar siūlo gimdyt jo vaikus.

  Kažkaip nemanau, kad jai vienai. O gal čia vienas iš tų kukliųjų nykstančių eksponatų, kurie bijo prisipažint, kad visko nesugriautų? Kažkaip abejoju…

 18. Na na netirštinkim taip spalvų.

  1. Pinigai čia dar nieko nesako. Gali būti, kad jai jis atrodo"prie litų", nes ji lygina jį su savimi, o jos padėtis nėra labai gera, gal jis tik šiek tiek labiau pasiturintis už ją – dirba, gauna normalia 1,5 – 2 K litų, gyvena iš savęs, su naujausiais mersais, kaip jūs manot, nevažinėja ir nešviečia jam tokie dar ateity.
  2. Bet jie dažnai susitinka, sako, kad kartu gera, kad dar su nei viena moterimi jam nebuvo taip gera. Būsiu autorės draugės nuomonės – subrendę vyrai jau nebeturi siūlyti draugauti, viskas išsirutulioja savaime. Draugauti ir paaugliai siūlo tik dėl to, kad panoms patvirtintų santykių oficialumą – "mini susirašymas santukų rumuose" tik paaugliai tai padaro lydint draugę namo ar pan.
  3. Neatsakingai mylisi daug porų. Forume kažkur yra tema, kur jūs, forumos panos, teigiat, kad be preziko geriau, tik spėk ištraukt.Nevisos aišku. Negi nenaudojimas kontracepsijos jau daro vyrą mergininku? Na nemanau. Vaikų irgi nesiūlo gimdyti, o sako, kad jei bus vaikas tai tipo ženysis ar pan. Šitas ir man nepatinka. Per mažai laiko praėjo, kad galėtų taip sakyt, 3 mėnesiai nėra daug, tikrai galimas daiktas, kad susimetus išlys vieno ar kito neigiamos savybės ir teks skirtis, o autorė jau su pilveliu.

  Žodžiu, mano nuomone, viskas čia normaliai, normalus vyrukas, mylės ją ir tt. princas, greit bus ir tas mersas ir tt, tik gal tegu pradeda saugotis. Jei jis nenori mautis maišo ant daikto, tai autorė gali tabletes gert ar žiedą įsidėt – dėl viso pikto, kad netektų dar labiau verkti.

 19. Taip pradesiu nuo to,kad man 21metai.As ne maloletka gyvenime macius to ko jus gyvenime turbut niekada nepamatysit,baigius mokykla,tiesiog ne lietuviu,istekejau is meiles,vaika planavom…Nekaltybe praradau su vyru,6metus buvom kartu…O skyrybos tikrai eina i pabaiga…
  Sis vaikinas pasake per naujuosius tik viena karta,kad myli…Poto sake,kad jaucia to,kam niekam nejaute,o dar plius…su savo mergina kuria labai ilgai draugavo to nejaute,ka man…be to galvoju,kad nepazindintu su savo seima…

 20. Tai jau kartą sakė juk, gal jis nenori nuvalkiot to žodžio, nenori, kad pasidarytų toks pigus kaip paprasčiausias labas ar ačiū. Be to gal nenori skubėti. Priežasčių gali būti daug ir nereikia iš musės daryti dramblio, nes tai vyrams ypač nepatinka.

 21. Na tikra tiesa,jis kaska panasaus aiskino,bet visai kita tema…Na gal tikrai nenori skubet,gal jis del mano jausmu neisitikines…Be to zodziais nesimeto…Tikrai taip gali but…

 22. Tigricka rašė:

  gal jis del mano jausmu neisitikines

  Tai daryk ką nors, kad įsitikintų. Nebūtina sakyt myliu, galima tai išreikšt ir kitaip, kad ir banaliu romantišku vakaru žvakių šviesoj pabaigiant viską lovoj vartojant draugą prezervatyvą 😈

 23. Surengusi romantiska vakara…gal kas ir pasikeis…na jis man buvo padares vakariene…nupirko vyno…buvo super…:) Na as dar viliotini susoksiu jam…Na prezervativus butinai paimsiu,itikinot.Aciu jums labaj:)

 24. Tigricka rašė:

  Taip pradesiu nuo to,kad man 21metai.

  Oba, atspejau 😀

  Someone rašė:

  be to galvoju,kad nepazindintu su savo seima…

  Tavo deta, to nesureiksminciau.. Gal dabar jis ir jaucias isimylejes tave, bet nebutinai ta pati jaus ir po metu..
  Tad tai, kad nesisaugojat, yra labai kvaila ir neatsakinga. NET jei ir visa tai is meiles..

 25. Pasikalbejom su jo,ir nutarem,kad gersiu kontraceptinus…
  O meilei nutariau neprisapazint…gal ateiti ir pasakisiu…bet ne greitu laiku…jis nori but su manim…ir supratau,kad mes draugaujam…tai kaip jis pasake ateitis parodys…

Parašykite komentarą