2024 18 balandžio

10 thoughts on “Įtikėjusiojo valdžia

 1. Pažodžiui kopijuojant sau aklai prisitaikant Jėzaus tartus žodžius būtų Dievo gundymas. Dievą mylinčiam žmogui Pats Jėzus pagal savo norą gali suteikti antgamtinių ženklų ir galių, tačiau jie gali būti labai įvairūs ir skirtingi. Įvairių Bažnyčios pripažintų šventųjų užtarimu dažniausiai laukiami medicina neapaaiškinami išgijimai nuo sunkių ligų. Siekiamas šventumas yra malonė, kai žmogus visomis jėgomis stengiasi vykdyti Dievo valią. Jei mums pasiseka garbinti Dievą ir padaryti ką gera artimui, jau yra džiaugsmas ir ramybė Šventojoje Dvasioje. Šia kryptimi sekdami mažais žingsneliais atrandame save patį ir sekdami Jėzumi patiriame gilų vidinį džiaugsmą, širdies ramybę ir paguodą sąžinėje, kad esame jautrūs Dievo vaikai. Bažnyčios sakramentai – yra dvasinė atgaiva tikinčiojo dvasioje, siekiančioje šventumo.

 2. kame gundymas ? dievo karalystės kūrimas yra ne pagal dievo valią? bažnyčios pareiga yra sekt Jėzaus pavyzdžiu gyvent pagal jį …o tai vadinasi ne tik pamokslaut , skelbt dievo žodį , bet ir gerąją naujieną , kurį skelbia, kad Jėzus prisikėlė ir taip išpirko, išlaisvino, nuteisino, išgydė žmoniją ir laimėjo valdžią sau ir juo tikintiems virš visų viešpatysčių , kunigaikstysčių, galybių t.y. ir prieš šetoną, pas kurį iki Jėzaus misijos vergavo žmogus ir žaidė pagal jo taisykles- buvo po jo valdžia …
  Todėl Jėzus ir pasakė , kad eit skelbt evangeliją kartu su išlaisvinimu , gydymu ir kitokiais ženklais t.y. naudotis Jo iškovota valdžia ir taip kurt dievo karalystę čia iki Jo sugrįžimo
  kodėl katalikų bažnyčia tai ignoruoja ? jos tarnavimas – pozicija , gerai pasakė Šapovalovas , yra lagaminų krovimas ,o ne dievo karių , kovojančių už dievo vaikus , sielas , plėšiančių iš sėtono rankų ir ginančiųjų Jėzaus suteikta valdžia argi čia ne nėra tas talentų užkasimas i žemę, už ką baus dievas?

 3. man tai isvis ta antgamtiskumo siekiamybe yra kazkokia utopija. reikia akcentuot ne tai, aks priestarauja gamtos desniams, o dvasinius "stebuklus". nes tie isgyjimai ir reiskiniai, kurie priestarauja racionalaiam mastymui ir sveikui protui yra laikini dalykai, visai nesiektini, o tik irankis Dievo valiai apsireiksti. juk gyvenam ne tam, kad isvystume stebukla, o kad deliotume savo veiksmus ir gyvensena pagal tam tikrus principus, kurie isdestyti krikscioniskame mokyme. Beabejo, Jezus Kristus ir Geroji Naujiena yra visa ko asis. Netikincio itykejimas, nusidejelio atsivertimas – va tikrieji stebuklai. Regimu zenklu vaikymasis nustumia i sali nuo tikrai siektinu dalyku.

 4. nezinau , kaip jus , o as noriu matyti Dieva i jo zodzius gyvus ..tai yra tai ka jis pazadejo ir pasake ir matysiu!
  ir ne del to kad patenkint kazkoki vaikiska smalsuma , o del to kad taip turi but

 5. Man kiekviena gyvenimo akimirka yra gyvojo Dievo stebuklas. Gamtoje aš nuolat žaviuosi Kūrėjo kūrybos tikslingumu ir meniškumu. Visi fiziniai dėsniai, jei nepriimami kaip savime suprantamas dalykas, bet kaip Dievo nustatytas reiškinys, kelia nuostabą. Sveiką dvasingumą lemia teisingas tikėjimas ir moraliniai dėsniai. Jie parodo, kad visuotini kiekvieno žmogaus prigimtį ir likimą sąlygojantys dėsniai atitinka tiesą. Sutinku, kad išimtys ir antgamtiniai stebuklai gali būti labai reikalingi, tačiau mes būdami visi kūriniais turime nugyventi savo gyvenimą bendruose sąlygotumuose pagal sąžinę, nes visuotiniame Teisme nešime atsakomybę už gautas dovanas ir laisva valia pragyventą asmeninį gyvenimą. Manau teisus krikščionis turi įsižiūrėti į Mergelės Marijos ir Viešpaties Jėzaus Kristaus, kaip Žmogaus pavyzdį. Aukščiausia norma – Meilė, jei ji altrusitiška ir pasiaukojanti, tuomet dvasiškai nebus nusidėta, bet anaiptol nukreipta palaiminga sielų Išganymo kryptimi. Šv. Pranciškus labai pamilo Išganytoją ir iš turtuolio tapo vargdieniu, kad taptų panašus į Mokytoją, kuris jo neapleido. Tai yra šventumo pasirinkimas, kuris labiausiai patinka Dievui, Jį garbinti ir sekti prisiimant savo kryžių parodant tinkamą pavyzdį kiekvienam sutiktam žmogui. Jėzaus aukščiausias įsakymas MYLĖTI, nes mylinčiam viskas galima.

Parašykite komentarą