2024 24 gegužės

20 thoughts on “Jorkšyro Terjerai

 1. Buvo čia Lietuvoje užėjus Jorkšyrų mada, tai žmonės kaip pakvaišę juos pirko. Dabar šiek tiek praėjo. Na, o man asmeniškai tai jie visiškai nepatinka. Reikia rengti kaip kokius manekenus, į visokias kirpyklas vežiot, dar tas ilgas plaukas jų. Nemėgstu.

 2. Siap grazus gyvuneliai, bet ju sunimis nepavadinsi nei uz ka, greiciau plaukuota ziurke(nesupykti uz toki issireiskima). Beto lb gaila i juos ziureti, kaip kokia nususus "blondine" tamposi ta vargsiuka po pazastimi, paziuri i jo akis ir matosi, kad viska atiduotu, uz galimybe ramiai pasnausti. Cia kaip kazkurioje pietu parko serijoje rode apie Paris Hilton gyvunelius, kurie ilgiau nei pora valandu su ja neistempia ir nusizudo kaipnors.

 3. Gražūs ,bet labai jau daug priežiuros jiem…Ir šiaip kančia turbūt jiem, kaip Tomas sakė, kai čia panos tasosi juos ant ranku aprengtus kaip leles…Išsityčiojimas man tie drabužiai.
  O baisiausia, kai neturi pinigų žmonės išlaikyt tokį augintinį, ir laiko visvien tai išvis. 🙄

 4. Nenoriu įžeisti kitų žmonių kurie augina Jorkius, bet savo nuomonę noriu išreikšti.

  Man jie nepatinka:
  1. Atrodo lyg kokie skudurai.
  2. Niekam tų Jorkių nereikia, žmones juos perka tik dėl mados, pasimaivyt mieste, šiandien mačiau moterį nuėjo su Jorkių, tegul ji sau normalius rūbus nusiperka, o po to šunį 😀

 5. Šūdas ten, ne šuo. Mažas, priežiūros jam reiktų skirti daugiau, negu pati sau skiriu. Vien kiek kirpimas kainuoja! Dažniausia jie yra tiesiog madingas tuščios panelės/moters aksesuaras.
  Jei jau šuo, tai man asmeniškai geriausia būtų didelis…

Parašykite komentarą