2024 21 gegužės

103 thoughts on “Jaunos merginos ir makiažas

 1. na aš ir pati esu dar laabai jauna (: na dažytis pradėjau tik šiais metais, tačiau labai saikingai. Ir tai tik keli brūkštelėjimai šepetėliu. Ir iš tiesų nesuprantu tu panelių kurios 13-15metų tepasi pora tonų pudros kam to reikia (: ? Galbūt nori atrodyti vyresnės? :-
  Bėja kur įdėjai nuotrauką atkreipkit i jos rankos spalvą ir veido (:

 2. pirmi bandimai buvo tikrai tragiški.. kai buvau gal 14 prieš varant į diskone, pavarydavom ir riškių šešėlių.. kaimas totalus…
  bet po to kažkaip atsibodo, nu ir ačiū dievui.. tai manau buvau kažkur 17 kai pradėjau jau normaliau dažytis, bet manęs niekada negalėtumėt apkaltinti, kad esu užsimetus perdaug makiažo.. aš mėgstu pabrėžti savo privalumus ir užmaskuoti trūkumus o kartais pasikeisti, svarbu stilyngai ir nepadaugint.. o tokiu juodasnukių pastebiu gan daug viena pažystu nu tokia graži mergaitė bet taip šlykštu tas rudas snukis ir baltesnis kaklas.. kas čia per kaukių mada?? aš kaip ir pinky dažnai atsisuku ir pasižiūriu.. nu kad ir naktiniame klube veidas rudas rudas, nu gerai nueisi su bernu i lova o kunas baltas blyn kad juokingai turi atrodyti.. :))

 3. Mane išmokė sesė, nes kaip pirmą kartą 13 metų bandžiau kažką panašaus į "pasidažymą" sesė pamačius rėkt pradėjo. Tada nusprendė išmokyti. Ir manau jai pavyko :ymhug:

 4. Nuo pat mažens baisiuosi tomis orandžinių veidų specėmis. Ko tais man tokių atvejų, kaip kad jūs sakot pasidariusios baisų makiažą, nebuvo. Plėmuotu veidu niekada nevaikščiojau, o šėšėlių šiaip nemėgstu(na šiek tiek juodų ir pieštuką dar pripažįstu).

  Dabar naudoju tušą ir karts nuo karto pudrą(apie kasdieninį makiažą kalbu). Visad vadovavausi principu- pudra skirta maskuoti ir sulygini, o ne pakeisti spalvą 🙂

 5. nuo 14, ir tai tik ypatingomis progomis, dabar visada – minimum kompaktine pudra ir blakstienu tusas.
  o siaube, o dangau! – ko tik nepamatai isejes i zmones – net pralinksmina tie oranziniai veideliai. menas – teisingai pasidazyti, gal ismoks su lig metais- ieskojimo amzius. pastebejau geriausiai pasidaze moterys, kurioms apie 30

 6. Man sukakojo dvidešimt neseniai… Hmmm. Ar dažausi? Kasdien tai tikrai ne. Kartą į savaitę? – Ne. Kartą į mėnesį? – Priklauso nuo to, koks tai mėnesis ir kur einu.
  Jei einu susitikt su draugais – galvos nekvaršinu, kam man makiažai? Ne grožio konkursas… Aišku, gražiai atrodyt visad būtų miela. Dievinu natūralumą..

  Nesidažau, bet rūpinuosi oda visokiais kremais, prausikliais…

  Būtų baisu, jei nedaryčiau nieko ;;)

 7. naturalumas yra gražu, bet jei pamatau moteri iš vis be makiažo pvz dirbant kažkur kur tenka bendraut su vieuomene, iš kart pagalvoju kokia pilka pelė, visiškai neskirianti sau dėmesio.. ir sakykit ka norit gal bruožai gražus, bet tikrai yra mažai tokių kurios turi juos tokius ryškius kad gali iš vis nesidažyti.. tokių vienetai, galima hemiškai pasitamsinti blakstienas ir antakius bet visai be makiažo.. nu man kaip jau minėjau tokia moteris atrodo.. kaip čia išsireikšti.. moksliukė.. ir joms dažniausiai nelabai koks kvapas iš burnos.. tarsi skranžio problemu būtu, tikrai gal but ne visom bet daugeliui. tai kai pamatau be dažo moteriške tai iš kart pagalvoju jai smirda iš burnos.. 🙁 sorry čia mano nuomonė..
  turiu pvz; teko padirbįt prestižiniame indu restorane ir šiokių tokių žvaigždučių pamatyti, aptarnavau Gweenet Paltrow, atėjo tik pavakarieniauti su drauge, nu bet į prestižinį restorana bože moij.. pasitepk bent tas savo ryžas blakstienas su tušu nes atrodė kaip kokia paskutinė mizerija.. fui kokia ryža net šlikšti.. bet balsas gražus.. ir tokia kukli paprasta iš bendravimo su padavėja.. nu bet čia apie makiaža kalbam ir mano nuomonė šia tema tvirta!

 8. womencat rašė:

  naturalumas yra gražu, bet jei pamatau moteri iš vis be makiažo pvz dirbant kažkur kur tenka bendraut su vieuomene, iš kart pagalvoju kokia pilka pelė, visiškai neskirianti sau dėmesio.. ir sakykit ka norit gal bruožai gražus, bet tikrai yra mažai tokių kurios turi juos tokius ryškius kad gali iš vis nesidažyti.. tokių vienetai, galima hemiškai pasitamsinti blakstienas ir antakius bet visai be makiažo.. nu man kaip jau minėjau tokia moteris atrodo.. kaip čia išsireikšti.. moksliukė.. ir joms dažniausiai nelabai koks kvapas iš burnos.. tarsi skranžio problemu būtu, tikrai gal but ne visom bet daugeliui. tai kai pamatau be dažo moteriške tai iš kart pagalvoju jai smirda iš burnos.. :-

 9. Aš makiažo klausimu esu tinginė. Į universitetą eidama dažniausiai nedarau NIEKO, nes ir taip vos iš lovos išlipu, kur dar rasti laiko tušui, o tuo labiau kokiai nors pudrai. Žiemą kokia nors proga jau nepatingiu, nes mano oda paprastai daug blyškesnė, visokie spuogeliai išlenda ir t.t. Tai pamaskuoju juos, tušo, aišku, nepamirštu. Ačiū motinai gamtai, kad esu iš tų laimingųjų, turinčių ryškius veido bruožus, tad kasdien nesidažydama neatrodau taip jau blyškiai (na, jei dar ilgesnes ir tankesnes blakstienas turėčiau…).

  O šiaip nelabai suprantu kam toms mergaitėms reikia su vakariniais makiažais į mokyklas vaikščiot? Ir tie soliariumai! Brr… Kaip gaila, kad pamirštama demonstruoti ne dirbtinai išpieštus veidus, o gamtos padovanotą jaunystę. Soliariumus, pudrų kilogramus, spalvotus plaukus ir t.t. tegul pasilieka tolimesniai ateičiai.

 10. womencat – o jei mergina ir taip gerai atrodo be makiažo, tai kam jis jai? Kam tuos pinigus mest, odą gadint ir laiką leist?

  (Kalbu ne apie save, bet tavo pasisakymas man atrodė per daug kategoriškas)

  Maždaug visos moterys privalo dažytis kad ir kas. Tai,…ammm… Nu nesveikas mąstymas. (mano nuomone..)

 11. womencat rašė:

  naturalumas yra gražu, bet jei pamatau moteri iš vis be makiažo pvz dirbant kažkur kur tenka bendraut su vieuomene, iš kart pagalvoju kokia pilka pelė, visiškai neskirianti sau dėmesio.. ir sakykit ka norit gal bruožai gražus, bet tikrai yra mažai tokių kurios turi juos tokius ryškius kad gali iš vis nesidažyti.. tokių vienetai, galima hemiškai pasitamsinti blakstienas ir antakius bet visai be makiažo.. nu man kaip jau minėjau tokia moteris atrodo.. kaip čia išsireikšti.. moksliukė.. ir joms dažniausiai nelabai koks kvapas iš burnos.. tarsi skranžio problemu būtu, tikrai gal but ne visom bet daugeliui. tai kai pamatau be dažo moteriške tai iš kart pagalvoju jai smirda iš burnos.. 🙁 sorry čia mano nuomonė..
  turiu pvz; teko padirbįt prestižiniame indu restorane ir šiokių tokių žvaigždučių pamatyti, aptarnavau Gweenet Paltrow, atėjo tik pavakarieniauti su drauge, nu bet į prestižinį restorana bože moij.. pasitepk bent tas savo ryžas blakstienas su tušu nes atrodė kaip kokia paskutinė mizerija.. fui kokia ryža net šlikšti.. bet balsas gražus.. ir tokia kukli paprasta iš bendravimo su padavėja.. nu bet čia apie makiaža kalbam ir mano nuomonė šia tema tvirta!

  Kas bendro tarp makiažo ir kvapo iš burnos? Jei žmogus nesidažo, nereiškia, kad jis yra nevala.

 12. Voveryte rašė:

  womencat – o jei mergina ir taip gerai atrodo be makiažo, tai kam jis jai? Kam tuos pinigus mest, odą gadint ir laiką leist?
  (Kalbu ne apie save, bet tavo pasisakymas man atrodė per daug kategoriškas)
  Maždaug visos moterys privalo dažytis kad ir kas. Tai,…ammm… Nu nesveikas mąstymas. (mano nuomone..)

  Labai retai, kuri mergina atrodo graziau be makiazo nei pasidazius #-o

 13. Nesakau, kad neprisižiūriu, bet dažausi labai labai retai. Tiesiog į mano prisižiūrėjimus neįeina dažas ant veido.
  Galbūt prireiks man dar penkerių metų, kol suvoksiu, kodėl kiekviena moteris turi dažytis… :)), bet, matomai, vėliau man to tiesiog neprireikė)

 14. Aš asmeniškai turiu porą pažįstamų, kurios ir nesidažo, o pasidažiusios ne ką idealiau atrodo. Joms to nereikia. Bruožai labai ryškūs, pvz antakiai, blakstienos, akys labai ryškiai. Lūpos t.p. O veidas švarus, net inkštirai nesimato… Tik pavydėt ir belieka. (Kiek pinigų susitaupo be to…)

 15. Joline rašė:

  man grazaus veidelio dievas nepagailejo , bet man patinka dazytis , nes tada atrodau kaip lelyte ..be makiazo merginos pilkos peles..

  Nepasakyčiau… Jei kada bus galimybė kokią panašią nufotografuot, tai taip ir padarysiu. Ir parodysiu :-

  Dar spėju čia nuo šiuolaikinių madų ir požiūrio daug kas priklauso…

  Dabar visos ir visur dažosi, todėl be dažų – neįsivaizduojamas gyvenimas…

  Man tai kažkaip atgrasančiai atrodo, kai mergina be dažo, jau niekur išeit/pasirodyt negali…

 16. ne visos lelytes yra oranzines mergaites su priaugintais plaukais nagais ir ragais 😉 netaip mane supranti…makiazas yra savotiskas menas..jei pas mergina grazus bruozai tai juos paryskinus efektas tikrai stulbinantis…

 17. Voveryte rašė:

  Joline rašė:

  man grazaus veidelio dievas nepagailejo , bet man patinka dazytis , nes tada atrodau kaip lelyte ..be makiazo merginos pilkos peles..

  Nepasakyčiau… Jei kada bus galimybė kokią panašią nufotografuot, tai taip ir padarysiu. Ir parodysiu 😀 niekas nesako kad prismaliavot kai kurvai kokiai. paryškinti savo bruozus ir tiek, issidazyt reik taip kad atrodytu jog ant taves nera jokio makiazo, bet taip dauguma nesugeba ir padaugina… kaip kad toji foto- puslapio virsuj.ziauru.(as nekalbu apie vakarini makiaza).. galetu makiazo nepilnametem neparduot.

 18. Yra tokia gera frazė moters kuri buvo labai įtakinga tai COCO CHANEL> Moteris be makiažo tai moteris be ateities! pritariu jai 100%!
  sakykit ką norit, turiu aš ir giminaičių kurios nesidažo ir vertina natūralų grožį.. deja jis jau nebemadingas.. tiesa voveryte netaikau to tau asmeniškai visokių žmonių yra visokių reikia..
  Moterys kurios nesidažo yra arba moksliukės arba nevalos kurios savim nesirūpina.. tik nepradėkit pūstis visur būna išimčių..
  Moksliukės nespėja visko nes labai daug laiko praleidžia mokydamosi turiu dvi tokias labai artimas.. jos yra pirmūnės univiere, deja išvaizdai tikrai per mažai skiria laiko.. ir nemoka gaminti maisto ir nesitvarko namie siaubas ten bordakas.. kam tokia pana vyrui net jei ji miela.. ir protinga.. oi nuklydau… :p tiesa tokios natūralaus grožio mylėtojos buna labai švelnių asmenybiu.. o ne tokios karyngos kaip aš.. tai gi matyt visur yra pliusų..

 19. Man 14 ir nesidažau. Tiesiog nėra reikalo. spuogus nušlifavau, o strazdanų nepaslėps jokia pudra, vis tiek išlys. Baisu kai mano klasiokės vaikšto morkavais veidais, kokio velnio? Jau geriau rytą ilgiau pamiegosiu. Puikiai užtenka blakstienų tušo.
  Jei varau į kokį diskoną, aišku pasidažau bet ne ant tiek. :p

 20. katyte, labai subjektyviai ir primerktom akytem zvelgiate i aplinka.
  1) knygu grauzimas ir skrandzio problemos siejasi tiek pat, kiek jus su samoju;
  2) pilkos peles yra pilkos ne del spalvos nebuvimo snukutyje, o del gyvenimo budo.

  Labai graziai ziurisi tarsi dregna oda, tokia, lyg ka tik is lauko, tokia naturaliai rusva, sveika.
  Bandymas israsti nauja spalvu gama ant veido yra kategoriskai smerktinas, labai keistai ziurisi akimi matomas rudos pudros sluoksnis. noris brukstelt kaip per nesvaru pavirsiu ir papurtyt ja: ziurek, kokia tu nevala.

  As uz daza ant veido, jis ruskanam veidui suteikia gyvumo, oda pakelia is miegu, o kokia viso to kaina (tiek fizine, tiek materiali), ne man zinot :}
  Pvz.: pazinojau tokia mergycka,ji i mokykla atzirgliodavo kaip is cirko, paakiai – tarsi kulta pikto tevo, o reikalui esant, galetu ir pasviesti tamsoje, tereiktu uzsimerkt. veidas kaip giedras nakties dangus – zvaigzduciu – blizguciu pilnas, blakstienos suraitytos kaip batuota katino usai, o apie lupas.. ka as galiu pasakyt :} gerai, kad bent neiseita uz ju ribu ir neprimaliavota ant zandu.
  Taigi ziurekit, mergytes, kad skonio, imantrumo siekimas nepavirstu beskonybe, kicu.

 21. Sutinku su kelmu…

  Galbūt ir geriau atrodyčiau su makiažu. Galbūt kada nors pradėsiu kažkiek dažytis.. Manau, kad neužilgo, nes pradėjau domėtis fotografija ir autoportretais 😀

 22. nesutinku su kelmu esi visiškai nekompetentingas šiuo klausimu, ir kad ir kiek kartočiau vis tiek niekas nesupranta su tuo kvapu.. sakau iš patirties čia iš PATIRTIES! aišku? o juk iš jos susidarome nuomone ar ne? šiaip su tom tavo spalvom reikia visur jausti saiką ir laiką, ir jei nesugebi dažytis tai geriau iš vis nesinaudot makiažu.
  pasilieku prie savo ankstesnės nuomonės, gal aš ir pati kalta bet mano aplinkoje tik gražūs žmonės, gal būt tai verčia pasitemti ir mane, gal būt iš to susidaro mūsų socialinio rato vertybių supratimas taip jau yra, kad tokios pilkutės man ne prie širdies… ir nieko čia nepaknisi..

 23. Maciau sian mergicka, ~17~19 metu, lyg veidu i pudra ikritusia. Mus skyre kokie trys metrai. Ne, pudros kibiro ant kaklo pakabinto nemaciau. Taip pat ji buvo pasidabinusi batukais-spilkutemis. Mano galva, tos spilkutes ne tik jai stubura kraipo, bet ir saligatvius lauzo. O syki maciau, kaip panasios spilkutes eina per minksta zeme po lietaus. Vaizdas nuostabus. Taip, grizkim prie matytosios pudriaveides. Jos spilkutes buvo puoštos lyg aukso ornamentais; priminsiu, kad dabar yra ziema, lauke salta ir slapia, o jos bamba kyso. Klausti, ar jos megztinis vilnonis ir po skalbimo susitrauke, neisdrisau; dirzas, be jokiu abejoniu, puostas tikrais svarovskiais. Visa pasirodyma vainikavo tingus, sakyciau drambliskas, nusiziovavimas.
  Boldu pazymejau tam tikrus bruozus, kurie eina kaip komplektas praktiskai visada. Pavieniai atvejai reti.
  Gyvenu ne lenkijoje.

 24. kelmas rašė:

  Maciau sian mergicka, ~17~19 metu, lyg veidu i pudra ikritusia. Mus skyre kokie trys metrai. Ne, pudros kibiro ant kaklo pakabinto nemaciau. Taip pat ji buvo pasidabinusi batukais-spilkutemis. Mano galva, tos spilkutes ne tik jai stubura kraipo, bet ir saligatvius lauzo. O syki maciau, kaip panasios spilkutes eina per minksta zeme po lietaus. Vaizdas nuostabus. Taip, grizkim prie matytosios pudriaveides. Jos spilkutes buvo puoštos lyg aukso ornamentais; priminsiu, kad dabar yra ziema, lauke salta ir slapia, o jos bamba kyso. Klausti, ar jos megztinis vilnonis ir po skalbimo susitrauke, neisdrisau; dirzas, be jokiu abejoniu, puostas tikrais svarovskiais. Visa pasirodyma vainikavo tingus, sakyciau drambliskas, nusiziovavimas.
  Boldu pazymejau tam tikrus bruozus, kurie eina kaip komplektas praktiskai visada. Pavieniai atvejai reti.
  Gyvenu ne lenkijoje.

  bet kaip pastebėjau, tokių po truputį mažėja 🙂 bent jau Klaipėdoj

 25. Pinky rašė:

  PupaUoga, palauk islys kaip gyvates ant pavasario =))

  Pliku bambu mada ziemos metu tikrai dingsta…dar pernai pamenu, balta striuke, soliariuminis, nuogas pilvas, tamsus dzinsai ir balti batai iki keliu, buvo kas antra pana tokia Lietuvoje…

 26. Dazausi kiekviena diena… isskyrus tuos atvejus, kai nekisu nosies is namu… i paskaitas- biskeli pudros, "Egipto zemes", tusas… I darba- pusra, "Egipto zeme", neryskus seseliai, tusas. vsio.
  be makiazo atrodau labai blankiai… manau, kiekviena save gerbianti moteris privalo nors biskeli paryskinti bruozus

 27. vaidusia rašė:

  Dazausi kiekviena diena… isskyrus tuos atvejus, kai nekisu nosies is namu… i paskaitas- biskeli pudros, "Egipto zemes", tusas… I darba- pusra, "Egipto zeme", neryskus seseliai, tusas. vsio.
  be makiazo atrodau labai blankiai… manau, kiekviena save gerbianti moteris privalo nors biskeli paryskinti bruozus

  visiškai pritariu.. :ymapplause:

 28. mano nekompetetinga nuomone uztenka daugumai tik akis paryskint. kai pamatau tokia visom vaivorykstes spalvom svieciancia pana visu pirma pagalvoju kiek jinai laiko sugadina prie veidrodzio kiekviena karta pries iseidama i miesta 😀

 29. Greit devynioliktas, bet man vis dar pakanka kompaktinės pudros, tušo, lūpų blizgio. viskas..
  womencat> kalbi kaip -niolikinė. Kaip siejasi ‘moksliukės’ su blogu burnos kvapu? 😡

 30. yra kazkiek tos tiesos kad pirmunes nebuna grazios tokios, nes mokykloj tokie kruviai kad jos nebespeja…atsimenu kai mokemes gimnazijoj kelis menesius pragaras buvo ..prikolinom su drauge kad kojas nusiskust spejam tik savaitgali :))

 31. viena yra špaklius, kita yra higiena. plaukų šalinimą priskiriu prie higienos, nes čia savaime suprantamas dalykas, o dažymaisi jau nuo noro priklauso. tad nesiečiau visokių burnos kvapų bei kojų skutimų su moksliukėmis.

 32. Aki~lan~da:) rašė:

  Ir iš kur tas stereotipas, kad gerai besimokančios – tai pilkos pelės, nevalos, nuobodžios moteros. Pažįstu ne vieną pirmūnę/ą. Puikūs žmonės, prisižiūrintys, charizmatiški, o svarbiausia – turintys tikslą gyvenime.
  😡

  turbut is istorijos "bjaurusis anciukas":D
  neitin daug tu vadinamu moksliukiu maciau per savo gyvenima (nes jos is tikro yra isimtys), bet ne vienos nemaciau nevalos. tiesa, pazistu viena, kuri yra mielas, ramus zmogus, taciau neitin idomus, mano nuomone. retai kur nors iseina (nors ir buna kvieciama).niekad nera turejusi vaikino.ir kalbant i tema, nesidazo visiskai.

 33. womencat rašė:

  vaidusia rašė:

  Dazausi kiekviena diena… isskyrus tuos atvejus, kai nekisu nosies is namu… i paskaitas- biskeli pudros, "Egipto zemes", tusas… I darba- pusra, "Egipto zeme", neryskus seseliai, tusas. vsio.
  be makiazo atrodau labai blankiai… manau, kiekviena save gerbianti moteris privalo nors biskeli paryskinti bruozus

  visiškai pritariu.. ;;) mano akys labai šviesios o blakstienų beveik nerasta,todėl be tušo, pieštuko ir pan. tiesiog pranykstu.

 34. Joline rašė:

  o ka merginos darot kai vaziuojat prie juros ? einat i baseina ? dazotes ?

  na, vandeniui atsparūs dažai ne šiaip sau kuriami 😀 praeitą vasarą dvejus pamečiau.

 35. Joline rašė:

  o ka merginos darot kai vaziuojat prie juros ? einat i baseina ? dazotes ?

  Priklauso dar su kuo vaziuoju, bet paprastai tusu pasidazau arba akinius uzsimetu 😀

 36. na voveryt juk priklauso nuot o kr eini maudytis ir kas tave mato, dazniausiai tai juk musu dusavimo objektai.. tai norisi atrodyti tik tobulai, tai ir dazomes .. kad sau ir kitiem patikt.. o va as tik heminius ilgalaikius dazus ir antakiams ir blakstienom naudoju.. gal ir ne taip ispudingai atrodo, bet graziai paryskina ir naturaliai atrodo..

 37. womencat rašė:

  na voveryt juk priklauso nuot o kr eini maudytis ir kas tave mato, dazniausiai tai juk musu dusavimo objektai.. tai norisi atrodyti tik tobulai, tai ir dazomes .. kad sau ir kitiem patikt.. o va as tik heminius ilgalaikius dazus ir antakiams ir blakstienom naudoju.. gal ir ne taip ispudingai atrodo, bet graziai paryskina ir naturaliai =)) atrodo..

  Turėtum būt labai baisi, kad šitaip bijai į viešumą išeiti be makiažo. Čia jau fanatizmas, mano nuomone.

 38. Voveryte rašė:

  Turėtum būt labai baisi, kad šitaip bijai į viešumą išeiti be makiažo. Čia jau fanatizmas, mano nuomone.

  Ne vienai iki jos grozio dar ilgai vandeniu plaukt…
  Ipratimas yra blogiau uz prigimima. Jeigu jai patinka visad dailiai atrodyt, cia blogai?
  Jei kas ir yra cia labai baisi tai pirstais nerodysiu…

 39. vasara tuso beveik nenaudoju , o prie vandens jei maudytis – jokiu budu! nes nubeges tusas tikrai jokio grozio, o vandeniui atsparus – gaila blakstienu:0

 40. vandeniui atsparus tušas labai sausina ir visaip kitaip žeidžia blakstienas, jos pradeda be proto krist ir lūžinėt..

  p.s. merginos dažosi ne dėl kitų o dėl savęs.

 41. Pinky rašė:

  Voveryte rašė:

  Turėtum būt labai baisi, kad šitaip bijai į viešumą išeiti be makiažo. Čia jau fanatizmas, mano nuomone.

  Ne vienai iki jos grozio dar ilgai vandeniu plaukt…
  Ipratimas yra blogiau uz prigimima. Jeigu jai patinka visad dailiai atrodyt, cia blogai?
  Jei kas ir yra cia labai baisi tai pirstais nerodysiu…

  Deja, neatspėjai 😕

 42. man tai gaila merginu kurios atvaziuoja prie juros su makiazais ir sukuosenom ilipa i vandeni iki keliu ir sako oi ne toliau negaliu sukuosena sugadinsiu …arba kai vaziuojam i pirti merginos neina nes makiaza sugadins 😀

 43. yra fotke Joline pasiziurek nesakiau kad esu grazuole ne karto, sakiau kad megstu prisiziuret.. vasara makiazo beveik netepu, bet kai tik turiu proga kaip jau sakiau pasiryskinu chemiskai ilgalaikiu.. nes man patinka kaip tada atrodau ir jauciuosi ir jei kazkokiom naturaliom kaimietem tai kliuva tai lai susikisa savo nuomone i savo naturalia subine! X( ir tavo ziniai voveryt kosmetika ne tik kenkia bet ir gydo musu oda, ja drekina ir atstato.. jau sita diskusija turejom tad jei nieko naujo pasakyt neturi uzsikisk!

 44. Kitaip nei tu aš niekur nesigyriau. Tik pasakiau, kad sau esu graži.

  T.p. nelogiška sakyti, kad ta ir ana gražesnė – nes kiekvieno grožio samprata skiriasi 🙂 Svarbu pačioms sau patikt.

 45. Pinky rašė:

  [… Kad tu esi ja patenkinta tai puiku, taip ir turi but, bet ne toje eileje stovejai kai dievas grozi dalino. Nesakau, kad esi pabaisa, maciau ir baisesniu,

  as isiterpsiu tik tam , kad pasakyt , kad nesutinku del " ne tos eiles"
  gavo ji grozio ir nereikia varyt dievo i medi:)

 46. nu vovere varai tu gerai.. as gyriaus kad grazi??? rask posta, o va kad tu savo pataisiai.. tai nereiskia kad nesigyrei, sakei kad esi tokia grazi, kad va pavasaris kai pasirodydi mum visom dazytom tik sleptis`! o kad pataisai ka buvai parasius rodo tik tavo pacios netikruma savo zodziais ir veidmainiavima..
  tai gi su tokia diskutuotoja net neidomu, paraso po to pataiso ir priesingai kalba.. :ymapplause:

 47. womencat rašė:

  nu vovere varai tu gerai.. as gyriaus kad grazi??? rask posta, o va kad tu savo pataisiai.. tai nereiskia kad nesigyrei, sakei kad esi tokia grazi, kad va pavasaris kai pasirodydi mum visom dazytom tik sleptis`! o kad pataisai ka buvai parasius rodo tik tavo pacios netikruma savo zodziais ir veidmainiavima..
  tai gi su tokia diskutuotoja net neidomu, paraso po to pataiso ir priesingai kalba.. :ymapplause:

  as apie PINKY kalbejau….

 48. Voveryte rašė:

  Kitaip nei tu aš niekur nesigyriau. Tik pasakiau, kad sau esu graži.

  T.p. nelogiška sakyti, kad ta ir ana gražesnė – nes kiekvieno grožio samprata skiriasi 😀

 49. Aš turėjau omeny, kad womencat niekuo neišsiskiria jau taip, kaip tu ją giri.

  Aš galbūt irgi neišsiskiriu, tik jau nereik sakyt, kad negraži. Pati tai puikiai žinau, nereik čia varyt 😀

 50. ble tu kieta viena diena į šikna lendi kita varai tau pms ar naturali nuotaiku kaita o gal nedapisitas?
  tai sakai, kad esi nerialiai graži ir mūms slėptis tai sakai, kad žinai, kad negražuolė.. apsispręsk gi pagaliau!
  ir šeip pinky ir nesakė, kad aš gražuolė.. sakė, kad charizmatiška.. ir kad pati slėptis gali biškutuka skiriasi??!
  taip kad jei nutari girtis ir badyti pirštais tai turėk drąsos tai bent pripažint..
  nu šakės.. juokini kas kart =))
  P.S šia tema pati ir atgaivinai kai pradėjai prie manęs kabinėtis visiškai be jokios priežasties.. taip, kad nesiskūsk.

 51. Na as pasidaziau pirma karta gal 13-14 m. Aisku kol maza norisi greiciau uzaugt but grazesnei ir pns. O paskui tai tampa iprociu, ryte atsikeli negali niekur iseiti nes nesidazius. Bet kazn dbr buna dieniu kaip beveik nesidazau 🙂

 52. Viksia rašė:

  as manau dazosi daug del to kad atrodytu ‘rudesnes’
  nors jos tapma orandzines 😀

  Kasdien dažytis pradėjau kažkur nuo 16, bet tai būna negausiai- pieštukas, tušas, lūpdažis…

 53. I mokykla eidama dazniausiai nesidaziau, kartais kai uzeina tusu pasidazau. O kai einu i tusus, tai pasidaziau tusu ir seseliais (bet saikingai, nepervarau)
  Siaip nelabai dazausi, nes man kol kas taip jau labai neaktualu, po kokiu keliu metu gal ir pastoviai dazysiuosi. Kai kurios rase, jog dazosi noredamos paslepti spuogus ar inkstirus, kadangi as tokiu retai turiu, tai gal del to ir nesidazau. Ziema tepuosi tik veido kremu, nes tuo metu laiku mano oda labai issauseja.
  Del to dazytis merginoms ar ne, tai manau kiekvienos cia atskiras reikalas. Jei tu atrodai sau graziai, manai jog tau to nereikia, tai ir nesidazyk, bet as nematau nieko blogo jei saikingai pasidazai, juk makijazas tam ir skirtas. 🙂

Parašykite komentarą